Ze hebben al twee jaar last van overstromingen, het regenseizoen is dus echt wel serieus geweest.quote:Op maandag 16 juli 2012 13:30 schreef Flammie het volgende:
[..]
Het einde van het regenseizoen? Als in; het gaat minder vaak regenen?Nks om je zorgen over te maken en sowieso dat regenseizoen
Soms wat plensbuien, verder heb ik er in al die jaren niks van gemerkt tbh.
Hoezo specifiek die datum?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 19:17 schreef APK het volgende:
[..]
Volgens mij wordt het vanaf 12 december echt duur voor een rechtstreekse vlucht.
Njah misschien nuttig om te vermelden dat ik enkel ervaren ben in noord thailand en de rest niet echt. Maar ben in het regenseizoen op vakantie geweest in Krabi (was geen reet aan) en daar waren ook geen overstromingen afaikquote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:38 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Ze hebben al twee jaar last van overstromingen, het regenseizoen is dus echt wel serieus geweest.
Vorig jaar ook buiten het regenseizoen (februari) trouwens erg veel regen in Krabi. In het regenseizoen nog wat meer en was er ook enige schade aan bars e.d. in Ao Nang.
Ik denk dat luchtvaartmaatschappijen een datum kiezen als een soort omslagpunt omdat ze weten dat na die datum de tickets toch wel verkocht worden.quote:
Was geen reet aan? Krabi town niet echt nee, maar van Raleigh beach en omstreken was he toch wel onder de indruk? En alle eilandjes (Chicken Island, Phi Phi, snorkelen, duiken)?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:39 schreef Flammie het volgende:
[..]
Njah misschien nuttig om te vermelden dat ik enkel ervaren ben in noord thailand en de rest niet echt. Maar ben in het regenseizoen op vakantie geweest in Krabi (was geen reet aan) en daar waren ook geen overstromingen afaik![]()
Ik heb geluk y0!
ja de west kust heeft regenklimaat en warm, zeg maar, nederland met altijd 30 Cquote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:20 schreef Lemans24 het volgende:
Wát een kutweer was het vorig jaar in de regentijd! Songkran was natter door de regen dan door de waterpistolen
Maar dat was aan de westkust, de andere kust schijnt vele maken droger te zijn.
Dude, Bangkok moet je met je vrienden heen, als je begrijpt wat ik bedoel..quote:Op maandag 9 juli 2012 14:50 schreef DRDFP het volgende:
Een vraag:
1 oktober vlieg ik met mijn vriendin richting Bangkok om in die regio tot half december rond te reizen. .........
Nee ik vond er echt niks aan sorry ;D Snorkelen is wel leuk voor een middag maar ik heb er gewoon niks meequote:Op woensdag 18 juli 2012 00:24 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Was geen reet aan? Krabi town niet echt nee, maar van Raleigh beach en omstreken was he toch wel onder de indruk? En alle eilandjes (Chicken Island, Phi Phi, snorkelen, duiken)?
Nee, vertel.quote:Op woensdag 18 juli 2012 09:07 schreef alledaagsewaanzin het volgende:
[..]
Dude, Bangkok moet je met je vrienden heen, als je begrijpt wat ik bedoel..
Krabi / town brr heb er een naar gevoel aan over gehouden, vond het een vervelend sfeertje, vies, en onaardige mensenquote:Op woensdag 18 juli 2012 09:30 schreef Flammie het volgende:
[..]
Nee ik vond er echt niks aan sorry ;D Snorkelen is wel leuk voor een middag maar ik heb er gewoon niks mee
En Krabi town was inderdaad gewoon vervelend tbh. Vooral als je even naar de McDonalds wil dat je onderweg door 20 indiers naar binnen wordt getrokken om daar te eten ;D
Beetje opdringerig inderdaad, hoewel het nog wel vrij origineel aanvoelde, gezien het kleine aantal toeristen. De buitenwijken van Krabi zijn trouwens wel heel anders dan het centrum. Gated communities enzo.quote:Op woensdag 18 juli 2012 17:04 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Krabi / town brr heb er een naar gevoel aan over gehouden, vond het een vervelend sfeertje, vies, en onaardige mensen! maargoed kan niet overal leuk zijn toch
Ja Ao Nang waren letterlijk toen naar toe gevlucht (ook door het bizar slechte weer toen)quote:Op woensdag 18 juli 2012 17:11 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Beetje opdringerig inderdaad, hoewel het nog wel vrij origineel aanvoelde, gezien het kleine aantal toeristen. De buitenwijken van Krabi zijn trouwens wel heel anders dan het centrum. Gated communities enzo.
Na ieder bezoekje aan Krabi, voelde Ao Nang toch weer als thuiskomen!
Uiteraard zijn tickets in de vakantieperiode rond de kerstdagen in december duurder, aangezien de vakantieperiode natuurlijk drukker is dan normaal.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 22:58 schreef APK het volgende:
[..]
Ik denk dat luchtvaartmaatschappijen een datum kiezen als een soort omslagpunt omdat ze weten dat na die datum de tickets toch wel verkocht worden.
Dit jaar is het volgens mij 12 december, vorig jaar was het de 15de (en dat was laat, meestal was het eerder in december)
Waarschijnlijk kan Ozzietukker er wel iets meer over vertellen
ik wil ook maar ik heb geen dagen meerquote:Op woensdag 18 juli 2012 22:03 schreef The6thgate het volgende:
Ik ben 790 kwijt voor een retourtje bangkok, 10 november heen en 1 december weer terug. Met KLM
Ik zie inderdaad alleen maar mannen op de fotoquote:Op woensdag 18 juli 2012 11:55 schreef alledaagsewaanzin het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Enough said...
Inderdaad, allemaal katoeysquote:Op donderdag 19 juli 2012 09:34 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ik zie inderdaad alleen maar mannen op de foto
quote:CASANOVA GO-GO BAR
This is a classic Dude looks like a lady go-go bar. There are some of the tallest katoeys in Bangkok in this small go-go bar. Be aware that whatever your mates tell you, they are ALL lady boys, and bloody big buggers they are too! Whatever you may think, they all have the full landing gear down below!
LADYBOY ALERT - The katoeys in Casanova can be aggressive. Be warned!
quote:Op donderdag 19 juli 2012 09:34 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ik zie inderdaad alleen maar mannen op de foto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |