Dat zal nog moeten blijken. We zijn nu ongeveer op de helft van het seizoen. Als Gesink straks een top 5 stek in de Tour weet te bemachtigen worden Knebel en consorten door de vaderlandse pers op handen gedragen. Falen de Nederlanders dan wordt er naar LLS gekeken om de rabo-eer te redden met een etappezege. Daarnaast, Gesink heeft wel de Ronde van Californië gewonnen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 10:02 schreef Steven184 het volgende:
Dit jaar is bij Rabo niemand meer zijn geld waard dan LLS.
Ik mag hopen dat je begrijpt dat het gaat over het seizoen tot nu toe. Ik kan niet in toekomst kijken.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 10:13 schreef Bismarck het volgende:
[..]
Dat zal nog moeten blijken. We zijn nu ongeveer op de helft van het seizoen. Als Gesink straks een top 5 stek in de Tour weet te bemachtigen worden Knebel en consorten door de vaderlandse pers op handen gedragen. Falen de Nederlanders dan wordt er naar LLS gekeken om de rabo-eer te redden met een etappezege. Daarnaast, Gesink heeft wel de Ronde van Californië gewonnen.
ah dat verklaart waarom ik een tourbusje zag in maastricht gisterenquote:Op donderdag 28 juni 2012 15:56 schreef Sjoerd102 het volgende:
Ook Saxobank heeft nieuwe shirts.
Straks rondje met de motor gaan touren en langs enkele hotels gereden.
In Lanaken zaten Garmin, Saxobank en Lampre.
Reclamekaravaan zit in Novotel Maastricht.
Foto's volgen in Tour de France Topic.
Dat wil niet zeggen dat er niet een betere haalbaar is voor wat hij ongeveer betaald zal krijgen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 10:02 schreef Steven184 het volgende:
Dit jaar is bij Rabo niemand meer zijn geld waard dan LLS.
Die dan vervolgens in dienst van Rabo geen deuk in een pakje boter rijdt.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 14:54 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat wil niet zeggen dat er niet een betere haalbaar is voor wat hij ongeveer betaald zal krijgen.
quote:Marianne Vos heeft de eerste rit in de Ronde van Italié gewonnen.
De renster van Rabobank versloeg in de etappe van Napoli naar Terracina over 139,1 kilometer de Amerikaanse Shelley Olds en Giorgia Bronzini uit Italië in de massasprint.
De 25-jarige Vos werd vorig jaar de eerste Nederlandse die de Giro Donne wist te winnen. Ze imponeerde toen door maar liefst vijf etappezeges te boeken.
Haar blessure heeft dus niet heel veel invloed gehad, als ze dit nu weer kan.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 18:46 schreef Michael_Moore het volgende:
Vos wint eerste etappe Giro Donne
[..]
Een goed getraind sportlijf heelt natuurlijk snel.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 18:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Haar blessure heeft dus niet heel veel invloed gehad, als ze dit nu weer kan.
twitter:f_cancellara twitterde op vrijdag 29-06-2012 om 22:15:59Legendery #BorisBecker is talking sounds funny his english.... reageer retweet
Met een gebroken sleutelbeen kun je fietsen.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 18:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Haar blessure heeft dus niet heel veel invloed gehad, als ze dit nu weer kan.
quote:Op vrijdag 29 juni 2012 22:17 schreef ItaloDancer het volgende:
Dit uit zijn mond
twitter:f_cancellara twitterde op vrijdag 29-06-2012 om 22:15:59Legendery #BorisBecker is talking sounds funny his english.... reageer retweet
Geinige woordvolgorde ook.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 22:17 schreef ItaloDancer het volgende:
Dit uit zijn mond
twitter:f_cancellara twitterde op vrijdag 29-06-2012 om 22:15:59Legendery #BorisBecker is talking sounds funny his english.... reageer retweet
En met behoorlijk verschil. Over 7,2 km. 5 sec. sneller dan Hughes en 12 sec. sneller dan Arndt.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 12:42 schreef marcodej het volgende:
Vos wint ook de tijdrit in de Giro Donne.
http://www.speld.nl/2012/(...)e-met-favorietenrol/quote:Door de afwezigheid van Alberto Contador en Andy Schleck heeft dit jaar opeens iedereen kans om de Tour de France winnen. Vooral Rabo-routinier Bram Tankink heeft moeite met de onverwachte favorietenrol. De vraag is of de routinier de druk aan kan.
De Speld.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:06 schreef Beardslasher het volgende:
[..]
http://www.speld.nl/2012/(...)e-met-favorietenrol/
Mijn geboorteplaats!quote:Op zaterdag 30 juni 2012 12:06 schreef kawotski het volgende:
Grote kans dat Zwolle finishplaats wordt in de Ronde van Spanje 2015
Bron: http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=146805
Mooi inderdaad!quote:Op zondag 1 juli 2012 19:48 schreef wimderon het volgende:
Haha, die reportage met Kittel net.
Vertelt dat hij aangetrokken was als loods van Van Hummel. In de derde etappe die hij voor Skil reed door Van Hummel werden de rollen omgedraaid om Kittel te laten ervaren hoe een sprinttrein werkt. Vervolgens wint Kittel meteen die etappe...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |