twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 03-07-2012 om 23:29:37Zaakwaarnemer Singh: 'Morgenochtend is de medische keuring. Hopelijk volgt daarna in de loop van de dag de ondertekening van de contracten.' reageer retweet
Voor 10x zo weinig, en als we de verhalen mogen geloven levert hij ons nog wel flink wat opquote:Op dinsdag 3 juli 2012 21:57 schreef Zorro het volgende:
PSV en ajax willen Narsingh, haalt Feyenoord gauw Noor Singh
Jammer, goeie speler. Volgens mij mocht hij voor 1 miljoen weg. Al zou je wel flink moeten onderhandelen om zijn salaris omlaag te krijgen.quote:'El Hamdaoui arriveert in Florence voor medische keuring'
Het huwelijk tussen Mounir El Hamdaoui en Ajax zal mogelijk spoedig beëindigd worden. De aanvaller komt niet in de plannen van Frank de Boer voor en volgens La Nazione is El Hamdaoui dinsdagavond in Florence aangekomen. De Marokkaans international zou deze woensdag medisch gekeurd worden door Fiorentina, dat El Hamdaoui snel wil presenteren als nieuwe spits.
Wil Fiorentina hem nog steeds dan ? Vorig jaar ook al.quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:01 schreef satecl het volgende:
Gezocht: SPITS!
[..]
Jammer, goeie speler. Volgens mij mocht hij voor 1 miljoen weg. Al zou je wel flink moeten onderhandelen om zijn salaris omlaag te krijgen.
Een conflict met F. de Boer. Meer niet. Bij ajax(Jol), AZ, Willem 2, Spurs en Excelsior nog nooit problemen gehad volgens mij. Al zal je hem wel wat kort moeten houden, denk ik. Topscorer van ajax toen ze kampioen werden, topscorer van AZ toen ze kampioen werden... En een Rotterdammer. Ja, die had ik er wel bij willen hebben.quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:14 schreef Caland het volgende:
Ja, wie wil er nou niet een onhandelbare Mocro die voor 1.5 miljoen op jaarbasis komt ballen bij zijn club.
Nooit problemen gehadquote:Op woensdag 4 juli 2012 11:21 schreef satecl het volgende:
[..]
Een conflict met F. de Boer. Meer niet. Bij ajax(Jol), AZ, Willem 2, Spurs en Excelsior nog nooit problemen gehad volgens mij. Al zal je hem wel wat kort moeten houden, denk ik. Topscorer van ajax toen ze kampioen werden, topscorer van AZ toen ze kampioen werden... En een Rotterdammer. Ja, die had ik er wel bij willen hebben.
Te laat komen op trainingen of een journalist niet tewoord staan zie ik niet als een probleem zolang je de kwaliteiten hebt van een topspits(voor Eredivisie begrippen).quote:
nee nooit problemen, daarom waren ze bij AZ zo blij dat hij wegging en daarom wil niemand hem hebben, zelfs niet voor 1 miljoen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:21 schreef satecl het volgende:
[..]
Een conflict met F. de Boer. Meer niet. Bij ajax(Jol), AZ, Willem 2, Spurs en Excelsior nog nooit problemen gehad volgens mij. Al zal je hem wel wat kort moeten houden, denk ik. Topscorer van ajax toen ze kampioen werden, topscorer van AZ toen ze kampioen werden... En een Rotterdammer. Ja, die had ik er wel bij willen hebben.
Op het veld gedraagt hij zich wel. Dat is nog maar te hopen met Fernandez.
'Advocaat verwachtte 15/16 goals van El Hamdaoui. El Hamdaoui was het hier mee eens en vond dat Advocaat weet wat hij kan. Dit werd de tweede seizoenshelft bewezen want aan het einde van het seizoen had El Hamdaoui twintig keer gescoord in 26 wedstrijden. Hoofdsponsor DSB Bank van voorzitter Dirk Scheringa ging echter failliet waardoor onder andere El Hamdaoui moest vertrekken omdat de balans anders negatief belast werd.'quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:42 schreef macca728 het volgende:
[..]
nee nooit problemen, daarom waren ze bij AZ zo blij dat hij wegging en daarom wil niemand hem hebben, zelfs niet voor 1 miljoen.
quote:ALKMAAR - Mounir El Hamdaoui maakt zaterdag geen deel uit van de selectie van AZ voor het treffen met NAC. De topscorer van vorig seizoen is niet ziek of geblesseerd, maar door trainer Ronald Koeman uit de selectie gezet.
El Hamdaoui kwam zaterdagmiddag te laat aan bij het DSB-stadion en kreeg van Koeman te horen dat hij rechtsomkeert kon maken vanwege disciplinaire redenen.
Onhandelbaar, niet aan beginnen, verstoort het groepsprocesquote:Ronald Koeman gaat intern maatregelen nemen tegen Mounir El Hamdadoui. De aanvaller van AZ kreeg afgelopen donderdag op de training mot met Gijs Luirink en Kees Luijckx. Hij deed dat in het partijspel, nadat Luirink hem met een sliding van de bal had gezet. Eerst haalde de topscorer van het vorige jaargang verhaal bij Luirink en vervolgens gaf hij Luijckx, die ernaast stond, een trap op diens bovenbeen.
“Dit soort dingen probeer je intern op te lossen”, vertelt Koeman zaterdag aan De Telegraaf. “Het is jammer dat het naar buiten komt. Maar het is niet goed te praten. Het is duidelijk dat dit niet meer mag voorkomen.” Door tussenkomst van andere spelers werden de gemoederen uiteindelijk gesust. Luijckx was woest. “Dit hoort niet op een trainingsveld thuis. Zeker bij een ploeggenoot doe je zoiets niet.”
“Je hebt te maken met 24 verschillende karakters”, vervolgt Koeman zijn relaas. “We moeten dit intern oplossen. Ik kan hier normaal over praten met Mounir, heb een goed contact met hem.” Waar de irritatie van El Hamdaoui vandaan komt, is onduidelijk. Eerder kreeg hij het aan de stok met Shota Arveladze, werd hij boos om zijn wissel tegen SC Heerenveen en moest de grensrechter het ontgelden uit tegen Heracles Almelo. Bron: Voetbalzone.nl
Duidelijk. Al zou ik hem evengoed graag bij Feyenoord willen zien.quote:Op woensdag 4 juli 2012 12:16 schreef PIETR het volgende:
[..]
[..]
Onhandelbaar, niet aan beginnen, verstoort het groepsproces
We moeten inderdaad niet een winkel voor hem gaan kopenquote:Op woensdag 4 juli 2012 12:21 schreef Lastpost het volgende:
Non-issue natuurlijk, die jongen is voor Feyenoord echt niet haalbaar op meerdere fronten.
Als Louis met die gozer kon werken kan ik me niet voorstellen dat hij echt onhandelbaar is. Maar goed, kan me voorstellen dat sommige trainers er gewoon geen zin in hebben.quote:Op woensdag 4 juli 2012 12:16 schreef PIETR het volgende:
[..]
[..]
Onhandelbaar, niet aan beginnen, verstoort het groepsproces
Van Gaal kan prima omgaan met een enkele vedette, niet met een team vol met vedettes. Hij praatte El Ham gewoon zo hoog de lucht in dat die mocro het allemaal wel prima vondquote:Op woensdag 4 juli 2012 12:24 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Als Louis met die gozer kon werken kan ik me niet voorstellen dat hij echt onhandelbaar is. Maar goed, kan me voorstellen dat sommige trainers er gewoon geen zin in hebben.
Klopt, zoiets doen wij noooooooitquote:Op woensdag 4 juli 2012 13:10 schreef Luni het volgende:
Ja joh, laten we een afgedankte jood halen en daar nog een miljoen voor betalen ook!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |