My lordy, laat je opnemen. Ik baseerde mijn uitlating niet slechts op die ene post.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:39 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ja want iemand 'een leuke meid' vinden is natuurlijl hetzelfde als geilen op dat meisje. Tering man, grow up domme puber. Jij denkt zeker ook dat een man, die naar aanleiding van een gesprek zegt 'ja dat is inderdaad een knappe man', automatisch homo is.
Oh, was je serieus.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:48 schreef Nober het volgende:
[..]
Dat zei ze inderdaad ja, krijg je zo'nreactie ipv uitleg.
Komt wel goed je krijgt een pleister van me!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:51 schreef Meloewa het volgende:
ik schrok me echt helemaal dood, ik dacht ohhhh dat hebben wij nu weer :S
jah ik zat tuh compjoeteruh. te fokkuhquote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:52 schreef Argo het volgende:
[..]
Komt wel goed je krijgt een pleister van me!
Gelieve niet zo zeer de spot drijven met mijn buurmeisje.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:53 schreef Meloewa het volgende:
[..]
jah ik zat tuh compjoeteruh. te fokkuh
Waarom hoor ik de stem van britt dekker in mn gedachten als ik dit lees?quote:Op vrijdag 8 juni 2012 17:56 schreef Nober het volgende:
Ik zal het even quoten: ''Ik zat te compjoetereeeeeee en kreeg een heel erge druk om mijn oreeeeeee en het begon te waaieeeeeeeeee te regeneeeeeeeee en toen belde de overbureeeeeee op en toen ze de zeeeeeee het dak ligt eraf ik schrok me echt helemaal dood ik dacht ohhhhh dit hebbe wij nu weer.''
is dat je buurmeisjuh?"wat un leuheuk meisjuh zegquote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:54 schreef Argo het volgende:
[..]
Gelieve niet zo zeer de spot drijven met mijn buurmeisje.
Ja zeer zeker, ik mag haar wel! Ik zie haar als mijn zusje echter! Of nouja voor haar ben ik meer haar peetvader.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:55 schreef Meloewa het volgende:
[..]
is dat je buurmeisjuh?"wat un leuheuk meisjuh zeg
Zieeee jeeeeeee jeeeeeeee wass hetr welllllllquote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:53 schreef Meloewa het volgende:
[..]
jah ik zat tuh compjoeteruh. te fokkuh
Dat is een van de vele dialecten hierquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |