Tsjee, als je je eigen partner al niet mag vertrouwen, dan vraag ik me af hoe jij de wereld verder ziet...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 18:19 schreef RM-rf het volgende:
wat ik stel blijft gewoon staan: Als JIJ een duidelijke mening hebt over kinderen krijgen en je vriendin niet, ben je echt reuzedom als je doodleuk blijft denken dat een vrouw van 35 met kinderwens en die aangeeft 'haar biologische klok te voelen tikken', te geloven dat ze netjes haar hormoontje slikt...
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 18:40 schreef Northside het volgende:
[..]
Tsjee, als je je eigen partner al niet mag vertrouwen, dan vraag ik me af hoe jij de wereld verder ziet...
quote:
Ik ga geen 2de nemen, niet bewust iig, maar mocht ik perongelijk zwanger worden ondanks alle wel nette voorzorgsmaatregelen dan is de kans levensgroot dat ik dat kind niet weg laat halen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:44 schreef Kluts het volgende:
[..]
Dan nog is het gewoon een state of mind en ben je gewoon een labiele muts als je zo makkelijk de keuze maakt om een kind op de wereld te zetten. Kan je je ook gelijk afvragen hoe goede moeder je zal zijn. Tuurlijk speelt emotie mee, maar als het hierover gaat moet je je gezonde verstand gebruiken hoor.
Werkt ook niet altijd, bij mij zijn ze te kort om te voelen bv, mijn spiraal moet dan ook door de gyn eruit worden gehaald, mag niet via de huisarts.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:50 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Nou ja, dan maar proberen om om de zoveel tijd ze stiekem met mijn vingers op te zoeken tijdens het vingeren.
Er gaat ook nog weleens wat fout wat de kans op zwangerschappen enorm kan laten toenemen, bv pil vergeten op het verkeerde moment, paar dagen diarree hebben, medicijngebruik dat de werking van de pil verminderd enz.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:19 schreef Northside het volgende:
[..]
Ja, alleen weet je dat dus niet. Zij zal het je in ieder geval niet vertellen.
Maar als je dan leest dat de kans op ongewenste zwangerschap echt heel erg klein is, en toch is ze het geworden... zou er dan niet iets bij je gaan knagen, ondanks het feit dat ze bij hoog en laag volhoudt dat het een ongelukje was?
Je hebt nooit echt een goede relatie gehad he?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:49 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Inderdaad.. misschiend at jij denkt dat je een échte alfamannetje bent en je 'chickie' alles doet wat jij haar verteld...
helaas doen mensen voroal wat ze zélf het meest willen en zeker bij vrouwen en een kinderwens uitten en het gevoel hebben dat 'hun biologische klok tkt' is er weinig aan te rationaliseren of te denken 'dat zal ze toch niet doen...'
Maar je man is wel gemakzuchtig toch, dat hij verwacht dat jij je met hormonen blijft volpompen wegens iets dat enkel zijn wens is?quote:Op dinsdag 19 juni 2012 19:21 schreef Lokasenna het volgende:
Ik vind de pil gebruiken wel ideaal eigenlijk, nu ik er eentje heb gevonden waar ik geen merkbare bijwerkingen bij heb.
En bij diarree/overgeven neem ik er gewoon voor de zekerheid een extra, en sowieso altijd informeren als je nieuwe medicijnen krijgt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit inderdaad, wat een domme hoerquote:Op dinsdag 19 juni 2012 14:46 schreef Netsplitter het volgende:
Als mij dat geflikt zou worden zou ik niet voor de gevolgen instaan....
Ja, als je diep genoeg gaat wel ja, maar ik had niet het idee dat ie dat bedoeldequote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:38 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Uhm, ik had een spiraaltje en die draadjes kon ik gewoon voelen hoor, helemaal als ik ongesteld was.
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 20:35 schreef Polarcat het volgende:
[..]
Maar je man is wel gemakzuchtig toch, dat hij verwacht dat jij je met hormonen blijft volpompen wegens iets dat enkel zijn wens is?Je volpompen met hormonen is wel een extreme uitdrukking voor iets waarvan je niet eens merkt dat je het slikt. Overigens ben ik nog lang niet getrouwd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt in de gaten dat zij het helemaal niet erg vindt dat ze dit gedaan heeft? Denk niet dat de kans erg groot is dat ze het hem vertelt.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 20:45 schreef Frag_adder het volgende:
Wat ik me nou afvraag is, kan zij dit serieus meedragen tot in haar graf tot dat het gaat knagen? Want op het moment dat hij dit te horen krijgt hoe blij hij ook is als papa, het vertrouwen is geschaad.
Oke zij heeft nu wat ze wilt maar ik betwijfel of dit een fijne basis is voor een relatie. Vreseljk dat je iemand dit doet tegen beter weten in. Ik vraag me oprecht af hoe hij gaat reageren wanneer hij hier achter komt. OKe hij zal niet weg gaan maar toch
Ja. Maar je weet nooit wat het nou was. Dus ik kan me voorstellen dat dat gaat knagen als je niet al te goedgelovig bent.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 19:15 schreef erodome het volgende:
Er gaat ook nog weleens wat fout wat de kans op zwangerschappen enorm kan laten toenemen, bv pil vergeten op het verkeerde moment, paar dagen diarree hebben, medicijngebruik dat de werking van de pil verminderd enz.
ja, hallo.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:23 schreef Northside het volgende:
[..]
Ja. Maar je weet nooit wat het nou was. Dus ik kan me voorstellen dat dat gaat knagen als je niet al te goedgelovig bent.
nu vind ze het niet erg, nu is ze er heel blij om. Maar elke keer als hij zegt dat dat kind er nooit was geweest als de pil gewerkt had begint het te knagen. Geef het een jaar of 5 en het zit al een stuk dieper, vergeet niet, ze moest het op deze manier al van zich af schrijven. Ik denk dat ze het diep van binnen wel erg vind, ze is aleen nog te blij met het kindquote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:20 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Je hebt in de gaten dat zij het helemaal niet erg vindt dat ze dit gedaan heeft? Denk niet dat de kans erg groot is dat ze het hem vertelt.
nee hoor. En als hij n beetje vader is, gaat hij dat nooit zeggen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:29 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
nu vind ze het niet erg, nu is ze er heel blij om. Maar elke keer als hij zegt dat dat kind er nooit was geweest als de pil gewerkt had begint het te knagen. Geef het een jaar of 5 en het zit al een stuk dieper, vergeet niet, ze moest het op deze manier al van zich af schrijven. Ik denk dat ze het diep van binnen wel erg vind, ze is aleen nog te blij met het kind
nee zelfs dan zal hij ooit dingen zeggen als "dat ik dit bijna nooit meegemaakt had"quote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:32 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
nee hoor. En als hij n beetje vader is, gaat hij dat nooit zeggen.
Hij en veeeele andere mannen komen daar nooit achter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |