Doet dat er iets toe dan?quote:
Je vergeet de GPSen en het aftappen van de telefoonsquote:Op donderdag 28 juni 2012 15:28 schreef Cherna het volgende:
Ik sta nergens meer van op te kijken. Bodyscans, youtube, mobiele gadgets, cams door de gehele stad, medische dossiers, roken , niet te vet eten etc etc, . Allemaal ter bescherming van het individu.
Je hebt toch niets te verbergen? Totdat? De gegevens op straat liggen en voor het grijpen zijn. Oh eens kijken hoe lang we nog het bankgeheim in stand houden. Je hebt immers niets te verbergen toch?
Ik praat nergens iets goedquote:Op woensdag 27 juni 2012 19:41 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Praat niets goed. Onschuldige burgers onderwerpen aan maatregelen waar criminelen niet bang voor hoeven te zijn.. Makkelijk scoren
Ik weet niet beter dan dat de Body Scan met röntgenstraling werkt (o.a de Backscatter Xray, die op Amerikaanse luchthavens wordt gebruikt) en de Security Scan dus niet.quote:Op woensdag 27 juni 2012 19:57 schreef KreKkeR het volgende:
Op deze pagina worden de termen bodyscan en securityscan als synoniemen gebruikt.
Heb je dat wel eens gedaan? Doen ze ontzettend moeilijk over.quote:Op donderdag 28 juni 2012 17:57 schreef Skaai het volgende:
Oh en als je het zo naar vind om in een scannertje te staan op Schiphol; je mag weigeren.
Ik werk (tegenwoordig veel minder ivm andere functie) met die scans en ik zelf heb tot nu toe nog nooit een passagier geweigerd. Er zijn helaas collega's die er een sport van maken om moeilijk te doen, maar ik doe dat niet. Ik probeer de mensen dan wel uit te leggen wat zo'n scan doet en soms (als het rustig is) demonstreer ik het zelfs. Dat vinden vooral oudere mensen fijn.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 01:51 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Heb je dat wel eens gedaan? Doen ze ontzettend moeilijk over.
Vast psychotische criminelen. Zijn we net zo goed bezig als in Amerika.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:12 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Zoeken ze nog personeel om het ding te bedienen?
Wat zal dat een feest zijn voor de kankerstichtingquote:Op vrijdag 29 juni 2012 10:10 schreef Killaht het volgende:
Volgend jaar hebben we allemaal een bodyscan in onze deurpost verwerkt. Je kan je huis niet verlaten zonder even te scannen.
het ding maakt gebruik van rontgen stralen je weet wel die straling waar als je er teveel aan blootgesteld wordt schadelijk is voor mens en dier. en voor degene met een kinderwens is het een extra risico zullen we maar zeggen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:13 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Mensen stappen er blind in op schiphol, om te kunnen smeren en keren in Lloret en Chersonissos, maar als het voor de publieke veiligheid is, de omgeving waar ze veruit de meeste tijd rondbrengen, is het ineens een probleem?
Het heeft niets met verbergen te maken. Een dergelijk ding sloopt je lichaam.quote:
Lees je eens in over de scans die in Nederland worden gebruikt voordat je met je domme bakkes gaat verkondigen dat er hier gebruik wordt gemaakt van röntgen, er een privacy schending is en dat je geen keuze hebt. Die keuze heb je nu (nog) wel, dan ga je door het metaaldetectiepoortje en anders zul je handmatig worden gefouilleerd. En de scans schenden je zogenaamde privacy net zo erg als die metaaldetectiepoortjes (die al jaren worden gebruikt), er is net zoveel te zien voor omstanders bij beide middelen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 11:57 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het ding maakt gebruik van rontgen stralen je weet wel die straling waar als je er teveel aan blootgesteld wordt schadelijk is voor mens en dier. en voor degene met een kinderwens is het een extra risico zullen we maar zeggen.
verder is het gewoon schenden van privacy en niet te zuinig ook, bij een vlucht in een vliegtuig heb je een keuze of je gaat met het vliegtuig maar moet je door de scanner of je blijft thuis
Omdat hij zo leuk is.quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:42 schreef viagraap het volgende:
Dit is echt van de zotte. En ik haat die uitdrukking.
Zoals die agente uit Rotterdam zeker. Overmatig geweld wordt beloond met bos bloemen. Dat is ons land, Vernederland.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 13:49 schreef VeX- het volgende:
Slecht idee. Ik wil liever betast worden door een lekkere vrouwelijke agente.
doorgaans werkt het beter als je normaal met iemand in discussie gaat. dingen als domme bakkes vallen niet zo goed bij mij.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 14:55 schreef Skaai het volgende:
[..]
Lees je eens in over de scans die in Nederland worden gebruikt voordat je met je domme bakkes gaat verkondigen dat er hier gebruik wordt gemaakt van röntgen, er een privacy schending is en dat je geen keuze hebt. Die keuze heb je nu (nog) wel, dan ga je door het metaaldetectiepoortje en anders zul je handmatig worden gefouilleerd. En de scans schenden je zogenaamde privacy net zo erg als die metaaldetectiepoortjes (die al jaren worden gebruikt), er is net zoveel te zien voor omstanders bij beide middelen.
Ik hou er maar mee op![]()
Mooi te zien dat mijn uitdrukking gebruikt wordt.quote:
Met de dag wordt het alleen maar meer treffender.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 18:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Mooi te zien dat mijn uitdrukking gebruikt wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |