Hmm dan heb ik er 1 teveel toegevoegd.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:14 schreef Chiappucci het volgende:
Ik heb eigenlijk nergens officieel gelezen dat Verdugo eruit is. Waar is dat bevestigd ?
Bizar ja, ik nam bij die foto van die wond ook wel aan dat ie vandaag niet meer zou fietsen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:29 schreef BlaZ het volgende:
Met die wond van gisteren. Ik was afgestapt.
Inderdaad, en dan was er nog twijfel of hij wel echt was afgestapt.quote:
Dat kwam omdat hij nog een tijdje doorreed, ondanks waarschuwingen van een arts. Maar hopelijk komt hij snel bovenop, wordt toch concentreren op volgend jaar ben ik bang.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 15:45 schreef Arcee het volgende:
[..]
Inderdaad, en dan was er nog twijfel of hij wel echt was afgestapt.
Wat een watje. Tjalingii fietst met een gebroken heup en dit mietje kan niet fietsen met een gebroken botje in zijn hand?quote:Op zondag 8 juli 2012 10:55 schreef TheArt het volgende:
Fröhlinger gaat vandaag niet meer van start vanwege een breuk in zijn hand.
Tjallingii heeft anders ook wel al opgegeven hoor...quote:Op zondag 8 juli 2012 10:57 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wat een watje. Tjalingii fietst met een gebroken heup en dit mietje kan niet fietsen met een gebroken botje in zijn hand?
Nee! Echt? Zeg dat het niet waar is! Oh noes, mijn hele opmerking naar de vaantjes. Ach en wee!quote:Op zondag 8 juli 2012 11:01 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Tjallingii heeft anders ook wel al opgegeven hoor...
Gaat om de dwaasheid van je opmerking, renners hoeven helemaal niet met gebroken botten in hun lijf door te rijden, dat een paar malloten dit wel doen hoeft niet te beteken dat het goed is. Frohlinger zal er vast ook alles aan gedaan hebben om verder te rijden hoor...quote:Op zondag 8 juli 2012 11:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee! Echt? Zeg dat het niet waar is! Oh noes, mijn hele opmerking naar de vaantjes. Ach en wee!
sukkel
Zucht. PI's lezen is ook zo moeilijk, he?quote:Op zondag 8 juli 2012 11:09 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Gaat om de dwaasheid van je opmerking, renners hoeven helemaal niet met gebroken botten in hun lijf door te rijden, dat een paar malloten dit wel doen hoeft niet te beteken dat het goed is. Frohlinger zal er vast ook alles aan gedaan hebben om verder te rijden hoor...
http://www.nieuwsblad.be/(...)DMF20120708_00215617quote:Tony Martin (Omega Pharma-Quick Step) test vandaag in de eerste lange tijdrit van Arc-et-Senans naar Besançon. De Duitse wereldkampioen liep in het openingsweekend een breuk van het handwortelbeentje op.
‘Tony wil die tijdrit rijden, maar daarna is het best dat hij uit deze Tour stapt', stelt ploegdokter Helge Riepenhof. ‘Ik zie dat hij lijdt door verder te rijden met die breuk. Na één week beginnen de rug en de knieën op te spelen. Om zijn Olympische Spelen niet in het gedrang te brengen, stopt hij dan beter en herbegint dan in Zwitserland bij hem thuis.'
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |