SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron
Bovenal! Blijf gedisciplineerd! Zet jezelf over mogelijke smoesjes heen en houd dat lichaam lekker in beweging! Hoewel het puur fysieke en mentale krachten opslokt, zou het ook handig te zijn om je goed voor te bereiden op hetgeen wat komen gaat, lezen dus! Het voorkomt nare blessures en tijdverspilling!
Bekijk deze YouTube-videoJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
Als je SS doet kun je beter hier komen posten. [Bodybuilding] (#229)Waar Weissman veel squats gaat doenquote:Op woensdag 27 juni 2012 22:31 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Ik kijk inderdaad naar filmpjes online voor hoe ik de oefeningen moet uitvoeren. Ik heb nu de oefeningen van starting strength gedaan squats, bench press, deadlift (moet ik wel aan werken denk) en nog een oefening waarvan ik de naam niet meer weet (was specifiek voor onderrug en binnenbenen en billen en stond overigens niet bij het schema van SS)
Wat zijn oefeningen die ik iig nog moet proberen?
En wat voor oefening is geschikt voor de buikspieren met gewicht erbij?
Si. Maar zorg dat de alfa mannetjes dan niet gaan lopen bitchen en haar verwijzen naar het fitness topic.. Want je weet hoe t kan gaan soms.quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:00 schreef Snakey het volgende:
[..]
Als je SS doet kun je beter hier komen posten. [Bodybuilding] (#229)Waar Weissman veel squats gaat doen
Dan ben je namelijk niet meer aan het fitnessen en er zitten mensen met veel kennis over SS.![]()
Je kan power cleans wel doen als newbie, hoewel ik eerst zou zorgen dat je form goed is van de oefeningen die je met SS doet. Als je power cleans doet met een verkeerde form ligt een blessure ineens heel dichtbij.
Aw dat is aardig van jequote:Op woensdag 27 juni 2012 23:15 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Si. Maar zorg dat de alfa mannetjes dan niet gaan lopen bitchen en haar verwijzen naar het fitness topic.. Want je weet hoe t kan gaan soms.
I know, I know. Ik vang d´r daar wel op.quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:15 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Si. Maar zorg dat de alfa mannetjes dan niet gaan lopen bitchen en haar verwijzen naar het fitness topic.. Want je weet hoe t kan gaan soms.
Als je gewoon serieus er mee bezig bent is er niemand in dat topic die je gaat afkraken o.i.d.quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:15 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Si. Maar zorg dat de alfa mannetjes dan niet gaan lopen bitchen en haar verwijzen naar het fitness topic.. Want je weet hoe t kan gaan soms.
Precies, daar ga ik ook van uit.quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:17 schreef Toverbal0 het volgende:
[..]
Als je gewoon serieus er mee bezig bent is er niemand in dat topic die je gaat afkraken o.i.d.
En zeker niet als je SS doet.
Use you're blue power!quote:Op woensdag 27 juni 2012 23:17 schreef Snakey het volgende:
[..]
I know, I know. Ik vang d´r daar wel op.
Wat zijn dit?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 13:51 schreef Thurston het volgende:
Gisteren een sample genomen van Jack3d. Heb al ervaring met andere pre work outs, maar deze is nog het meest aangename. Veel energie, was op een positieve manier onrustig. Aantal PR's verbroken! Ook geen last van een crash. Jullie ervaring met PWO's?
Niet erg veel hoor. Maar ik train altijd op fail, en gisteren toch 3 herhalingen meer dan normaal. En beetje zwaarder...quote:Op dinsdag 3 juli 2012 14:17 schreef davako het volgende:
[..]
Wat zijn dit?
Edit: Even snel wat gegoogled, maar zijn de verschillen zo extreem door het innemen van een Pre Workout?
Meteen je buikspieren trainen heeft natuurlijk wel effect (op functioneel gebied).quote:Op dinsdag 3 juli 2012 14:47 schreef Stansfield het volgende:
Ik ben al een tijdje wat aan de zware kant en dat wil ik nu wel veranderen dus ben ik nu ook wat meer aan het trainen. Ik fiets (racefiets) 2x per week en 1 avond squash ik. Dus qua cardio zit het dan volgens mij wel goed. Maar heeft het ook nog zin om wat fitness oefeningen te doen? Buikspieren enz? Of heeft dat niet direct invloed en zal ik eerst over mijn hele lichaam wat af moeten vallen voordat dat zin heeft?
Het heeft zeker wel effect. Als je gespierder bent verbrand je automatisch meer calorieën.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 14:47 schreef Stansfield het volgende:
Ik ben al een tijdje wat aan de zware kant en dat wil ik nu wel veranderen dus ben ik nu ook wat meer aan het trainen. Ik fiets (racefiets) 2x per week en 1 avond squash ik. Dus qua cardio zit het dan volgens mij wel goed. Maar heeft het ook nog zin om wat fitness oefeningen te doen? Buikspieren enz? Of heeft dat niet direct invloed en zal ik eerst over mijn hele lichaam wat af moeten vallen voordat dat zin heeft?
Klopt, maar enkel buikspieren trainen heeft dan weinig zin. Beter om de grote spiergroepen aan te pakken in de sportschool, een paar oefeningen thuis zal weinig zoden aan de dijk zetten.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 14:53 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Het heeft zeker wel effect. Als je gespierder bent verbrand je automatisch meer calorieën.
Je zal het idd pas zien als je vet kwijtraakt, maar als je nu al begint is de basis er!
Ohja, hij vroeg als voorbeeld buikspieren, maar ik bedoelde meer dat oefeningen in het algemeen wel goed zijn voor de verbranding.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 17:14 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Klopt, maar enkel buikspieren trainen heeft dan weinig zin. Beter om de grote spiergroepen aan te pakken in de sportschool, een paar oefeningen thuis zal weinig zoden aan de dijk zetten.
Nja het probleem daarmee is, is dat je alleen je spieruithoudingsvermogen traint, op zich prima, maar je gaat er geen kracht en massa mee opbouwen. En dáármee verbrandt je uiteindelijk meer calorieën in rust.quote:
Precies. Dus als je al situps doet kun je beter een gewicht pakken en op je borst leggen, en minder reps doen.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:25 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Nja het probleem daarmee is, is dat je alleen je spieruithoudingsvermogen traint, op zich prima, maar je gaat er geen kracht en massa mee opbouwen. En dáármee verbrandt je uiteindelijk meer calorieën in rust.
Met zware gewichten en weinig herhalingen kunnen je spieren groeien.
Met 100 situps op een dag gebeurt er (tegen het algemene idee in) niet zoveel met je buikspieren, behalve dat hun conditie getraind wordt.
Miss op amazon of bookdepository?quote:Op donderdag 5 juli 2012 19:35 schreef Schild het volgende:
Heeft iemand een adres waar het boek van Rippetoe te kopen is?
Heb al gekeken bij Bol etc, maar die hebben 'm niet.
(Ja, ik weet hij is ook te downloaden, maar wil 'm graag op mijn nachtkastje hebben.)
Ik stel geen lage eisen. Met zo'n krachtstation kun je prima doen wat ik voor ogen heb. Een beetje aan kracht winnen bij de spieren waar ik met hardlopen en wielrennen weinig aan besteed. Zoals gezegd is fitnessen een bijzaak. Ik kan niet alle sporten evenveel aandacht geven, ik heb een baan, vrouw en (over 2 maand) een kindquote:Op vrijdag 13 juli 2012 18:29 schreef drumstickNL het volgende:
Sure; maar ik heb zoiets, als je het doet, doe het dan goed.
Maar als je zulke lage eisen eraan stelt is de bovenstaande machine perfect.
Zucht. "Beter" is wel een erg ruim begrip. Beter voor jou is niet beter voor mij. Snappie?quote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:18 schreef mtchel112 het volgende:
Wat wil je nou horen? Wil je nou een bevestiging dat dat ding goed is ofwat?
Je weet dat je beter kan krijgen voor evenveel (miss minder) en je wilt voor zoiets gaan?
Naast dit topic heb je alleen het bodybuilders topic. Daar zit je helemaal misplaatst. Dus luister naar advies hier. Wat zou je willen trainen? Da's het belangrijkst.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 21:59 schreef Moody het volgende:
[..]
Zucht. "Beter" is wel een erg ruim begrip. Beter voor jou is niet beter voor mij. Snappie?
Maar goed, misschien ben ik ook niet in het juiste topic om fitnessapparatuur te bespreken. Mijn fout....
Al die zaken zijn mogelijk, tenminste volgens de videoquote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:04 schreef mtchel112 het volgende:
Hoe kun je met dat ding traps, triceps, biceps, hamstrings trainen?
Kun je daarmee uberhaupt wel een soort van chest press oefening doen, enige wat ik zie is een butterfly achtige oefening.
Je schiet er echt weinig mee op als je de helft van je rug ermee kan trainen, de helft van je borst en geen arm isolatie oefeningen. En alleen je voorkant van je benen, en niet de achterkant
Kijk we willen je helpen, alleen blijkbaar is zon ding gewoon niet echt goed volgens de meeste hier.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:16 schreef Moody het volgende:
[..]
Al die zaken zijn mogelijk, tenminste volgens de video
Maar ik merk dat er weinig/geen mensen in dit topic zijn die een dergelijk apparaat hebben die gebruikerservaringen kunnen delen. Ik zal verder zoeken, no problem
True, maar dat zoek ik niet om eerder genoemde redenenquote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:20 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Kijk we willen je helpen, alleen blijkbaar is zon ding gewoon niet echt goed volgens de meeste hier.
Als jij een powercage + latpulley + dipping bars + halter, schijven en bankje heb jij waaraarschijnlijk jaren plezier en resultaat
Tja iedereen is er van overtuigd dat je de grootste spiergroepen moet pakken. Dat kan hier niet goed mee dus ja dan zit je hier niet echt goed. Wellicht een hardloop of wielren forum. Maar die beweren dat ze al genoeg beenspieren trainen enzo dus dat dat genoeg is.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:16 schreef Moody het volgende:
[..]
Al die zaken zijn mogelijk, tenminste volgens de video
Maar ik merk dat er weinig/geen mensen in dit topic zijn die een dergelijk apparaat hebben die gebruikerservaringen kunnen delen. Ik zal verder zoeken, no problem
Als je die supps al door elkaar haalt kun je beter geen supps gebruikenquote:Op woensdag 18 juli 2012 23:08 schreef w00h00 het volgende:
Wie kan mij een handje helpen met supplementen?
Ik fitness nu 2 maanden 3 x per week om me spiermassa te vergroten en om het proces te versnellen/verbeteren ben ik naar voedingsupplementen in pilvorm aan 't kijken, maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Pre workout, eiwit, amonozuren, beta aline, BCCA etcetera.. en dat ook allemaal in 1001 varianten en merken.
quote:Op donderdag 19 juli 2012 09:10 schreef w00h00 het volgende:
19.30
Eten: momenteel eet ik met een Sonja Bakkeraar meedus vrij divers en gezond allemaal.
Je eet veel fruit, opzich prima, maar heeft voor de rest weinig toegevoegde waarde tenzij je het als PWO gebruikt voor snelle suikers.. Zou dan plakjes kipfilet eten. Verder zou ik dit 22:00quote:Op donderdag 19 juli 2012 09:45 schreef w00h00 het volgende:
Ja mag wel 5 kilo af, vandaar. (zit al op 2, dus nog 3 te gaan)
Ik hou me verder niet echt aan de hoeveelheden en de gerechten vallen me alleszins mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |