Grapjasje.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:42 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Je moet de pitten ook niet opeten
Laysa al geweest?
Euw, ik dacht een deel van dr cupmaatquote:
quote:
Op fb staat een updatequote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:42 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Je moet de pitten ook niet opeten
Laysa al geweest?
Wat heb je voor douchegordijn? Een mooie?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:58 schreef Candaasje het volgende:
Zo, mijn douchegordijn hangt hoor![]()
(zware klus.....)
En goedenavond allen! En goedenacht, want ik duik mijn nest in. Morgen weer vroeg dag
Is dat jouw huis???quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:05 schreef Candaasje het volgende:
@nip: Ik vind hem wel tof: [ afbeelding ]
En door de ventilatieschacht horen we nog wel eens de papagaai van de onderburen goed in de badkamer, dus ik waan me straks elke morgen in een tropisch paradijs
Die is mooiquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:05 schreef Candaasje het volgende:
@nip: Ik vind hem wel tof: [ afbeelding ]
En door de ventilatieschacht horen we nog wel eens de papagaai van de onderburen goed in de badkamer, dus ik waan me straks elke morgen in een tropisch paradijs
Ken datquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:08 schreef Candaasje het volgende:
Whaha, nee. Ik heb een ietsjepietsje kleinere badkamer![]()
(Met andere woorden; een douche, een wasbak en een wasmachine, en dan past er niks meer bij...)
EDIT: Mijn badkamer is in dit topic te bewonderen (nieuwe foto van de huidige stand van zaken volgt nog, maar even voor de beeldvorming: Candaasje's (Boom)hutje )
Klinkt ook tof!quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:09 schreef Oognip het volgende:
[..]
Die is mooi
Ik vind die van mezelf onwijs mooidoorzichtig met gekleurde bolletjes
Whehehe.quote:
quote:
Ja, gaat goed. Vinger is wel redelijk opgeknapt en ik voel veel voor de verklaring van de moeheid voor het ooglid. Dat van die MS, dat zie ik niet zo eigenlijk. Iets reumatisch zou best kunnen, maar dat is dan eigenlijk mijn mindere zorg.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 22:50 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ja ElisaB, hoe zit dat met dat uitelkaar vallen ;-))) ?
Reuma is kut, maar o.a met tnf alpha blockers prima onder controle te krijgen. Maar goed, liever niet natuurlijk, reuma bedoel ik!quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:40 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
Ja, gaat goed. Vinger is wel redelijk opgeknapt en ik voel veel voor de verklaring van de moeheid voor het ooglid. Dat van die MS, dat zie ik niet zo eigenlijk. Iets reumatisch zou best kunnen, maar dat is dan eigenlijk mijn mindere zorg.
Kortom: het valt alleszins me. Thnx
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |