Oh dat is idd waarquote:Op vrijdag 29 juni 2012 13:54 schreef Desunoto het volgende:
Sebring Club hebben we nog niet gereden voor zover ik weet. Is een heel andere layout dan Sebring Short. En ik herinner me toch echt iemand die Club voorstelde omdat die dat een leuker circuit vond.
?quote:
Zijn ook zielloze machines, maar ik had de M3 toevallig in de garage staan en zat krap bij kas.quote:
Heb anders snelle tijden met die machine's gemaaktquote:Op vrijdag 29 juni 2012 14:38 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
Zijn ook zielloze machines, maar ik had de M3 toevallig in de garage staan en zat krap bij kas.
Ik moet dringend effe wat rivals rijden om aan cash te komen.
Pics van je zusje.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 20:37 schreef Desunoto het volgende:
Ahhh, ik ben er straks niet. Sorry mensen, de televisie is al min of meer bezet.
Filmavond-iets van zusje staat in de weg.![]()
Ik zorg wel dat ik hem volgende week donderdag wel heb... even wat beter vooruit plannen.
Ja was leuk!quote:Op zaterdag 30 juni 2012 11:53 schreef Desunoto het volgende:
Ik kon er ook nog even bij zijn.
Alleen die headset gaat de rivier in hoor. Wat een slecht ding.
quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:34 schreef Bastard het volgende:
De vonken vlogen er af Pierre
[ afbeelding ]
Door de S met 200 km/u
[ afbeelding ]
Close racing
[ afbeelding ]
Vet dingquote:
Super!quote:Op zaterdag 30 juni 2012 14:15 schreef PierreTT het volgende:
[..]![]()
Die laatste was echt prachtig, samen door de bocht zonder elkaar te raken
Eigen paintje snel in elkaar geflanst, en achterop wel een gedownloade Rotterdam Terror Corps tekentjequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox360 GamerTag : Bassie024
Je mist wat auto's en een 2 circuits (soccerfield en testtrack) Ik heb ze nog niet echt gemist.quote:Op zondag 1 juli 2012 15:52 schreef GotenSSJ het volgende:
Heeft forza 4 nog iets van een online pass of iets dergelijks? Ben even aan het kijken of ik hem 2de hands kan scoren!
quote:
Top! Thanks beide!quote:Op zondag 1 juli 2012 16:07 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Je mist wat auto's en een 2 circuits (soccerfield en testtrack) Ik heb ze nog niet echt gemist.
Ja klopt, maar ik werd depressief van dat circuit.quote:Op zondag 1 juli 2012 20:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat inhalen van die vent en zo nog net winnen is toch echt
quote:Op zondag 1 juli 2012 20:25 schreef Desunoto het volgende:
De 1973 BMW 2002 Turbo heeft de poll gewonnen dus daar gaan we mee racen. Maximum PI van B444 en een enkele setup voor alle races donderdagavond. Succes!![]()
Ik gebruik trouwens een controller. Je kan de deadzones aanpassen wat in je voordeel kan werken maar met een controller blijft het nog steeds lastiger dan met een stuurtje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |