quote:Op woensdag 6 juni 2012 22:01 schreef flipsen het volgende:
En de winnaar is... een niet-fokkerDat is wéér geen sleutelhanger, chocoladetaart, borrelnootjes
Kinderen die vragen..quote:Op woensdag 6 juni 2012 22:02 schreef flipsen het volgende:
Dat het geen fokker is geworden komt natuurlijk door die uitbarsting van UIO he, dus dat jullie wel even weten wie de schuldige hier is
quote:Op woensdag 6 juni 2012 21:21 schreef k_man het volgende:
Ik ga van 12 tot 15 juli. En ik overdrijf een beetje, want er zijn wel hotels te vinden die iets goedkoper zijn, maar dan is hetzij de locatie niet bepaald ideaal, hetzij is er - aan de foto's te zien - al twintig jaar geen onderhoud meer verricht.
Dan vlieg je toch naar Birmingham, neem je daar een hotel en ga je een dagje met de trein naar London. Kost met Megatrain.com / bmibaby vast een stuk minder dan naar London vliegen met alle transfersquote:Op woensdag 6 juni 2012 21:21 schreef k_man het volgende:
Ik ga van 12 tot 15 juli. En ik overdrijf een beetje, want er zijn wel hotels te vinden die iets goedkoper zijn, maar dan is hetzij de locatie niet bepaald ideaal, hetzij is er - aan de foto's te zien - al twintig jaar geen onderhoud meer verricht.
oh, dat is dan weer jammerquote:Op zaterdag 9 juni 2012 10:18 schreef Thetallguy het volgende:
De laatste bmibaby vluchten van/naar Amsterdam zijn morgen, dus het was een goed plan
BMI zelf is overgenomen door BA, baby gaat zich anders positioneren meen ik.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 13:13 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
oh, dat is dan weer jammer![]()
Zichzelf een beetje uit de markt geprezen met hun vreemde tarieven of gewoon geen markt meer voor zoveel vrijgezellenfeestvluchten naar Amsterdam?
Nu ook.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 13:10 schreef DutchTrain het volgende:
Maar je bent wel met de trein naar London :p
Dave Gorman is een held! Down to earth comedy.quote:Op maandag 11 juni 2012 14:55 schreef UIO_AMS het volgende:
De voorstelling van Dave Gorman was tof! Zit nog te lachen. We zitten nu in The Peak District.
quote:Op maandag 11 juni 2012 22:22 schreef UIO_AMS het volgende:
Om de TT eer aan te doen een foto voor jullie om de reisboekenschrijver te identificeren:
[ afbeelding ]
We zijn na de voorstelling nog even blijven hangen om een praatje te maken. Hij vond het leuk dat we uit Amsterdam waren gekomen om z'n show te zien. Heb maar niet verteld dat we over een paar dagen in The Mallard slapen n.a.v. van zijn boek over spelen tegen de rest van de wereld. Straks lijken we een stel geobserdeerde fans..
quote:Op dinsdag 12 juni 2012 03:58 schreef flipsen het volgende:
Weer terug van onze roadtrip naar Puerto Madryn. 2x 960km voor een lang weekend, je moet er wat voor over hebben. Verslag en foto´s zijn hier te vinden!
yes, ik zit deze maand in Ann Arbor, Michigan.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:06 schreef Thetallguy het volgende:
Topic uit de AT verdwenen, is iedereen stiekem op reis ofzo?
Geheel stiekemquote:Op maandag 18 juni 2012 19:06 schreef Thetallguy het volgende:
Topic uit de AT verdwenen, is iedereen stiekem op reis ofzo?
Zoietsquote:
Paid blogs zijn opzich geen vreemd middel om in te zetten tegenwoordig. Het is alleen belangrijk om authentiek te zijn. In dit geval met vrijwel alleen maar stockphoto's, een niet sluitend verhaal en deeplinks met een tracking ID erin is het wel heel doorzichtigquote:Op woensdag 20 juni 2012 08:55 schreef Individual het volgende:
En zo worden spemmers hard aangepakt op fok!TRV: Tilburg - Londen; trein vs vliegtuig
Ik vind deze helemaal niks. Het is net de lollige aftiteling van een film. Maar dan van een film die ik niet heb gezien.quote:Op woensdag 20 juni 2012 22:01 schreef Thetallguy het volgende:
Where the hell is Matt? heeft een 2012 versie van z'n filmpjes gepubliceerd. Weer wat gelikter en grootser dan de vorige maar desalniettemin erg leuk
Wat een held.quote:Hi Dennis,
that was a lovely email to read. Thank you. I'm very, very flattered... and yes, I hope I'll bring a show to The Netherlands someday too.
Cheers,
Dave
Mijn hemel...quote:Op zondag 24 juni 2012 20:38 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Heb wel alvast een geweldig hotel gevonden (tnx Fogel!)
http://www.hotel-mozart.be/galerie-photos.html
Mama Shelter.quote:Nu nog even wat vinden voor Parijs.
Disclaimer: tip van een vrouwelijke collega, ben er zelf nog nooit geweest!quote:Op zondag 24 juni 2012 20:38 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Tof UIO!
Als hij naar NL komt, dan ga ik ook kijken.![]()
Nu ben ik me psychisch aan het voorbereiden op Brussel.
Heb wel alvast een geweldig hotel gevonden (tnx Fogel!)
http://www.hotel-mozart.be/galerie-photos.html![]()
![]()
![]()
![]()
Nu nog even wat vinden voor Parijs.
nou ja, dat hoeft niet perse he...quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:46 schreef k_man het volgende:
Een zoontje... ik wist niet eens dat ze geen single meer is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |