Volgens de dame die ik gisteren sprak duurt het nog ongeveer 2 weken voordat we wat horen..quote:Op woensdag 6 juni 2012 15:31 schreef Claudia_x het volgende:
Wow, die voorgevel lijkt best veel op de onze!
Weet je al wanneer je een definitief ja of nee te horen krijgt?
Mijn hele levenquote:
Vlaardingen, vlakbij Rotterdam.quote:Op woensdag 6 juni 2012 15:40 schreef Claudia_x het volgende:
Waar is het dan? Of wil je dat liever niet kwijt?
Hahaha jaquote:Op woensdag 6 juni 2012 15:50 schreef RanTheMan het volgende:
Het eerste wat je moet doen is grasmaaien en het gazon bij mesten volgens de architect
maar verder: Leuk joh!
Ja volgens mij is het zo dat alle huizen een soort steegjes 'groen' hebben die samenkomen tot de binnentuin in het midden. Die trouwens vooral omringd is door de huurhuizen, de koophuizen liggen voornamelijk aan de buitenrand. Dat vond ik opvallend want dat was juist het aparte aan het project..quote:Op woensdag 6 juni 2012 15:57 schreef Claudia_x het volgende:
Zul je net zien dat het een sierappel is.
Zit die binnentuin nou alleen helemaal in het midden van de plattegrond?
Ik ben geen studentquote:Op woensdag 6 juni 2012 16:00 schreef computergirl het volgende:
wel een groot huis voor een paar studenten. Zijn er geen flatjes in Vlaardingen?
Grappig concept. En hebben die huurwoningen ook geen onmiddellijke toegang tot parkeerplaatsen?quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:02 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ja volgens mij is het zo dat alle huizen een soort steegjes 'groen' hebben die samenkomen tot de binnentuin in het midden. Die trouwens vooral omringd is door de huurhuizen, de koophuizen liggen voornamelijk aan de buitenrand. Dat vond ik opvallend want dat was juist het aparte aan het project..
Jawel, gelukkig wel, alleen hebben de koopwoningen ook een eigen parkeerplaats (al hebben ze daardoor volgens mij juist minder tuinquote:Op woensdag 6 juni 2012 16:03 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Grappig concept. En hebben die huurwoningen ook geen onmiddellijke toegang tot parkeerplaatsen?
Van de achtertuin, ze staan zeg maar naast het schuurtje. De koopwoningen verschillen in grootte (ivm uitbouw etc) en zijn tussen de 239.000 en 289.000. De huur zit aan de bovenkant van sociale huur (rond de 665).Er zijn ook 9 vrije huur sector woningen maar hoe duur die zijn weet ik niet..quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:05 schreef Claudia_x het volgende:
Wel fijn, een eigen parkeerplaats! Daar zou ik graag een stuk voortuin voor inleveren. Of gaat het ook van hun achtertuin af?
Weet je de prijzen van de koopwoningen? Ben wel benieuwd.
Dat hebben wij ook betaald voor onze woning, en die is volgens mij even groot als deze woningen. Tenzij die koopwoningen een stuk groter zijn dan de huurwoning van TS. Maar, als huurwoning bestaat zoiets volgens mij niet (of amper) in Amsterdam.quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:10 schreef Claudia_x het volgende:
Wauw, wat een prijzen! Waarom woon ik eigenlijk nog in Amsterdam?
We staan niet voor niets 10e he?quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:48 schreef FredvZ het volgende:
Als je de afgelopen jaren niet als woningzoekende stond ingeschreven dan kan je het wel schudden ben ik bang.
dus thuis gelijk alles checken zodat we met zekerheid dit topic kunnen vervolgen!quote:Uw inschrijving zal worden gecontroleerd in de Gemeentelijke Basisadministratie van de gemeente Vlaardingen. Als alle gegevens correct zijn krijgt u de woning aangeboden.
Daarom ben ik al heel lang fanatiek lurker bij jouw topicreeks! ;-) Ook de indeling komt grotendeels overeen, dus we doen veel inspiratie op, met name als het gaat over de manier waarop je bepaalde keuzes maakt..quote:Op woensdag 6 juni 2012 15:31 schreef Claudia_x het volgende:
Wow, die voorgevel lijkt best veel op de onze!
Weet je al wanneer je een definitief ja of nee te horen krijgt? Stond er al.
Sommige koophuizen hadden inderdaad een parkeerplaats in de tuin, maar niet allemaal. Wij hebben ook een eigen plek in de 'doodlopende straat' achter ons huis. We gaan dus zelf via de tuin ons huis in, maar visite gewoon via de voordeur.quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:04 schreef Yesse het volgende:
[..]
Jawel, gelukkig wel, alleen hebben de koopwoningen ook een eigen parkeerplaats (al hebben ze daardoor volgens mij juist minder tuin) Naast de stegen heb je op 4 plekken volgens mij ingang tot de parkeerplekken
Er zijn zelfs huizen vanaf E230.000! En wat ik nog een echte plus vindt, is dat iedereen zonnepanelen op het dak krijgt.quote:Op woensdag 6 juni 2012 16:08 schreef Yesse het volgende:
[..]
Van de achtertuin, ze staan zeg maar naast het schuurtje. De koopwoningen verschillen in grootte (ivm uitbouw etc) en zijn tussen de 239.000 en 289.000. De huur zit aan de bovenkant van sociale huur (rond de 665).Er zijn ook 9 vrije huur sector woningen maar hoe duur die zijn weet ik niet..
Gefeliciteerd!! Volgens mij wordt het echt een enorm leuke wijk met veel jonge mensen!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:37 schreef Yesse het volgende:
En er is nieuws! Ik heb zojuist een mail van de woningstichting gehad... We zijn uitgenodigd voor 'het gesprek' en de bezichtiging. Onderaan de brief werd daarnaast vermeld:
[..]
dus thuis gelijk alles checken zodat we met zekerheid dit topic kunnen vervolgen!
Wat leuk! Wellicht binnen nu en een paar maanden buren dus!quote:Op zondag 10 juni 2012 10:59 schreef Babbel1 het volgende:
Kiek nou!! Ons Vlaardings Geluk!
[..]
Daarom ben ik al heel lang fanatiek lurker bij jouw topicreeks! ;-) Ook de indeling komt grotendeels overeen, dus we doen veel inspiratie op, met name als het gaat over de manier waarop je bepaalde keuzes maakt..
[..]
Sommige koophuizen hadden inderdaad een parkeerplaats in de tuin, maar niet allemaal. Wij hebben ook een eigen plek in de 'doodlopende straat' achter ons huis. We gaan dus zelf via de tuin ons huis in, maar visite gewoon via de voordeur.
[..]
Er zijn zelfs huizen vanaf E230.000! En wat ik nog een echte plus vindt, is dat iedereen zonnepanelen op het dak krijgt.
[..]
Gefeliciteerd!! Volgens mij wordt het echt een enorm leuke wijk met veel jonge mensen!
Ja.. En er zijn in totaal 8 verschillende woningen binnenin woningtype A.quote:Op zondag 10 juni 2012 22:28 schreef klipper het volgende:
Van woningetype A kun je de details zien, en zodoende zie je wat je kunt verwachten, zelfs de plattegronden staan erbij.
Zoek de simpelste uitvoering, zit je altijd goed.quote:Op maandag 11 juni 2012 08:15 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ja.. En er zijn in totaal 8 verschillende woningen binnenin woningtype A.Daarnaast is er nog veel meer te bedenken aan details behalve 'plaatjes' en 'plattegronden' . Ik zou toch echt wat meer details willen krijgen rondom de mogelijkheden binnen de huurhuizen, welke zaken voor onze eigen rekening zullen komen en welke zaken worden geregeld door de woningstichting. Plus bijvoorbeeld, mochten we het krijgen, wanneer krijgen we te horen 'waar' ons huis komt te staan.
Omdat Amsterdam iets leuker is dan Vlaardingenquote:Op woensdag 6 juni 2012 16:10 schreef Claudia_x het volgende:
Wauw, wat een prijzen! Waarom woon ik eigenlijk nog in Amsterdam?
Nee Babberspolder wordt helemaal vernieuwd.quote:Op maandag 11 juni 2012 20:48 schreef Leshy het volgende:
Ik had Vlaardingen helemaal niet herkend op de afbeeldingen. Is het Holystaete? Of wordt er inmiddels nog ergens anders een hele woonwijk uit de grond getimmerd?
Home is where the heart isquote:[..]
Omdat Amsterdam iets leuker is dan Vlaardingen
Heb je geen mogelijkheid om voor ladenkasten te kiezen? Als je die keus hebt zou ik je aanraden om minstens 1 kastje van laden te voorzien. Dat mis ik in onze keuken heel erg. Ik heb zelf het liefst alle mogelijke kastje voorzien van laden. Kun je veel meer mee dan met een kastje.quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:52 schreef Yesse het volgende:
We krijgen 4 standaardkastjes boven en onder. Wij willen graag kiezen voor een extra kastje + bovenkastje met afzuigkap maar of dit mogelijk is of we voor een fornuis moeten(/willen) kiezen weten we nog niet zeker.
Ja, de bedoeling is dan dat het extra kastje lades krijgt, anders kiezen we voor het meest linkerkastje met lades te voorzien en een extra fornuis. Mijn ouders hebben dat ook gedaan en daar kunnen dan ook alle kruiden en losse producten makkelijk in.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:44 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Heb je geen mogelijkheid om voor ladenkasten te kiezen? Als je die keus hebt zou ik je aanraden om minstens 1 kastje van laden te voorzien. Dat mis ik in onze keuken heel erg. Ik heb zelf het liefst alle mogelijke kastje voorzien van laden. Kun je veel meer mee dan met een kastje.
Ook voor pannen is het handig.quote:Op woensdag 20 juni 2012 14:50 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ja, de bedoeling is dan dat het extra kastje lades krijgt, anders kiezen we voor het meest linkerkastje met lades te voorzien en een extra fornuis. Mijn ouders hebben dat ook gedaan en daar kunnen dan ook alle kruiden en losse producten makkelijk in.
Jahoor, de heipalen zie je alleen niet meer daar zijn op deze foto's de betonnen balken al overheen gelegd. Op de eerste foto zie je nog net iets groens van die machine.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 02:43 schreef Zwolsboy het volgende:
Hebben ze wel van die slagpalen? (heipalen) in de grond geslagen?
Op je fotos lijkt het van niet? Of zijn heipalen ouderwets?
Oh die dingen zijn kut. Mijn moeder had ze. Neemt alleen maar extra ruimte in de kast in, zonder dat je er echt voordeel van ondervind.quote:Op woensdag 20 juni 2012 15:16 schreef Yesse het volgende:
[..]
Daar had ik nog niet eens aan gedacht. Ik zat ook te denken aan die rekjes voor de borden, maar ik heb geen idee of die dingen goed werken..
[ link | afbeelding ]
Ja zo'n gevoel had ik ergens al.quote:Op zondag 24 juni 2012 21:32 schreef Risu het volgende:
[..]
Oh die dingen zijn kut. Mijn moeder had ze. Neemt alleen maar extra ruimte in de kast in, zonder dat je er echt voordeel van ondervind.
Ja, dat doen we ook. We gaan voor zover we nog niet van vertraging horen (het project is heel actief op Facebook) gaan we voor de zekerheid uit van november maar we weten dat het nog altijd mis kan gaan. De bouwvak hebben ze wel meegerekend in de voorspelling maar de zomer kan nog voor vertraging zorgen.quote:Overigens kun je beter uitgaan van kwartaal 1, 2013. Ons huis was gepland op 1 april, pas afgelopen donderdag de sleutel gekregen. Hoeft niet hetzelfde te gaan, maar het is een rotzomer, bouwvak komt nog, etc. Dan ben je tenminste niet al te teleurgesteld als het later wordt (zoals ik was).
Ja! En het gaat op zich volgens schema. Zaterdag is er een open dag op het bouwterrein dus dan gaan we weer even buurten. Je kunt dan ook een rondleiding krijgen etc.quote:Op maandag 25 juni 2012 19:51 schreef Claudia_x het volgende:
Wat gaaf, Yessse!
Ons huis werd trouwens 2 maanden eerder opgeleverd dan verwacht. Dat kan dus ook.
Ja wij zijn er ook zaterdag! Wij hebben het 2e huis van het rijtje waar de eerste verdieping er op zitquote:Op woensdag 27 juni 2012 21:46 schreef Babbel1 het volgende:
Leuk om alle foto's van de modelwoning te zien; wij zijn er ook weer geweest.
De bouw gaat echt erg snel! Van het eerste rijtje zit de eerste verdieping er al op! Zijn jullie er ook as zaterdag?
Gelukkig staat hij sowieso op de planningquote:Op woensdag 27 juni 2012 22:26 schreef Babbel1 het volgende:
Ze beginnen pas over 2 weken met het heien van ons blok, dus voor ons duurt het nog een tijdje.. Ik ben ook erg benieuwd naar de rondleiding! Volgens mij wilden ze gaan vertellen over de prefab manier van werken.. Het lijkt ook net lego in het groot als je die muren ziet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |