quote:Op vrijdag 22 juni 2012 20:17 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Dat zei Sproet me van de week ook al! Dat je grote dan ineens nóg groter en vooral ook zwaarder lijktgewoon, in 1 moment.... Nou gaat mijn grote al mega-keihard op het moment... *zucht*
![]()
Vanavond net na het eten (nog aan tafel) moest mijn shirt weer omhoog, broekband naar beneden.. er gingen 2 handjes op de bovenkant van mijn buik, en dan die blik als ze idd even iets onder die handen voelt bewegen (pfff ik loop vol als ik dit tikecht het is zoooo bijzonder
die 2 lijken gewoon al een band te hebben) helemaal blij, en dan naar papa kijken en zeggen: zusje! Zusje uit? Bijja! (we leggen uit dat ze 'binnenkort' komt al is dat natuurlijk nog abstract voor een nog geen 23 maander...)
Zucht. Hormonen
Je staat erin!quote:Op vrijdag 22 juni 2012 20:56 schreef lovelyjubbly1 het volgende:
Gefeliciteerd Bodpa met de geboorte van je kleine man![]()
Gerberaatje kan jij mij ook in de lijst zetten? 4 sept een jongetje
Wat weet je het weer mooi te omschrijvenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 21:48 schreef Gerberaatje het volgende:
Oh ja en ik was bijna (bijna hè!) vergeten hoe funest een ingedaalde baby is voor je schaambeenmijn hemel... alsof er een paard (ofzo
) tegenaan getrapt heeft
Waarom?quote:Op vrijdag 22 juni 2012 22:08 schreef Kersjes het volgende:
Oh, en zei ik 10 kindjes? Ik bedoelde dus 10 jongens. Kleuterjongens wel te verstaan
Thanksquote:
Thanks voor je advies, denk dat ik het dan idd maar moet laten rusten.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 06:32 schreef Kersjes het volgende:
a_a, volgens mij heeft hij straks gauw genoeg door dat de baby toch echt een andere naam heeft. Ik zou er niet al te veel heisa om maken nu, dat werkt schijnbaar alleen maar frustrerend voor hem omdat hij niet "geloofd" wordt. Voor hem is de baby op dit moment Jake omdat hij even niet beter weet, want kleine broertjes heten nou eenmaal zo in zijn beleving. Maar jullie, de kraam, familie, vrienden.... iedereen noemt de baby straks bij zijn echte naam en dat zal jullie zoontje dus vanzelf ook gaan doen.
Als we hier aan kleuter (net 5) vragen hoe we zijn broertje moeten gaan noemen dan zegt hij "Toby", dan heb ik 2 broertjes die zo heten. Gelukkig zijn z'n vader en ik origineler![]()
Ik ben er maar uit gegaan, slapen ging sowieso beroerd vannacht. Ben volgens mij nog nerveuzer dan het feestvarken zelf![]()
Bedankt voor de succes-wensen, het komt vast goed.
En Claudia, sounds like a plan!
Zo werkt het niet he? Tarieven zijn keurig afgestemd op wat ze wel en niet voor je doen.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:06 schreef Troeta het volgende:
Ja, ga ik ook doen denk ik, ben ook weggelopen zonder een nieuwe afspraak te maken![]()
Die gynaecoloog zat al te mopperen dat ze me niet eerder doorgestuurd hadden en nu doet de vk zo, Geen zin een patient van hun te zijn waar ze lekker geld voor vangen als ze toch niks voor me doen. Bevalling doet de gynaecoloog ook vanwege pijnstilling.
(hoop dat je snel kan poepen)
In een ideale wereld ja.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 08:44 schreef loveli het volgende:
[..]
Zo werkt het niet he? Tarieven zijn keurig afgestemd op wat ze wel en niet voor je doen.
Dat komt me akelig bekend voor (darmhernia)quote:Op zaterdag 23 juni 2012 10:51 schreef Logician78 het volgende:
Bodpa van harte
Adesse succes!!![]()
Succes met de drukte Kersjes
Heb een rot dag/nacht achter de rug:
Na de spoed echo aan het laxeer middel, dit deed niets en rond 19:00 kwam alles wat ik at en dronk omhoog en veel pijn. Via de eerstehulp 2 klismas gekregen en dosering laxeermiddel omhoog. Klismas deden helemaal niets er kwam alleen doorzichtig spul uit. Nu zo een diepere klisma doen en als deze niet werkt na 1uur moet ik naar het ziekenhuis dan gaan ze kijken wat er vast zit ed ... bah baal als een stekker
Ja ik moet ook wel eens aan de mensen denken die dit dus de hele zwangerschap hebben, ipv de laatste 2 weken, petje af hoor.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 12:21 schreef Gerberaatje het volgende:
Lastig hè Katyik heb na bijna 8 maanden kutnachten, inmiddels een paar 'aardige' nachten achter de rug (alsnog elk uur eruit
maar niet gelijk dode heupen of andere slapende onderdelen als ik nét weer lekker lig, dat scheelt al zóveel...) Dikbil 2.0 is 's nachts ook aardig rustig op het moment (waarvan ik dan halverwege de nacht denk: hee ik heb je nog amper gevoeld? Want normaal schiet ik wakker van de pijn als ze maar iets beweegt als ik lig
Gaat het wel goed daarzo?
maar het kind heeft op dit moment een fijn dag-nacht ritme.... Op dit moment
)
Lekker overdag ook je rust pakken nu, zoveel mogelijkdaar heb je straks echt profijt van!
Klinkt bekend! begon ook al aan mezelf te twijfelen of m'n guppy wel vast in 't bekken lag en niet bibi...quote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:01 schreef Gerberaatje het volgende:
Ik heb gek genoeg juist meer maagzuur nu ze helemaal ingedaald isschijnbaar kan ze nu weer met haar voeten boven haar billen komen (ofzo? Ik roep maar wat) en lekker in mijn maag trappen
Fijn dat ze nu zo goed slaapt, zal idd ook eens proberen smiddags een dutje te doen, maar ben niet eens echt moe omdat ik zo weinig doe, lastig.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:01 schreef Gerberaatje het volgende:
Och, gek genoeg went het hoor!straks als de baby er is ben ik al gewend aan de onderbroken nachten
dat scheelt ook de helft
![]()
Goddank slaapt het gespookte sinds haar hoektanden door zijn echt weer fantastisch! Geen kick 's nachts (alleen om 6 uur wakker elke dagmaar daar hoor je me niet over met zulke goede nachten) en slaapt ze overdag nog 2 tot 3 uur (en ik dus ook nog dik 1,5 tot 2 uur
) dat scheelt ook heel veel
En weet jepetje af hoeft niet hoor... heb geen andere keus
(ja die breinaald lonkt
*grapje*) adem blijven halen maar en nu lekker aan het aftellen!
heu, ik mis geloof ik iets! ben jij zwanger?quote:Op zaterdag 23 juni 2012 08:22 schreef Ticootje het volgende:
Oh gister ook de verloskundige maar gebeld. En mocht meteen door bloedprikken voor alle standaard testen. Uiteraard krijg ik dan weer een oproep voor m'n antistoffen. Ik ben benieuwd hoe ze daar nu mee omgaan. Bij leyla waren ze vrij spastisch dat ook de papa getest moest worden ed. Nou ja we zien wel.
20 weken echo moet in het lumc weten we al. Omdat ze uitgebreid het hartje willen onderzoeken.
Ja.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:36 schreef trui het volgende:
[..]
heu, ik mis geloof ik iets! ben jij zwanger?
Kan je hier niet komenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja.
Oh. Poetsdrang. Ik heb gister al m'n huis naar zwembad laten ruiken, dusdanig dat j hoofdpijn kreeg toen hij thuis kwam. (gezond wel) dus ik mocht niet meer los in huis. Dus heb ik de hele portiek maar gedweild.
quote:
Enorm...ik kijk maar even niet achter mequote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:43 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Jouw huis is toch gewoon netjes en schoon?
Nou ja goed, hier is ook alweer 2x gegeten en dus ligt er echt van alles over de vloer.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:47 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Enorm...ik kijk maar even niet achter me
dat is wel tamelijk flabbergasting nieuws! ben je zelf al een beetje aan 't idee gewend?quote:
Redelijk gewend wel. Helemaal 100% happy, nee. Maar daar werk ik aan.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:52 schreef trui het volgende:
[..]
dat is wel tamelijk flabbergasting nieuws! ben je zelf al een beetje aan 't idee gewend?
Daarom doe ik de vloer max 1 x per dag. Maar vaak pak ik snel de bezem als ze nog aan tafel zitten zodat het niet door de hele kamer ligt. Maar met ei ofzo gaat dat dus niet.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 14:53 schreef Sonnetje85 het volgende:
Haha ja waardeloos.is dat he.
Heb ik hier ook vaak. Heb ik gestofzuigd, alles.weer.netjes.enzo. Wordt Floris wakker, geef k m brood/cracker oid en hop ik kan weer beginnen
Was die te lang in de wasmachine zat. Ja dat rook zo lekker.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 19:12 schreef rebel-angel het volgende:
adesse van harte gefeliciteerd met lotte![]()
logi heel veel sterkte en suces hopelijk is het snel voorbij
en tico toen jij zwanger was van je 2e lurkte ik hier weleens
en moest ik zo lachen omdat je verknalde was zo lekker vond ruiken
heb je dat nu weer ?
hier alles nog steeds![]()
vandaag knetter hard gewerkt kwamen allemaal mensen pakken pampers voor weinig kopen![]()
straks lekker pannekoeken eteni know een maand of 6 te vroeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |