Wat een sufferd! Nou ja, weer opnieuw leren dan maarquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 22:54 schreef Ireth het volgende:
[..]![]()
Alleen Joep (hond) moet weer helemaal opnieuw wennen, staat weer elke keer als een idioot bij die kooi te piepen
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:20 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[ afbeelding ]
Alle drie op een rijtje..
[ afbeelding ]
One happy caaf, want gras
[ afbeelding ]
Lekker dicht op elkaar, met deze temperatuur
Probeer het in eerste instantie met water alleen, voor de zekerheid. Een beetje losweken werkt misschien al wel?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 14:00 schreef CherryLips het volgende:
Hoi, ik ga twee van m'n monsters zo even met de kont en poten in het water zetten, want ze hebben vieze billen. Knip ik daar de boel ook even bij. Ik heb alleen geen caviashampoo in huis, alleen meuk van Lush maar dat is niet op dieren getest dus dan weet je niet of ze ertegen kunnengewoon lauwwarm water ook oké? Gewoon om even uit te spoelen en Beer z'n ballen even schoon te maken.
Ik heb er eentje idd. Zou je nu nog een andere erbij kunnen zetten dan? Hij is nu al een half jaar. Naar mijn gevoel doet die het alleen ook goed. Sowieso mag die er elke dag uit en hij is nu ook echt tam en komt ook naar je toe. Thanks voor de sitequote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:22 schreef CherryLips het volgende:
Wat een leukerdje
Heb je trouwens één caafje? Het zijn groepsdiertjes dus met een vriendje zijn ze helemaal in hun element.
Ik geef ze twee keer per dag groente: meestal witlof, andijvie en paprika, maar ook wortelloof, winterpeen, komkommer, gras, noem maar op. Op http://www.degrotecavia.nl/ staat wat ze allemaal lekker vinden.
Haha ik moest lachen sorry. Dit is zo herkenbaar! Maar mijn cavia vindt het ook grappig om mij onder te piesen terwijl jij denkt aahh wat lief hij blijft zittenquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 17:15 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb Beer net even gewassen. Gewoon met de billen in het water in een emmer. Z'n ballen schoongemaakt, z'n haar uitgespoeld en later uitgekamd en bijgeknipt. Hij wast zich volgens mij nooit. Maar ik wist niet hoe ik hem goed kon drogen en wilde hem ook niet vochtig in de kooi zetten. Zet ik hem even in de keuken op de grond, kom ik terug met een nieuwe handdoek... Heeft meneer ALLES onder zitten zitten, inclusief zichzelf. Hij is dus zeiknat van de zeik, en de vloer ook. Moet ik hem nu weer wassen?Hij was nog niet helemaal droog en wil niet dat in verkouden wordt. Raar beest. Ik heb hem in de handdoek gewikkeld en hij zit nu de bank onder te kakken.
O en hij heeft ook weer gepiest. Groot succes dit.
Ik fohn de caafjes altijd een beetje, niet op warmste stand, beetje zachte temperatuur.. dan zijn ze relatief droog voor ik ze terug zet.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 17:15 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb Beer net even gewassen. Gewoon met de billen in het water in een emmer. Z'n ballen schoongemaakt, z'n haar uitgespoeld en later uitgekamd en bijgeknipt. Hij wast zich volgens mij nooit. Maar ik wist niet hoe ik hem goed kon drogen en wilde hem ook niet vochtig in de kooi zetten. Zet ik hem even in de keuken op de grond, kom ik terug met een nieuwe handdoek... Heeft meneer ALLES onder zitten piesen, inclusief zichzelf. Hij is dus zeiknat van de zeik, en de vloer ook. Moet ik hem nu weer wassen?Hij was nog niet helemaal droog en wil niet dat ie verkouden wordt. Raar beest. Ik heb hem in de handdoek gewikkeld en hij zit nu de bank onder te kakken.
O en hij heeft ook weer gepiest. Groot succes dit.
Dat inderdaad, toen ik nog shelties had. M'n huidige caaf is opvallend schoonquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 17:33 schreef Lyssa het volgende:
[..]
Ik fohn de caafjes altijd een beetje, niet op warmste stand, beetje zachte temperatuur.. dan zijn ze relatief droog voor ik ze terug zet.
Cavia's hebben ook piemeltjes hoor..quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 17:59 schreef CherryLips het volgende:
Ik voelde me trouwens wel een beetje een smeerlap toen ik z'n zaakje aan het schoonmaken washij heeft een slurfje, kan dat kwaad? Ik was laatst bij een vriendin en haar beren hebben gewoon... Ballen. Die van Beer lijkt wel binnenstebuiten te zitten.
ach, 1 van onze caaf's heeft zo'n grote balzak dat ze naar achteren hangen en flink zichtbaar zijnquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:17 schreef Lyssa het volgende:
[..]
Cavia's hebben ook piemeltjes hoor..die van mij hadden ook slurfjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |