Dat zeg ik ook. Maar mensen hier roepen dat pro-actief zijn niet helpt. Als je dat denkt heb je echt een grote plaat voor je kop.quote:Op woensdag 13 juni 2012 17:31 schreef Daboman het volgende:
Pro-actief zijn verhoogt alleen maar je kans, maar is geen garantie.
Lekker thuis zitten en wachten tot een bedrijf jou belt? Je moet altijd pro-actief zijn. In alle branches.quote:
leuk, ook meteen voor een specifieke opdracht aangenomen?quote:Op woensdag 13 juni 2012 17:34 schreef CoolStoryBro het volgende:
Vrijdag wacht een Detacheringscontract bij Yacht op mij
Yup begin aankomende maandag als assistent controller bij een overheidsinstellingquote:Op woensdag 13 juni 2012 18:14 schreef ETA het volgende:
[..]
leuk, ook meteen voor een specifieke opdracht aangenomen?
klinkt goedquote:Op woensdag 13 juni 2012 18:18 schreef CoolStoryBro het volgende:
[..]
Yup begin aankomende maandag als assistent controller bij een overheidsinstelling
Kijk er erg naar uit. Dacht in eerste instantie dat het wel makkelijk zou zijn om een baan te vinden als beginnend Bedrijfseconoom. Viel echter behoorlijk tegen, ben erg blij dat ik eindelijk is wat relevante werkervaring kan opdoen.quote:
Maar de manier waarop je het zegt helpt ook niet echt. In de eerste plaats zorgt pro-actief opstellen er namelijk voor dat je meer afwijzing krijgt. Aangezien je door een pro-actieve houding meer procedures hebt. Maar er is dan niet op magische wijze ineens meer plaats bij werkgevers. En dan moeten ze je dus wel afwijzen, ondanks het feit dat je proactief bent. Zoals we het dus eens zijn zit de winst hem alleen maar dat bij meer procedures de kans op een ja groter wordt. Maarja, mensen kunnen nu eenmaal niet meer dan een bepaalde hoeveelheid afwijzing verdragen. Iedereen heeft daarin een grens.quote:Op woensdag 13 juni 2012 17:32 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook. Maar mensen hier roepen dat pro-actief zijn niet helpt. Als je dat denkt heb je echt een grote plaat voor je kop.
Nee, want dat eerste gaat niet gebeuren tenzij je een heel bijzonder beroep hebt.quote:Op woensdag 13 juni 2012 17:33 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Lekker thuis zitten en wachten tot een bedrijf jou belt? Je moet altijd pro-actief zijn. In alle branches.
Voor 99.99% aangenomen voor deze baanquote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:54 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Yeah, morgen sollicitatiegesprek voor een vaste fulltime functie in mijn opleidingsgebied. Heil Monsterboard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |