Dan heb je niks meer aan hem.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 15:44 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Denk dat heitinga nog niet terugkomt, pas over 2 -3 als hij komt
Hij schijnt het wel goed te doen als perschefquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:03 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Dan heb je niks meer aan hem.
Vraag me af of je dat nu al hebt
Verkozen tot beste speler van het seizoen bij Everton,...dus een duidelijke ja.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:03 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Dan heb je niks meer aan hem.
Vraag me af of je dat nu al hebt
wel door de supporters maar ok hij zou wel wat toevoegen maar komt toch nietquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Verkozen tot beste speler van het seizoen bij Everton,...dus een duidelijke ja.
Hij heeft wel 17 jaar bij Ajax gespeeld, dus je weet maar nooitquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel door de supporters maar ok hij zou wel wat toevoegen maar komt toch niet
quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij schijnt het wel goed te doen als perschef
Ik bedoel dit seizoenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:13 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hij heeft wel 17 jaar bij Ajax gespeeld, dus je weet maar nooit
Vlaar is geen Ajax materiaal. Hij is een leuke verdediger voor een subtopper zoals Feyenoord. Maar voor Ajax komt hij gewoon te kort.quote:
Als Jelavic daar een heel seizoen was , was hij het gewordenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Verkozen tot beste speler van het seizoen bij Everton,...dus een duidelijke ja.
Als Messi bij ons speelde scoorden we meer.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:25 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Als Jelavic daar een heel seizoen was , was hij het geworden
quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:17 schreef Devv het volgende:
[..]
Vlaar is geen Ajax materiaal. Hij is een leuke verdediger voor een subtopper zoals Feyenoord. Maar voor Ajax komt hij gewoon te kort.
Niemand neemt anders Heitinga daar serieus hoor. Hijzelf denkt dat ie in het rijtje Kompany, Terry, Ferdinand pastquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:31 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Als Messi bij ons speelde scoorden we meer.
Dit overdrijven ook. Volg Everton heel het jaar al, valt allemaal reuze mee.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:36 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Niemand neemt anders Heitinga daar serieus hoor. Hijzelf denkt dat ie in het rijtje Kompany, Terry, Ferdinand past
Bron?quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:36 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Niemand neemt anders Heitinga daar serieus hoor. Hijzelf denkt dat ie in het rijtje Kompany, Terry, Ferdinand past
Door de supporters he.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:08 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Verkozen tot beste speler van het seizoen bij Everton,...dus een duidelijke ja.
Ah dat dusquote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel door de supporters maar ok hij zou wel wat toevoegen maar komt toch niet
Wat een onzin, ook daar betaal je je blauw aan belastingenquote:Op vrijdag 22 juni 2012 15:38 schreef Helpmefok het volgende:
Ik moet altijd wel lachen om de "ja maar 2,5 miljoen t.o.v. 1,5 miljeon is toch niet zó'n groot verschil?'
Nee, maar één miljoentje, Bruto.
En als je dan beseft dat je in NL 52% belasting betaald en in Engeland 20% ofzo.. Scheelt netto echt bizar veel geld.
nu feyenoord europa ingaat komt vlaar ook te kort... rkc-ado etc is zijn niveau.. buiten dat hij is al 27 veel beter zal hij niet meer worden.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 16:17 schreef Devv het volgende:
[..]
Vlaar is geen Ajax materiaal. Hij is een leuke verdediger voor een subtopper zoals Feyenoord. Maar voor Ajax komt hij gewoon te kort.
ja eriksen beste voetballer ooit bestaanquote:Op zaterdag 23 juni 2012 00:37 schreef Marsenal het volgende:
Niet vergeten dat hij er in Zuid Afrika in 2010 bij was, in 2011 bij het EK onder 21, en nu dan weer het EK in Polen en Oekraïne..
Pittig rooster, snap best dat hij een maandje met de beentjes omhoog mag.
En hij heeft prima cijfers voor een 20-jarige middenvelder.
EDIT: Whoops, zat per ongeluk naar pagina 1 van dit topic te staren.
Anyway, Eriksen is tov.![]()
quote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:14 schreef honkeytonk het volgende:
http://www.elfvoetbal.nl/(...)-over-voor-sulejmani
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH!
Soms lees je echt achterlijk nieuws![]()
![]()
![]()
Ik zeg doenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:14 schreef honkeytonk het volgende:
http://www.elfvoetbal.nl/(...)-over-voor-sulejmani
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH!
Soms lees je echt achterlijk nieuws![]()
![]()
![]()
twitter:HetParoolOnline twitterde op zaterdag 23-06-2012 om 15:14:58Cruijff en Ajax-hart voeren druk op voor voetbaldirecteur: Ajax staat binnenkort voor een belangrijke keuze. De ... http://t.co/mJ58tmAe reageer retweet
quote:De kans is nog steeds aanwezig dat Ismail Aissati het komende seizoen in het shirt van Ajax speelt. De zaakwaarnemer van de aanvallende middenvelder heeft afgelopen week opnieuw met Ajax om de tafel gezeten, aldus het Algemeen Dagblad. Het contract van Aissati met Ajax loopt over een week af.
Aissati heeft een aanbieding van Ajax om zijn contract met drie jaar te verlengen. De middenvelder, die ook in de belangstelling staat van Vitesse, heeft volgens zijn zaakwaarnemer de Amsterdamse club een tegenvoorstel gedaan. "Dat voorstel heeft Ajax nu in beraad," aldus zaakwaarnemer Sigi Lens.
Het afgelopen seizoen kwam Aissati nog met enige regelmaat in actie voor Ajax. In 2010/11 kwam de middenvelder op huurbasis uit voor Vitesse. De vertrouwelingen van Merab Jordania, clubeigenaar van Vitesse, proberen de 23-jarige Aissati nu te verleiden tot een terugkeer.
lekker met rifaapje Mounir onrust stokenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 15:58 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Van PersieHij mag bij Jong Ajax niet eens ballen die faalhaas
quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:12 schreef Marsenal het volgende:
Ja liev he?![]()
Welke journalist heeft dat bericht over Sulejmani geschreven.
Die Tukkertjes hebben anders wel weer een leuk team.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:08 schreef honkeytonk het volgende:
Zo schattig dat die PSV'ers en Tukkertjes denken dat ze volgend jaar kampioen kunnen worden
Ja hoor die doen echt wel weer mee om de titel net als PSVquote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:20 schreef Adames het volgende:
[..]
Die Tukkertjes hebben anders wel weer een leuk team.
Verdediging is bagger, middenveld is matig en dan hebben ze voorin iets met Tadic Verhoek en nog iemand ofzo, misschien Chadli nog en die is ook niet geweldig. Geen topteam.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:20 schreef Adames het volgende:
[..]
Die Tukkertjes hebben anders wel weer een leuk team.
Is dat verboden?quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:08 schreef honkeytonk het volgende:
Zo schattig dat die PSV'ers en Tukkertjes denken dat ze volgend jaar kampioen kunnen worden
Heel jammer jaquote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:48 schreef Marsenal het volgende:
Nog steeds niemand die El Hamdaoui wil hebben.
Misschien wilt Man City hem ook wel.... voor 50 miljoenquote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:14 schreef honkeytonk het volgende:
http://www.elfvoetbal.nl/(...)-over-voor-sulejmani
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH!
Soms lees je echt achterlijk nieuws![]()
![]()
![]()
Meneer begeeft zich op het glibberige pad der humor?quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja hoor die doen echt wel weer mee om de titel net als PSV
quote:Op zaterdag 23 juni 2012 18:17 schreef Saind het volgende:
[..]
Meneer begeeft zich op het glibberige pad der humor?
Middenveld is enorm versterkt, eindelijk wat creativiteit, geweldige spits en goede buitenspelers. Verdediging hebben ze ook wat vernieuwd.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:31 schreef honkeytonk het volgende:
[..]
Verdediging is bagger, middenveld is matig en dan hebben ze voorin iets met Tadic Verhoek en nog iemand ofzo, misschien Chadli nog en die is ook niet geweldig. Geen topteam.
Die Brit word bijna overal ontslagen dus dat zal ook niet lang meer duren bij julliequote:Op zaterdag 23 juni 2012 20:10 schreef Adames het volgende:
[..]
Middenveld is enorm versterkt, eindelijk wat creativiteit, geweldige spits en goede buitenspelers. Verdediging hebben ze ook wat vernieuwd.
Team lijkt goed in elkaar te steken en die cliché Brit doet geen gekke dingen.
Ik schat ze hoger in dan PSV, ook Dickie zal daar niet veel van kunnen maken.
Volgens mij is hij gewoon voor Ajaxquote:Op zaterdag 23 juni 2012 20:18 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Die Brit word bijna overal ontslagen dus dat zal ook niet lang meer duren bij jullie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |