Amerikaans bankieren is inderdaad totaal anders, je wil niet weten hoeveel boeken vol wetten en handelingen banken hier in Nederland aan moeten voldoen, en al helemaal sinds 2008. Leuk en aardig dat mensen wat conspiracy gezanik op Amerikaanse blogs aannemen voor waarheid, maar serieus moet je het niet nemen.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:09 schreef KoosVogels het volgende:
Is niet helemaal eerlijk inderdaad. Bankiers hebben in Nederland weinig in de pap te brokkelen godzijdank. Voor het echte gespuis moet je in de VS wezen.
Och de expres ingewikkelde leen-constructies als producten verkocht aan conusmenten die uiteindelijk zijn geklapt met als doel om snel winst te maken en de schulden afteschuiven op de belastingebtaler zeggen genoeg. Blijkbaar zijn de regels en wetten lang niet voldoende!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:08 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
We zitten al aan handen en voeten gebonden aan regeltjes en wetjes die juist tegenspreken wat jij hier zegt, het is gewoon godskolere irritant iedere keer die idiote verwijten naar je kop te krijgen terwijl je waarschijnlijk toch geen weet hebt van wat je zegt.
Prima, maar ga niet verwachten dat ik er in meega.
Expres ingewikkeld?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Och de expres ingewikkelde leen-constructies als producten verkocht aan conusmenten die uiteindelijk zijn geklapt met als doel om snel winst te maken en de schulden afteschuiven op de belastingebtaler zeggen genoeg. Blijkbaar zijn de regels en wetten lang niet voldoende!
Ach, het is natuurlijk niet bepaald onaannemelijk dat de financiele sector wel een ander te vertellen heeft in de VS. Er wordt daar natuurlijk niet voor jan lul als een male gelobbyd.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:12 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Amerikaans bankieren is inderdaad totaal anders, je wil niet weten hoeveel boeken vol wetten en handelingen banken hier in Nederland aan moeten voldoen, en al helemaal sinds 2008. Leuk en aardig dat mensen wat conspiracy gezanik op Amerikaanse blogs aannemen voor waarheid, maar serieus moet je het niet nemen.
En goed ook. Maar ondanks de verscherpte regels verkopen jullie mafkezen nog hypotheken voor nieuwbouw-apparementen aan jongeren van nog geen 23 jaar!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:12 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Amerikaans bankieren is inderdaad totaal anders, je wil niet weten hoeveel boeken vol wetten en handelingen banken hier in Nederland aan moeten voldoen, en al helemaal sinds 2008. Leuk en aardig dat mensen wat conspiracy gezanik op Amerikaanse blogs aannemen voor waarheid, maar serieus moet je het niet nemen.
Correct, maar wat te doen heeft met Nederlandse banken snap ik niet. Dat we naief in zijn gegaan in valse beloften en voorverwenselen van Amerikaanse banken m.b.t. de hypotheekschuldpakketten is inderdaad dom, maar om te zeggen dat we nergens aan gebonden zijn is quatsch.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:13 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, het is natuurlijk niet bepaald onaannemelijk dat de financiele sector wel een ander te vertellen heeft in de VS. Er wordt daar natuurlijk niet voor jan lul als een male gelobbyd.
Waarom? Omdat ze een huis willen kopen wellicht?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:14 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En goed ook. Maar ondanks de verscherpte regels verkopen jullie mafkezen nog hypotheken voor nieuwbouw-apparementen aan jongeren van nog geen 23 jaar!
Waarom?
Nederlandse banken lig ik dan ook niet wakker van.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Correct, maar wat te doen heeft met Nederlandse banken snap ik niet. Dat we naief in zijn gegaan in valse beloften en voorverwenselen van Amerikaanse banken m.b.t. de hypotheekschuldpakketten is inderdaad dom, maar om te zeggen dat we nergens aan gebonden zijn is quatsch.
Bullshit. Bullshit! als jullie een lastige klant aan de telefoon krijgen die te veel vragen stelt over hun afgesloten hypotheek dan wordt hij/zij professioeel afgeserveerd. Jullie weten precies wat jullie doen en weten precies hoe hoog de risicos zijn. Jullie praten er alleen omheen!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Correct, maar wat te doen heeft met Nederlandse banken snap ik niet. Dat we naief in zijn gegaan in valse beloften en voorverwenselen van Amerikaanse banken m.b.t. de hypotheekschuldpakketten is inderdaad dom, maar om te zeggen dat we nergens aan gebonden zijn is quatsch.
Je geeft die snelle jongens veel te veel eer.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:17 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Bullshit. Bullshit! als jullie een lastige klant aan de telefoon krijgen die te veel vragen stelt over hun afgesloten hypotheek dan wordt hij/zij professioeel afgeserveerd. Jullie weten precies wat jullie doen en weten precies hoe hoog de risicos zijn. Jullie praten er alleen omheen!
Dat soort praktijken doe je maar zonder belastinggeld vieze steuntrekkers!
Schenkstroop zit als uitkeringstrekker gevangen in zijn huidige situatie en reageert vanuit die situatie nogal emotioneel op iedereen die wel vooruitkomt.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ze een huis willen kopen wellicht?
Of mag dat niet van jou?
Over bullshit gesproken, mensen van 23 (jouw voorbeeld) moeten gewoon afdoende (stabiel) inkomen hebben en eventueel ouders of voogd opgeven als onderpand, als ze dan het zelf gaan lopen verneuken is dat niet onze schuld, we sluiten het enkel af wanneer de financiering in orde kan zijn.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:17 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Bullshit. Bullshit! als jullie een lastige klant aan de telefoon krijgen die te veel vragen stelt over hun afgesloten hypotheek dan wordt hij/zij professioeel afgeserveerd. Jullie weten precies wat jullie doen en weten precies hoe hoog de risicos zijn. Jullie praten er alleen omheen!
Dat soort praktijken doe je maar zonder belastinggeld vieze steuntrekkers!
Hèhè idd. Denk niet dat je Voorschrift ooit aan de lijn krijgtquote:Op maandag 18 juni 2012 19:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je geeft die snelle jongens veel te veel eer.
Schenkstroop wil ik nog wel aan de lijn krijgen.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hèhè idd. Denk niet dat je Voorschrift ooit aan de lijn krijgt
Figuren als Schenkstroop bellen juist naar ons.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:20 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Schenkstroop wil ik nog wel aan de lijn krijgen.
En dan krijg je dus dit soort antwoorden van mensen als jijquote:Op maandag 18 juni 2012 19:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ze een huis willen kopen wellicht?
Of mag dat niet van jou?
Mensen zonder vast contract/inkomen en zonder garantstelling krijgen ook geen torenhoge hypotheek, ik denk dat zelfs de meest linkse mafklapper dit nog wel weet te erkennen.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:21 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En dan krijg je dus dit soort antwoorden van mensen als jij![]()
Jullie weten precies waar jullie mee bezig zijn en weten precies hoe hoog de risicos op dat moment zijn!
Ik kan met mijn ongeschoolde kop al bedenken dat je jongeren die net de verpleegsters-opleiding hebben afgemaakt en geen stabiele toekomst hebben. Dat je hun niet zo'n hoge schuld kan opzadelen. Wel efe laten tekenen en als mensen toch in de problmeen komen denken het recht te hebben om te eisen! Toch doen jullie dit! Ik ken namelijk praktijk-voorbeelden.
Zo hé!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:21 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En dan krijg je dus dit soort antwoorden van mensen als jij![]()
Jullie weten precies waar jullie mee bezig zijn en weten precies hoe hoog de risicos op dat moment zijn!
Ik kan met mijn ongeschoolde kop al bedenken dat je jongeren die net de verpleegsters-opleiding hebben afgemaakt en geen stabiele toekomst hebben. Dat je hun niet zo'n hoge schuld kan opzadelen. Wel effe laten tekenen met mooie verhalen en als mensen toch in de problemen komen denken het recht te hebben te eisen! Toch doen jullie dit! Ik ken namelijk praktijk-voorbeelden.
Mensen als Voorschrift gunnen alleen zichzelf dikke winst. En het maakt hen niet uit hoe zij dat krijgen of welke leugens zij moeten verkopen. of welke hypotheken en aan wie!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:24 schreef Scorpie het volgende:
HOE DURF JE VOORSCHRIFT, HOE DURF JE MENSEN EEN HUIS TE GUNNEN! CRIMINEEL ! TUIG!
Hèhèquote:Op maandag 18 juni 2012 19:27 schreef KoosVogels het volgende:
Voorschrift is wel tuig. Maar dan om andere redenen.
De enige die hier narcistische trekjes vertoont ben jij, mijn beste.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Mensen als Voorschrift gunnen alleen zichzelf dikke winst. En het maakt hen niet uit hoe zij dat krijgen of welke leugens zij moeten verkopen!
Wat je zegt is dus dikke Bullshit scorpie!
Maar ik verwahct ook niet meer van hautaine mafkezen eigenlijk.
Direct writers zijn niet zozeer banken, integendeel, veel banken zijn eerder tussenpersoon dan verstrekker.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maar hoe zit het dan met die woekerpolissen? Dat was toch een uitvinding van de banken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |