Ik woon over iets meer dan een jaar in Rotterdam, dus als ze kampioen worden, ga ik koken. Daar mag je me aan houden.quote:
ROTTERDAMquote:Op maandag 18 juni 2012 18:05 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik woon over iets meer dan een jaar in Rotterdam, dus als ze kampioen worden, ga ik koken. Daar mag je me aan houden.
Top, dan neem ik de kratten bier mee die ik dan gewonnen heb van een PSV'er hier op FOK!.quote:Op maandag 18 juni 2012 18:05 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik woon over iets meer dan een jaar in Rotterdam, dus als ze kampioen worden, ga ik koken. Daar mag je me aan houden.
Zelfs na 100 keer moet ik nog steeds lachenquote:Op maandag 18 juni 2012 17:57 schreef Monopoly het volgende:
HALLO, IK BEN JOHAN, IK BEN 36 JAAR, EN IK HEB EEN SPRUITJESBEDRIJF!
EN EEN TRACKER!
Hahaha, als je stoned bent is ie nog leukerquote:Op maandag 18 juni 2012 18:08 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Zelfs na 100 keer moet ik nog steeds lachen
Oh dat is mooi, want ik wil wel laminaat!quote:Op maandag 18 juni 2012 18:08 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik ben expert in laminaat leggen samen met Patje1987
De eerste zijn niet leuk, maar die Johan is echt goudquote:Op maandag 18 juni 2012 18:08 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Zelfs na 100 keer moet ik nog steeds lachen
quote:Op maandag 18 juni 2012 17:57 schreef Monopoly het volgende:
HALLO, IK BEN JOHAN, IK BEN 36 JAAR, EN IK HEB EEN SPRUITJESBEDRIJF!
EN EEN TRACKER!
Leg meteen uit aandachtshoerquote:Op maandag 18 juni 2012 18:23 schreef Snuf. het volgende:
MENSEN STOP MET FOTO'S MAKEN VAN MIJN KEUKEN FUUUUU
Ik woon in een voormalig pakhuis en vet vaak komen er toeristen foto's maken van het gebouw. Ik kan het gewoon niet waarderen als mensen foto's maken door de deur heen terwijl ik daar staquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |