SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben 28, zoveel scheelt dat niet toch?quote:Op maandag 4 juni 2012 08:39 schreef clauwheee het volgende:
Mango genietse!
Omentielvo spannend, welkom en succes!
Ik ben op papier dus wel een oudje? Met m'n eerste op m'n 31e? Maar ja, ik heb nog een heule jonge vent van 24, die moest eerst ook zover zijn.
Liever hoop ik dat alles gewoon vanzelf komt. Maar als ze nu moeten gaan inleiden wegens hoge bloeddruk heb ik er ook wel vrede mee (als ze minstens wachten tot morgen danquote:Op zondag 3 juni 2012 21:45 schreef KatyM het volgende:
[..]
Ik ook sinds vandaag eigenlijk. Hoop dat onze beebs vanzelf komen met een week of 38. Al hoop ik dat ze bij jou niet hoeven te gaan inleiden door je hoge bloeddruk. Of zou je dat wel oke vinden?
Oh ik ga dat juist doen, vanaf 1 juni volgend jaar, dochter is dan 3 en nummer 2 5 maanden of zo. Ik werk 36 uur en vent 34 uur. Als het met 1 kan, moet het met 2 ook kunnen. En dan ziet de wereld er over vier jaar weer heel anders uit.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:13 schreef Twinkle20 het volgende:
Ja Estrys ik heb daar ook weleens over nagedacht. Mochten we ooit een tweede willen .. wachten totdat guppie in mijn buik naar school gaat. Ik denk dat het geen doen is om 2 nog niet schoolgaande kinderen te hebben en daarnaast nog 32 uur te werken, toch?
Na gisterochtend niet meerquote:Op maandag 4 juni 2012 09:35 schreef becky27 het volgende:
Wanneer is Thistleweed voor het laatste gezien??
Ik slik een zwangerschapsmultivitamine met vit D. En mijn bloed is vrij onlangs gecontroleerd op o.a. ijzergehalte e.d. Ik vind de misselijkheid en het overgeven ook gewoon heel vermoeiend. En ik slaap 's nachts niet zo goed, doordat ik een koppige buikslaper ben en dat nu niet meer lukt.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:23 schreef Claudia_x het volgende:
Slik je supplementen, Sorbo? Ik blijk nu een vitamine D-tekort te hebben en daar voel ik me zó moe door. Ik vraag me af of ik daar niet misschien tijdens de zwangerschap al last van had. (Ik weet niet of de huisarts me daarop heeft gecontroleerd indertijd, maar ik kan me niet voorstellen dat ze dat niet heeft gedaan.) Ik zou met de kennis van nu denk ik iets trouwer supplementen voor tijdens de zwangerschap hebben genomen. En hoewel dit soort klachten ook wel karakteristiek zijn voor een zwangerschap kan het nooit kwaad om eens te laten bekijken of je tekorten hebt.
Heb je niet de kans om zo nu en dan eens een extra dagje te pakken (hetzij vrij, hetzij 'ziekmelding') als I op de opvang is? Gewoon even wat extra tijd helemaal voor jezelf? Bijslapen, niks doen..quote:Op maandag 4 juni 2012 09:55 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Ik slik een zwangerschapsmultivitamine met vit D. En mijn bloed is vrij onlangs gecontroleerd op o.a. ijzergehalte e.d. Ik vind de misselijkheid en het overgeven ook gewoon heel vermoeiend. En ik slaap 's nachts niet zo goed, doordat ik een koppige buikslaper ben en dat nu niet meer lukt.
Nog steeds overgeven?quote:Op maandag 4 juni 2012 09:55 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Ik slik een zwangerschapsmultivitamine met vit D. En mijn bloed is vrij onlangs gecontroleerd op o.a. ijzergehalte e.d. Ik vind de misselijkheid en het overgeven ook gewoon heel vermoeiend. En ik slaap 's nachts niet zo goed, doordat ik een koppige buikslaper ben en dat nu niet meer lukt.
Herkenbaarquote:Op maandag 4 juni 2012 10:06 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nog steeds overgeven?![]()
Had je dat van dat slapen tijdens de 1e zwangerschap ook? Ik herinner me dat ik het buikslapen bij Ivan zo miste, maar bij Lena lukte het me op een of andere manier om ermee door te blijven gaan. En waar het verschil nou in zat?
Yep, nog steeds overgeven. Ik ga er maar vanuit dat het zo blijft.quote:Op maandag 4 juni 2012 10:06 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nog steeds overgeven?![]()
Had je dat van dat slapen tijdens de 1e zwangerschap ook? Ik herinner me dat ik het buikslapen bij Ivan zo miste, maar bij Lena lukte het me op een of andere manier om ermee door te blijven gaan. En waar het verschil nou in zat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |