Jep, wat dat betrefd kun je het innerlijk al enorm pijlen aan iemands uitstraling.quote:Op woensdag 4 juli 2012 17:39 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Eensch, en als het goed is gaat dat qua uitstraling ook nog eens van binnen naar buiten.
Gemiddeld krijg je steeds meer leukere vrouwen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 14:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Je lult net alsof versieren een computerspel is waarbij je lineair steeds een level omhoog gaat en je uiteindelijk bij de 10 uitkomt. De realiteit is dat de ene dag een 10 jou kan zien zitten terwijl je de volgende dag gedist word door een 7. "Jarenlange skills" heb je ook niet nodig je moet gewoon jezelf zijn.
Zodra je de lat altijd onbereikbaar (en onnodig ) hoog zal leggen zal je nooit voldoening vinden, en is je huidige situatie nooit genoeg.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:33 schreef firefly3 het volgende:
Zoveel mensen hier die beweren hun persoonlijke eindstation bereikt te hebben. Het is als een paradox, zodra je denkt je eindstation bereikt te hebben groei je inderdaad niet meer, en heb je de wil ook niet om door te groeien. Dus stagneer je op je huidige niveau.
Er zijn een hoop vrouwen die voor jou nog onbereikbaar zijn, omdat ze veel te aantrekkelijk en op sociaal niveau veel te hoog gegrepen zijn voor je. Dit is iets wat bijna geen enkele gozer wilt horen vanwege hun ego
Ik ga ervan uit dat je bedoelt met aantrekkelijker: "gewoon meer jezelf zijn"? Elk normaal mens die ik ken weet dat juist heel goed, de mensen die hier reageren zijn het daar ook mee eens. dan snap ik niet wie dat niet zou snappen?quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:30 schreef firefly3 het volgende:
Wat mensen niet snappen, (of niet durven snappen), is dat als je aantrekkelijker wordt, vrouwen met een beter innerlijk ook eerder aan de haak kunt slaan die op jouw niveau zit.
Klopt. Maar voor veel mensen is dat eindstation voldoende. Jij benoemt dat als 'fout'. Andermans keuze kan niet "fout" zijn. Jij gaat voor de 10 (die anderen dan weer een 7 kunnen vinden), prima. Anderen zijn tevreden met een totaalpakket dat rond de 8 uitkomt.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:33 schreef firefly3 het volgende:
Zoveel mensen hier die beweren hun persoonlijke eindstation bereikt te hebben. Het is als een paradox, zodra je denkt je eindstation bereikt te hebben groei je inderdaad niet meer, en heb je de wil ook niet om door te groeien. Dus stagneer je op je huidige niveau.
Er zijn een hoop vrouwen die voor jou nog onbereikbaar zijn, omdat ze veel te aantrekkelijk en op sociaal niveau veel te hoog gegrepen zijn voor je. Dit is iets wat bijna geen enkele gozer wilt horen vanwege hun ego
Voldoening doe je tijdens je reis. Als je vrouwen wilt om voldoening te gaan zoeken ben je niet goed bezig met vrouwen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:39 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Zodra je de lat altijd onbereikbaar (en onnodig ) hoog zal leggen zal je nooit voldoening vinden, en is je huidige situatie nooit genoeg.
Terwijl je misschien met een onwijs toffe dame een relatie aan het aangaan bent, komt er weer een dame langs waarbij het gras toch groener lijkt.
Gevaarlijk is dat, objectivering van dames.
Het is een kwestie van jezelf zijn + veranderen als persoon.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:41 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je bedoelt met aantrekkelijker: "gewoon meer jezelf zijn"? Elk normaal mens die ik ken weet dat juist heel goed, de mensen die hier reageren zijn het daar ook mee eens. dan snap ik niet wie dat niet zou snappen?
Zodra je een aantrekkelijker persoon bent kun je ook vrouwen krijgen met een betere innerlijk. Heeft niet alleen met uiterlijk te maken.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Klopt. Maar voor veel mensen is dat eindstation voldoende. Jij benoemt dat als 'fout'. Andermans keuze kan niet "fout" zijn. Jij gaat voor de 10 (die anderen dan weer een 7 kunnen vinden), prima. Anderen zijn tevreden met een totaalpakket dat rond de 8 uitkomt.
Er is geen stagnatie en jij bent puberaal veel op uiterlijk gefocussed...
Dat snapt iedereen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:04 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het is een kwestie van jezelf zijn + veranderen als persoon.
Een reis heeft altijd een doel. En dus voldoening.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voldoening doe je tijdens je reis. Als je vrouwen wilt om voldoening te gaan zoeken ben je niet goed bezig met vrouwen.
Je moet voldoening halen uit je eigen acties die je onderneemt, niet uit de vrouwen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:13 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Een reis heeft altijd een doel. En dus voldoening.
Als die vrouwen je doel zijn, haal je daar dus (tijdelijk) voldoening uit.
Wat is in godsnaam een "beter innerlijk"? Je past bij elkaar of je past niet bij elkaar. Dat je door meer vrouwen te ontmoeten, meer kans hebt om ook vrouwen met meer bijpassende karakters te vinden, lijkt me duidelijk. Maar daar hoef je niet een hele OP te lezen...quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:04 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zodra je een aantrekkelijker persoon bent kun je ook vrouwen krijgen met een betere innerlijk. Heeft niet alleen met uiterlijk te maken.
Die kan je niet los zien.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:23 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je moet voldoening halen uit je eigen acties die je onderneemt, niet uit de vrouwen.
Zoals je laatst zei dat mensen die autistisch zijn misschien minder vrouwen kunnen versieren, zien mensen die beter zijn dan ons ons ook als autistisch. Het is baas boven baas. Je kunt veel beter worden met vrouwen en dan een jaar terug kijken van: Oh toen was ik best wel slecht eigenlijk.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat is in godsnaam een "beter innerlijk"? Je past bij elkaar of je past niet bij elkaar. Dat je door meer vrouwen te ontmoeten, meer kans hebt om ook vrouwen met meer bijpassende karakters te vinden, lijkt me duidelijk. Maar daar hoef je niet een hele OP te lezen...
Natuurlijk mag je genieten van haar, maar je moet er niet voldoening uit halen want je bent zelf gewoon het totaal pakketje.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Die kan je niet los zien.
En geen voldoening halen uit de vrouwen die je verovert, wat een zinloos en leeg leven heb je dan. Je geniet toch van háár?
Nou neem van mij aan, ik zie niet hoe lang de weg zou moeten voordat ik jou als baas boven baas ga zien.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:25 schreef firefly3 het volgende:
Zoals je laatst zei dat mensen die autistisch zijn misschien minder vrouwen kunnen versieren, zien mensen die beter zijn dan ons ons ook als autistisch. Het is baas boven baas. Je kunt veel beter worden met vrouwen en dan een jaar terug kijken van: Oh toen was ik best wel slecht eigenlijk.
Waarom denk jij toch zo in termen van "goed" en "slecht"?quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zoals je laatst zei dat mensen die autistisch zijn misschien minder vrouwen kunnen versieren, zien mensen die beter zijn dan ons ons ook als autistisch. Het is baas boven baas. Je kunt veel beter worden met vrouwen en dan een jaar terug kijken van: Oh toen was ik best wel slecht eigenlijk.
Het is niet een wedstrijd met anderen, het is gewoon voor jezelf goed om je verder door te ontwikkelen en je kansen letterlijk te verdubbelen door kleine aanpassingen aan jezelf en daadwerkelijk nog door te veranderen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom denk jij toch zo in termen van "goed" en "slecht"?
Niets mis met soepeler worden met vrouwen en ja, ervaring en instelling helpen daarbij.
En ja je hebt "baas boven baas". Maar het is geen wedstrijd. Uiteindelijk krijg je die perfecte vrouw puur en alleen voor jezelf, niet voor je vrienden.
Waarom "moeten"??quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je genieten van haar, maar je moet er niet voldoening uit halen want je bent zelf gewoon het totaal pakketje.
Als je het wel doet, dan wil je alsmaar meer voldoening uit een vrouw halen totdat je wanhopigheid bereikt. Daarom moet je dat niet doenquote:Op woensdag 4 juli 2012 19:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom "moeten"??
En fijn dat ik dat "mag" zeg...
Dat is goed, als je ontevreden bent met je huidige status. Daarom is jouw boodschap prima aan de onvrijwillige maagden van 26 hier.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:29 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het is niet een wedstrijd met anderen, het is gewoon voor jezelf goed om je verder door te ontwikkelen en je kansen letterlijk te verdubbelen door kleine aanpassingen aan jezelf en daadwerkelijk nog door te veranderen.
Onzin. Praat voor jezelf.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:30 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je het wel doet, dan wil je alsmaar meer voldoening uit een vrouw halen totdat je wanhopigheid bereikt. Daarom moet je dat niet doen
Dan moet je op geen enkele manier geïnteresseerd zijn in langdurige liefdesrelaties.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:23 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Je moet voldoening halen uit je eigen acties die je onderneemt, niet uit de vrouwen.
Eerst zeg je dat het goed is alleen voor mensen die ontevreden zijn met hunzelf, en daarna zeg je dat je jezelf wel gewoon kunt verbeteren. Dus welke is het voor je?quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:30 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is goed, als je ontevreden bent met je huidige status. Daarom is jouw boodschap prima aan de onvrijwillige maagden van 26 hier.
Ik denk dat Modus en ik het iets anders bekijken. Niet dat er niets te verbeteren valt (altijd), maar jouw (gespeelde) overtuiging van jezelf maakt het allemaal nogal.... lachwekkend.
Het één sluit het andere niet uit. Je kunt interesse hebben in een liefdesrelatie zonder de energie eruit te putten.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:32 schreef Murvgeslagen het volgende:
[..]
Dan moet je op geen enkele manier geïnteresseerd zijn in langdurige liefdesrelaties.
Wat El_matador zegt, het eén kan niet van het ander.
Verbetering is goed voor iedereen, maar de obsessieve manier waarop jij daarmee bezig bent, lijkt me voor niemand goed.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:32 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Eerst zeg je dat het goed is alleen voor mensen die ontevreden zijn met hunzelf, en daarna zeg je dat je jezelf wel gewoon kunt verbeteren. Dus welke is het voor je?
Huh? Wat? Eh? Wow. Jij zou echt nooit gewoon normaal een relatie aan kunnen gaan met welke vrouw dan ook in je huidige 'high level' staatquote:Op woensdag 4 juli 2012 19:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je genieten van haar, maar je moet er niet voldoening uit halen want je bent zelf gewoon het totaal pakketje.
Je wilt zeggen dat het een statisch iets is? Een relatie voegt juist energie toe.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:33 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het één sluit het andere niet uit. Je kunt interesse hebben in een liefdesrelatie zonder de energie eruit te putten.
Voor jou obsessief, voor mij gewoon normaal. Op een gegeven moment hoef je niet bewust te zijn van je acties en doe je onbewust al dingen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Verbetering is goed voor iedereen, maar de obsessieve manier waarop jij daarmee bezig bent, lijkt me voor niemand goed.
Met name voor de "prooien" (zoals jij ze graag ziet). Vrouwen rennen hard weg als ze jou dit allemaal irl horen vertellen, man...
Het gaat niet om de ontwikkeling an sich. Het gaat om de manier waarop jij ermee omgaat.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:36 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Voor jou obsessief, voor mij gewoon normaal. Op een gegeven moment hoef je niet bewust te zijn van je acties en doe je onbewust al dingen.
Er zijn genoeg vrouwen die zelf ontwikkeling interessant vinden. Ken nog iemand die er gewoon openlijk over had met een meid, niets raars aan. Vrouwen doen er vaak ook aan.
Als je man genoeg bent dan durf je dat gewoonquote:Op woensdag 4 juli 2012 19:38 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het gaat niet om de ontwikkeling an sich. Het gaat om de manier waarop jij ermee omgaat.
Zeg volgende keer eens tegen een 8 dat je jezelf ontwikkelt om haar te kunnen dumpen voor een 9.5.
Ik durf heel veel, maar ik zie de lol van haar kwetsen niet in.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:40 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als je man genoeg bent dan durf je dat gewoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |