abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 maandag 23 juli 2012 @ 00:35:37 #61
7889 tong80
Spleenheup
pi_114553156
quote:
0s.gif Op zondag 22 juli 2012 22:31 schreef Marcoss het volgende:
Liquigas voor de 11de! keer op rij een grote ronde uitgereden met alle 9 renners. Ter vergelijking: de afgelopen jaren is het geen enkele andere ploeg gelukt om 3 grote rondes in 1 jaar met alle 9 renners uit te rijden..
_O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 23 juli 2012 @ 00:35:51 #62
7889 tong80
Spleenheup
pi_114553163
PARIJS (ANP) - De Amerikaanse wielrenner George Hincapie heeft zondag voor de 16e keer de finish van de Ronde van Frankrijk in Parijs gehaald. De 39-jarige coureur uit New York evenaarde daarmee het record van Joop Zoetemelk, die de Tour ook 16 keer uitreed. Hincapie verscheen weliswaar 17 keer aan de start van de Franse wielerronde, maar haalde Parijs één keer niet. De Amerikaan zet na dit seizoen een punt achter zijn lange carrière.
Hincapie, drievoudig kampioen van de Verenigde Staten, stond landgenoot Lance Armstrong bij tijdens al diens zeven tourzeges. Vorig jaar was hij bij BMC de meesterknecht van de Australiër Cadel Evans, die toen de Tour won. Hincapie eindigde in deze Tour als 38e, op ruim anderhalf uur van winnaar Bradley Wiggins.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_114553263
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 00:16 schreef flyguy het volgende:

[..]

Prachtig gebalanceerd team. Hoewel Szmyd met toch wat tegenviel deze tour, maar die was wel fantastisch in de giro.
Szmyd reed dit jaar juist een tegenvallende Giro in vergelijking met vorige jaren.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2012 00:38:51 ]
  maandag 23 juli 2012 @ 12:26:54 #64
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_114561582
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2012 00:38 schreef LeTourdeFrance het volgende:

[..]

Szmyd reed dit jaar juist een tegenvallende Giro in vergelijking met vorige jaren.
Daarin verschillen we dan van mening. Ik vond hem uitstekend knechten.
The more debt, the better
pi_114561708
Ik vond het tegenvallen in de tour, als je ziet dat Nerz meer moet knechten in de bergen dan Szmyd is hij toch wat minder dan een paar jaar terug naar mijn mening.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_141892400
quote:
Spookt Lance Armstrong door Groot-Brittannië?

Juan Pelota. Digitale Epo. De ‘Banksy van het wielrennen’. Bij de start van de Tour ontspint zich een intrigerend verhaal, dat draait rond een specifieke vraag: zou het werkelijk zo zijn dat Lance Armstrong de mysterieuze renner ‘JP’ is die op wielerapp Strava alle Britse klimrecords naar de verdoemenis rijdt?

Kent u Strava? Dat is een app waarop wielrenners, profs en recreanten, de data publiceren van hun ritten. Op Strava zie je hartslag, trapfrequentie, afstand, calorieverbruik en de duur van een rit. De app maakt klassementen op van de snelste tijden op populaire routes, of zelfs van bepaalde segmenten daarvan.

Maar in Groot-Brittannië weten ze niet wie hun bergkoning is. Sinds oktober vorig jaar kaapt ene ‘JP’ het ene record na het andere weg. Hij begon vorig jaar in oktober met Box Hill, bekend van de Olympische Spelen van Londen 2012. Daarna veegde hij ook op Toys Hill and Ide Hill de besttijden van de tabellen. JP dook vervolgens onder, om nu opnieuw toptijden neer te zetten, dit keer op en rond het Tour-parcours in Yorkshire.

Sindsdien is de identiteit van ‘JP’ in Groot-Brittannië niet minder een mysterie dan die van Banksy, de straatartiest die ook anoniem opereert. ‘De Banksy van het wielrennen’, luidt zijn officiële bijnaam sinds hij vorig jaar de nationale media haalde.

JP wil heel hard dat iedereen denkt dat hij Lance Armstrong is. De foto bij zijn profiel is die van de Amerikaan en als residentie geeft hij Aspen op, waar Armstrong recent een huis kocht. JP zou bovendien de afkorting kunnen zijn van ‘Juan Peloto’, een alias die Armstrong vroeger vaak gebruikte en de naam van een koffieshop die hij bezit. Armstrong hield van de bijnaam ‘Juan Pelota’ omdat je het uitspreekt als ‘one pelota’, wat middels de juiste vertalingen ‘één bal’ betekent, een verwijzing naar zijn teelbalkanker.
pi_141901504
quote:
Kate Middleton overhandigt eerste gele trui

De hertogin van Cambridge, Kate Middleton, zal zaterdag in het Britse Harrogate de eerste gele trui van de 101e editie van de Ronde van Frankrijk overhandigen aan de winnaar van de eerste etappe. Dat meldden de organisatoren vrijdag.

Middleton zal voordien met haar echtgenoot, prins William, en haar schoonbroer, prins Harry, in Harewood House de cérémonie protocolaire voor het startschot van de Tour bijwonen.

De eerste etappe vertrekt zaterdag in Leeds. Na 190,5 kilometer ligt de aankomst in Harrogate.
pi_153508616
quote:
Scherpe Gilbert: ‘Ik begrijp de aanpak van BMC niet’

Twee weken na het slot van een voor Philippe Gilbert succesvolle Giro, staat de Belg nu ook aan de start van de Ronde van Zwitserland. Of we hem straks ook in de Tour zien? ‘Weet ik veel’, haalde Gilbert vreemd genoeg de schouders op.

Wie na twee ritzeges in de Giro een relaxte Philippe Gilbert aan de start in Risch-Rotkreuz verwachtte, kon al snel zijn mening herzien. Gilbert, auteur van een behoorlijke proloog afgesloten als 26ste, haalde al meteen pittig uit. ‘Met welke motivatie ik aan de start sta? Eigenlijk geen. Het is moeilijk om jezelf te motiveren als je geen zicht hebt op je programma.’

Dat is vreemd. BMC-Ploegleider Valerio Piva had al laten uitschijnen dat hij Gilbert er graag bij wilde in de Tour. En ook de renner zelf heeft er zin in. ‘Willen ze mij erbij? Tiens, nog niets van gehoord. Bel eens met Ochowitz (ploegmanager van BMC, red.). Heb je zijn nummer? Ik vind dit alvast een zeer bizarre situatie. Neen, ik begrijp hun aanpak niet.’

Misschien willen ze dat Gilbert in de Ronde van Zwitserland blijk geeft van een goede conditie? Gilbert: ‘Hallo, ik ben geen neoprof meer, hé. Ik moet hier toch niets meer bewijzen, zeker niet na mijn twee ritzeges in de Giro. Dat vertrouwen zouden ze me toch mogen geven. Ik ben fris uit de Giro gekomen, bergop reed ik makkelijker dan ooit zonder dat ik me hiervoor forceerde. Bovendien liggen er in de eerste week van de Tour heel wat mogelijkheden voor mij. Enfin, ik ga hier proberen aan te tonen dat ik goed ben. Welke etappe? Sorry, ik heb het profiel van de etappes nog niet bekeken.’
pi_153591537
Wat is het nu?

Ga je naar de reglementen op de site (http://www.letour.com/le-tour/2015/us/sporting-stakes-rules.html) dan staat er:
quote:
Seconds up for grabs

They had disappeared since 2008. Bonus seconds will again be awarded at the finishes of the 2nd to the 8th stage. The bonuses will be of 10, 6 and 4 seconds for the first three of each of these stages.
Ga je echter naar de PDF met reglementen die daar gelinkt staat (http://www.letour.com/le-tour/2015/docs/TDF15_Reglement-BD.pdf) dan staat er:
quote:
ARTICLE 26 Bonuses
Time bonuses are awarded at all of road stage
finishes that is to say with the exception of the
individual and team time trial stages.
They are 10, 6 and 4 seconds to the first three
riders to finish.
pi_153593958
Eric Corton gaat de ploegenpresentatie doen.
pi_153597327
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juni 2015 20:00 schreef wimderon het volgende:
Wat is het nu?

Ga je naar de reglementen op de site (http://www.letour.com/le-tour/2015/us/sporting-stakes-rules.html) dan staat er:

[..]

Ga je echter naar de PDF met reglementen die daar gelinkt staat (http://www.letour.com/le-tour/2015/docs/TDF15_Reglement-BD.pdf) dan staat er:

[..]

Voor zover ik weet is dat laatste de nieuwste informatie, bij elke normale etappe boni's dus.
pi_153608020
Gilbert gaat niet naar de Tour, toch een gemiste kans voor ze als ze naar de muur rijden.
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Redactie Sport woensdag 17 juni 2015 @ 13:28:35 #74
274204 crew  Mexicanobakker
pi_153608975
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juni 2015 21:11 schreef Chiappucci het volgende:
Eric Corton gaat de ploegenpresentatie doen.
Doet Blaudzun ook mee?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_153617740
quote:
9s.gif Op woensdag 17 juni 2015 13:28 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Doet Blaudzun ook mee?
Laten we hopen van niet. Al zal hij vast wel zijn Tour-nummer ten gehore brengen.
pi_153685167
Zeer waarschijnlijk geen Galibier.
pi_153686653
quote:
2s.gif Op zaterdag 20 juni 2015 01:29 schreef wimderon het volgende:
Zeer waarschijnlijk geen Galibier.
Die weg is toch niet op tijd open?
sig verwijderd door FA
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 21 juni 2015 @ 11:44:39 #79
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_153712690
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_153712768
quote:
Volgens mij is het al vrij zeker. De tunnel (die eerder dit jaar is ingestort) is niet op tijd gerepareerd. Ik heb van de week zelfs ergens gelezen dat het plan nu is om een weg aan de andere kant van het stuwmeer aan te leggen.

(Tunnel in de afdaling van de Lauteret is ingestort eerder dit jaar, ligt er al maanden uit. Ook de Marmotte moet over een ander parkoers).
pi_153712845
http://www.lemedia05.com/(...)r-le-versant-oppose/
quote:
le conseil départemental de l'Isère a voté le principe du financement de la construction d'un itinéraire bis sur le versant opposé du tunnel pour un montant de 5 millions d'euros, en plus des travaux dans le tunnel (1,4 M¤), des navettes lacustres (231.000¤) et des mesures en faveur de l'activité touristique de l'Oisans (100.000¤) et des entreprises en difficulté (100.000¤).
En over de Galibier:
quote:
Le Galibier devrait être absent du Tour de France 2015

Quant à l'avant-dernière étape du Tour de France, prévue le 25 juillet entre Modane-ValFréjus et L'Alpe-d'Huez, elle devrait probablement éviter le Chambon. Elle empruntera vraisemblablement le col du Glandon pour redescendre vers la vallée de l'Eau d'Olle et arriver à L'Alpe-d'Huez quoi qu'il en soit. Le col du Galibier devrait donc être absent du Tour 2015.


[ Bericht 40% gewijzigd door #ANONIEM op 21-06-2015 11:53:26 ]
pi_153714602
Dan maar weer twee keer de Alpe d'Huez op. :P
pi_153826141
Galibier inderdaad geschrapt en vervangen door de Croix de Fer

Nieuwe profiel

pi_153826146
Ah, zie Marcosss
pi_153826161
Dus twee keer de La Croix de Fer in twee dagen.
pi_153829633
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2015 11:08 schreef Ajacied422 het volgende:
Dus twee keer de La Croix de Fer in twee dagen.
Eigenlijk zelfs 3 dagen op rij als je de Glandon meetelt.
pi_153957019


  dinsdag 30 juni 2015 @ 17:52:34 #88
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_153957188
België is in het rood omdat ze allemaal voor de rode lantaarn gaan?
pi_153957842
Slechts 3 Amerikanen. :o En dat met 3 Amerikaanse teams. Trek heeft zelfs een volledig vreemdelingenlegioen.
  dinsdag 30 juni 2015 @ 19:27:51 #90
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_153959423
Klopt volgens mij niet helemaal, er doen meer Britten mee.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')