Ga dan bij de UKIP klagen dat ze ook een Nederlandse lijst moeten opzetten.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 23:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt maar het zou eigenlijk helemaal niet zo mogen zijn. Als hij wat te melden heeft in het Europees Parlement zou ook elke Europeaan op hem moeten kunnen stemmen. Nog een reden te meer dat Nederland eruit zou moeten stappen want zo kan Nederland natuurlijk nooit een gewichtige stem hebben in Europa ondanks dat ze claimen dat ze die wel hebben.
Eigenlijk zouden we bij het EP moeten klagen dat er speciaal een Nederlandse lijst moet komen.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 23:45 schreef Igen het volgende:
[..]
Ga dan bij de UKIP klagen dat ze ook een Nederlandse lijst moeten opzetten.
De gemiddelde Europeaan die na de industriële revolutie is geboren had het veel beter dan de meeste andere aardkloot bewoners. Dat het nog lang niet op ons niveau zat is een tweede.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:46 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ja het ging echt goed als je van armoede honger en ziektes houdt.
De gemiddelde Europeaan had gewoon een kutleven.
Politici zijn er omdat het klootjesvolk niet de tijd heeft om zich in te lezen je weet toch...quote:Op dinsdag 12 juni 2012 23:37 schreef Igen het volgende:
[..]
Volgens het OP-artikel heeft Nederland zelf ingestemd. Waar was dan de PVV om de minister van te voren instructie te geven over het standpunt wat die moet uitdragen!?![]()
Het is wel lekker makkelijk scoren natuurlijk. Eerst lekker liggen slapen en dan "de EU" de schuld geven.
quote:Op woensdag 13 juni 2012 00:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Politici zijn er omdat het klootjesvolk niet de tijd heeft om zich in te lezen je weet toch...
Ik wel. Goedkope arbeidskrachten. Daar gaat het om. Zelfs de Polen beginnen in te zien dat ze niet meer voor een grijpstuiver moeten werken. Nou dan is Afrika een leuke bronquote:Op dinsdag 12 juni 2012 21:50 schreef Igen het volgende:
[..]
Je gaat het je afvragen hè.
Ik ben pro-Europa, maar daar heeft dit weinig meer mee te maken. Dat je voor bijvoorbeeld samen met Rusland wat afspreekt over een visumvrij verblijf voor toerisme of zaken is tot daar aan toe, maar om voor half Afrika de deur open te zetten voor seizoenswerk? Ik snap echt niet waar het goed voor is.
Goedkope arbeidskrachten? We krijgen alleen maar uitkeringstrekkers, hoor. Die mensen uit Afrika zijn allang niet meer de hardwerkende katoenplukkers.quote:Op woensdag 13 juni 2012 01:33 schreef Cherna het volgende:
[..]
Ik wel. Goedkope arbeidskrachten. Daar gaat het om. Zelfs de Polen beginnen in te zien dat ze niet meer voor een grijpstuiver moeten werken. Nou dan is Afrika een leuke bron
Oh voor een seizoen lukt nog wel, waarna ze dan lekker blijven hangen in de EU en wat rondzwerven door de gehele EU. Een eeuwig durende vakantie.quote:Op woensdag 13 juni 2012 01:37 schreef mylamboisblack het volgende:
[..]
Goedkope arbeidskrachten? We krijgen alleen maar uitkeringstrekkers, hoor. Die mensen uit Afrika zijn allang niet meer de hardwerkende katoenplukkers.
Dit klopt inderdaad, maar ik weet precies waar de EU heen wil, maar goed, dat houd ik voor mij voordat ik verwezen wordt naar BNW.quote:Op woensdag 13 juni 2012 01:39 schreef Cherna het volgende:
[..]
Oh voor een seizoen lukt nog wel, waarna ze dan lekker blijven hangen in de EU en wat rondzwerven door de gehele EU. Een eeuwig durende vakantie.
quote:Op dinsdag 12 juni 2012 21:54 schreef LXIV het volgende:
Premier Rutte benadrukt met klem dat er niks aan de hand is. Volgens hem blijkt uit grondig CPB-onderzoek dat in het negatiefste scenario maximaal 25000 Afrikanen naar Nederland komen en dat zij niet structureel banen van Nederlanders innemen.Je kunt ook niet anders verwachten. Als hij zou zeggen dat er problemen zullen ontstaan brak er nu al paniek uit. We horen het ook altijd bij een ferme brand. Mensen er is geen gevaar voor de volksgezondheid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je ook al het cijfer neemt van maximaal 25.000 dan moet ik al lachen. Hoe kun je dat meten.krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
Nee geen nieuwe nee, die is nml. gewoon al decennia aan de gang.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:42 schreef De_Guidance het volgende:
Er komt helemaal geen nieuwe golf van massa-immigratie, dat is het hele punt.
Ja sowieso , wees maar goed bang.quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:00 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nee geen nieuwe nee, die is nml. gewoon al decennia aan de gang.
Ik zit net een docu-reeks over de vaderlandse geschiedenis te kijken; in de 17de eeuw was het niet anders voor de Nederlanden, de bedelaars kwamen naar de Nederlanden toe, omdat men mild was voor de armen...quote:Op dinsdag 12 juni 2012 20:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ghana en Kaapverdië kunnen we toch geen buurland meer noemen. En waarom moeten mensen uit landen met een compleet andere economische en culturele achtergrond ook massaal Europa in kunnen emigreren? Straks zitten we weer vast aan allerlei wetten en verplichtingen op EU-niveau en moeten we -weer- miljoenen migranten slikken, of we willen of niet.
Nederland wordt hier niet beter van en de Nederlandse arbeider wordt effectief om zeep gebracht. Laat die mensen hun eigen landen opbouwen, in plaats van massaal hierheen te emigreren.
Wie heeft het over emigratie? Wat ik lees is dat mensen uit de genoemde landen straks mogelijk zonder visum deze kant op kunnen komen en eventueel seizoenswerk verrichten of studeren.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 20:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ghana en Kaapverdië kunnen we toch geen buurland meer noemen. En waarom moeten mensen uit landen met een compleet andere economische en culturele achtergrond ook massaal Europa in kunnen emigreren? Straks zitten we weer vast aan allerlei wetten en verplichtingen op EU-niveau en moeten we -weer- miljoenen migranten slikken, of we willen of niet.
Nederland wordt hier niet beter van en de Nederlandse arbeider wordt effectief om zeep gebracht. Laat die mensen hun eigen landen opbouwen, in plaats van massaal hierheen te emigreren.
Aula?quote:Op woensdag 13 juni 2012 04:04 schreef Hathor het volgende:
Ach, ik geef het nog een jaartje of 5 voordat er echt de pleuris uitbreekt en er enkele miloenen aula gaan. Natuurlijke selectie moet soms een handje geholpen worden.
Pfft niets met bang te maken, is gewoon een feit.quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:01 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ja sowieso , wees maar goed bang.
Ah net zoals de Polen die slechts in een paar duizend zouden komen en weer weg zouden gaan?quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wie heeft het over emigratie? Wat ik lees is dat mensen uit de genoemde landen straks mogelijk zonder visum deze kant op kunnen komen en eventueel seizoenswerk verrichten of studeren.
Nou en.quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:47 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Pfft niets met bang te maken, is gewoon een feit.
Ook vorig jaar weer hoor:
http://www.volkskrant.nl/(...)naar-Nederland.dhtml
http://www.telegraaf.nl/b(...)ratie_naar_GB__.html
http://finlandsite.nl/fin(...)ews.php?extend.10822
Etc etc etc
Ja, het is allemaal wat he. Nederland, het afvoerputje van de wereld waar de spruitjeslucht is verdrongen door die van kebab en wodka. Waar je je niet langer veilig waant. Het land dat zoveel etnische spanningen kent dat een burgeroorlog slechts een kwestie van tijd is.quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ah net zoals de Polen die slechts in een paar duizend zouden komen en weer weg zouden gaan?
Of net zoals de Turken en Marokkanen die slechts in een paar duizend zouden komen en weer weg zouden gaan?
Etc etc etc
Eerst zeggen dat het allemaal niet waar is en dat het angst is, als het dan aangetoond wordt 'Nou en' zeggen....quote:
quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:52 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Eerst zeggen dat het allemaal niet waar is en dat het angst is, als het dan aangetoond wordt 'Nou en' zeggen....![]()
![]()
Naar mijn weten heb ik nooit beweerd dat er geen immigranten deze kant op komen. Ik acht ik de kans dat ik het woord 'massa' in de mond heb genomen weliswaar niet bijzonder groot, maar dat is natuurlijk een kwestie van perceptie.quote:Op woensdag 13 juni 2012 09:52 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Eerst zeggen dat het allemaal niet waar is en dat het angst is, als het dan aangetoond wordt 'Nou en' zeggen....![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |