En ik alles maar uitleggen aan je broer zeker...quote:
Ik zal af en toe wel een windje laten, zodat ik mezelf straf omdat hij mij wenscht te vergassen.quote:Op maandag 25 juni 2012 00:22 schreef minthy het volgende:
[..]
En ik alles maar uitleggen aan je broer zeker...
Dat moest ik doen. Het duurde even voor ik de koppeling had gemaakt naar een gaskamer...quote:Op maandag 25 juni 2012 00:22 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik zal af en toe wel een windje laten, zodat ik mezelf straf omdat hij mij wenscht te vergassen.
Ofzo
Lux is my main man. Wij hebben eckt geen ruzie hoorquote:Op maandag 25 juni 2012 00:25 schreef minthy het volgende:
[..]
Dat moest ik doen. Het duurde even voor ik de koppeling had gemaakt naar een gaskamer...![]()
Anders praat jij het maar met hem uit, ik trek ruzie slecht
Misschien ik welquote:Op maandag 25 juni 2012 00:26 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Lux is my main man. Wij hebben eckt geen ruzie hoor
Hoop het, anders moet ik het ook nog goed gaan makenquote:Op maandag 25 juni 2012 00:28 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Achgut. Komt wel goed!
Nou toedeldokels en zulks!
Huh? Geen idee?quote:Op maandag 25 juni 2012 00:31 schreef wolfrolf het volgende:
Hey waarom kan ik jouw tweets niet meer lezen mint
Ze heeft je geblokkeerd?quote:Op maandag 25 juni 2012 00:31 schreef wolfrolf het volgende:
Hey waarom kan ik jouw tweets niet meer lezen mint
Rolfje tweet niet zoveel, geen reden tot blokkerenquote:
Jong toch, het is niet waar!quote:
Rustig... Volgens mij wordt er meer achter dan voor de schermen gecommuniceerdquote:
en 24 jaar geleden won NL het EK voetbal!quote:
gingen die op dezelfde dag uit elkaar als de dag waarop MJ stierf? Wat een zwarte dag in de muziekgeschiedenis!quote:
Goededagquote:
Ik volg je nu ook hoorquote:Op maandag 25 juni 2012 08:01 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
gingen die op dezelfde dag uit elkaar als de dag waarop MJ stierf? Wat een zwarte dag in de muziekgeschiedenis!
Doen er ook nonnen auditie dan?quote:Op maandag 25 juni 2012 09:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Giel met z'n non-programma op tv. Origineel, de zoveelste talentenjacht
![]()
.
Hou je bek over Gielquote:Op maandag 25 juni 2012 09:54 schreef Roel_Jewel het volgende:
Giel met z'n non-programma op tv. Origineel, de zoveelste talentenjacht
![]()
.
Daarom zijn bezuinigingen bij de omroep dus nodig. Ik trek nog liever m'n eigen nagels uit dan dat ik naar de grote Giel Beelen-show ga kijken.quote:
Mijn TV heeft een mutsbescherming en zal uit zelfbescherming doorzappen wanneer AC in beeld is.quote:Op maandag 25 juni 2012 10:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Daarom zijn bezuinigingen bij de omroep dus nodig. Ik trek nog liever m'n eigen nagels uit dan dat ik naar de grote Giel Beelen-show ga kijken.
Misschien is het wel heel leuk..........quote:Op maandag 25 juni 2012 10:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Daarom zijn bezuinigingen bij de omroep dus nodig. Ik trek nog liever m'n eigen nagels uit dan dat ik naar de grote Giel Beelen-show ga kijken.
Daar ging 't al mis.quote:Op maandag 25 juni 2012 10:21 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Misschien is het wel heel leuk..........
quote:Op maandag 25 juni 2012 10:17 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Daarom zijn bezuinigingen bij de omroep dus nodig. Ik trek nog liever m'n eigen nagels uit dan dat ik naar de grote Giel Beelen-show ga kijken.
Sorry broertie, ik ben voor Spanjequote:Op maandag 25 juni 2012 10:41 schreef SilentChaos het volgende:
Voor de verandering ben ik woensdag VOOR Ronaldo en z'n team
[ afbeelding ]
En daarna verliezen van Koning Balotelliquote:Op maandag 25 juni 2012 10:41 schreef SilentChaos het volgende:
Voor de verandering ben ik woensdag VOOR Ronaldo en z'n team
[ afbeelding ]
Zapster, Balotelli is een regelrechte faalneger met een geexplodeerd ego. Hij raakt geen bal goed. Wordt eens wakkerquote:Op maandag 25 juni 2012 10:52 schreef TheZapster het volgende:
[..]
En daarna verliezen van Koning Balotelli
Spanje is al te vaak kampioen achter elkaar geworden me dunktquote:Op maandag 25 juni 2012 10:51 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Sorry broertie, ik ben voor Spanje![]()
Iniesta
Xavi
Casillas
Sowieso, singer-songwritersquote:Op maandag 25 juni 2012 10:45 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik zie nu pas wat voor programma het is
Alsof er nog niet genoeg singer-songwriters zijn![]()
quote:Ingrid Perez volgt vanaf september Bert van Lent op tussen 04:00 en 06:00 uur op 3FM. Dit maakte de dj vanmorgend bekend. Van Lent maakt nog vier weken zijn programma in de ochtend en stopt dan.
Perez maakte eerder de ochtendshow voor Kink FM. Ze begon haar loopbaan bij V-Radio, het station van de Veronica Radioschool. Daarna maakte ze programma´s bij FunX.
Van Lent stopt met zijn nachtprogramma omdat hij de passie en de drive is kwijt geraakt. Hij zit sinds 2010 in de ochtend van 3FM. Wat Van Lent nu gaat doen is nog onbekend. Hij weet niet of hij nog op de radio terug zal komen. "Wellicht werken in het magazijn of lasser, zoiets dus."
Balotelli spaart alles op voor de finalequote:Op maandag 25 juni 2012 11:07 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Zapster, Balotelli is een regelrechte faalneger met een geexplodeerd ego. Hij raakt geen bal goed. Wordt eens wakker
Antonio Di Natale
Die staat hier opquote:
Roel?quote:Wiep (@Wiepmusic)
25-06-12 11:55
Alain Clark kwam vanochtend niet opdagen bij Qmusic, z'n band kan 'm sinds gisteravond niet bereiken. Ik hoop een publiciteitsstunt! #Werkt
Top 1000 allertijden is leuk ja. Net als lijstje vd jaren 80quote:Op maandag 25 juni 2012 11:57 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Die staat hier op
Die hebben voor de verandering weer eens een top-weetikhoeveel allertijde
Maar goed, niet verkeerd zo op de maandagochtend
Mooi, weg met de metroman. Een beetje verzorging is tot daaraan toe, maar sommige mannen slaan er nogal in doorquote:Op maandag 25 juni 2012 12:26 schreef Paul het volgende:
De dj's van 3fm beginnen er steeds wilder uit te zien valt me op
Michiel vandaag, en Sander Lantinga vrijdag was ook een oermens, vet lang en wild haar en baardje hehe
Heb ik net de "Ronaldo-Look" aangenomen, is het weer niet goedquote:Op maandag 25 juni 2012 12:30 schreef CindieY het volgende:
[..]
Mooi, weg met de metroman. Een beetje verzorging is tot daaraan toe, maar sommige mannen slaan er nogal in door
Faggotron ahoyquote:Op maandag 25 juni 2012 12:48 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Heb ik net de "Ronaldo-Look" aangenomen, is het weer niet goed
Word ik al dagelijks mee geconfronteerd, zo ongeveer. Inclusief shirtquote:Op maandag 25 juni 2012 12:48 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Heb ik net de "Ronaldo-Look" aangenomen, is het weer niet goed
quote:Op maandag 25 juni 2012 12:30 schreef CindieY het volgende:
[..]
Mooi, weg met de metroman. Een beetje verzorging is tot daaraan toe, maar sommige mannen slaan er nogal in door
quote:Op maandag 25 juni 2012 13:10 schreef Kimberliedje het volgende:
Yayyy me so happy! Eindelijk verlost van m'n opleiding en mag komend schooljaar aan de nieuwe starten! Tijd voor een dansje dus
Ik dacht dat ze het dieptepunt al hadden bereikt met "Pretty fly (for a white guy)" , maar dit is nog wel een aantal keer ergerquote:Op maandag 25 juni 2012 12:55 schreef Sersjee het volgende:
Deze plaat beginnen met "Hey ho, let's go!" is pure heiligschennis. The Offspring is diep gezonken.
Fijn!quote:Op maandag 25 juni 2012 13:10 schreef Kimberliedje het volgende:
Yayyy me so happy! Eindelijk verlost van m'n opleiding en mag komend schooljaar aan de nieuwe starten! Tijd voor een dansje dus
Ik gok dat laatstequote:Op maandag 25 juni 2012 13:48 schreef Sersjee het volgende:
Nou, dat was er weer eentje die nog nooit van Google heeft gehoord of een verkapte request deed...
Wel een leuk liedje, tijd niet gehoord.
Ja, dat 'It's weekend'.quote:Op maandag 25 juni 2012 13:50 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik gok dat laatste![]()
Heeft Stenders hier ook niet een stukje van gebruikt in een jingle die hij op vrijdagnacht net na middernacht gebruikt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |