Gewoon je hoofd 'r af snijdenquote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:01 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Dan moet ik eerst een geschikte foto van google zien te vinden die mijn hoofd kan vervangen.
quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:03 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Inderdaad.. het gaat om het objectiveren.. niet om je gezicht. Doe eens even niet zo oppervlakkig.
Dat is slechts een aanname jouwer zijds. Ik heb gezegd dat ik hier op dat moment niets meer te melden had, dat is veranderd na het lezen van alle bullshit die jij uitkraamt.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:06 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Jij zou hier niet meer posten zei je. Daarom ook dat ik hier weer durfde te posten.
Ik wacht op Richard, en een fotograaf is ook wel handig..maar die ken ik welquote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:06 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Geef me even een seintje wanneer je dat doet?
Ik heb geen foto's van mijn lichaamquote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:08 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ik wacht op Richard, en een fotograaf is ook wel handig..maar die ken ik wel
webcam ????quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:09 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik heb geen foto's van mijn lichaam
Dan wordt het natuurlijk nooit wat...hoe moeten wij jou nou geloven dat alles op je gezicht na wel zo perfect isquote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:09 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik heb geen foto's van mijn lichaam
Je lul mag er niet op hé, in dat topic..quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:09 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik heb geen foto's van mijn lichaam![]()
Nee doe maar een andere keer ok? Er gebeurd nooit iets in mijn leven dus voel ik me voor lul staan als ik dit soort dingen doe.
Waarom is het bullshit?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:07 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Dat is slechts een aanname jouwer zijds. Ik heb gezegd dat ik hier op dat moment niets meer te melden had, dat is veranderd na het lezen van alle bullshit die jij uitkraamt.
in KPD mag dat wel.....quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:11 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Je lul mag er niet op hé, in dat topic..
Gewoon doen.
het is ook niet perfect, maar ik keek vandaag toevallig nog even, en ik moet zeggen dat het er erg goed uitziet, heb ook het perfecte gewicht.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:11 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Dan wordt het natuurlijk nooit wat...hoe moeten wij jou nou geloven dat alles op je gezicht na wel zo perfect is
Je geeft adviezen die je zelf niet ter harte neemt, alle adviezen die hier gegeven worden laat je links liggen met als reden 'dat heb ik al gedaan', 'ze willen me toch niet', 'ik kom niet door de vleeskeuring' etc. ik kan nog even doorgaan, maar ik geloof dat mijn irritatie zo wel duidelijk is.quote:
Ik heb geen apparatuur bij de hand. Ik heb ergens nog een blackberry liggen met camera maar ik ben al ruim een jaar niet gebeld meer dus ik weet niet waar die ligt.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:12 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ik ga niet een foto in KPD plaatsen. Wel in dat andere topic, als Richard het durft.
misschien is dat juist de reden waarom je geen dates krijgt... je speelt voor kluizenaarquote:Op dinsdag 3 juli 2012 00:15 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ik heb geen apparatuur bij de hand. Ik heb ergens nog een blackberry liggen met camera maar ik ben al ruim een jaar niet gebeld meer dus ik weet niet waar die ligt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |