quote:Op zaterdag 4 juni 2011 17:00 schreef borisz het volgende:
GSMC Na LI winnares Roland Garros 2011
64 76(0)
quote:Op zondag 5 juni 2011 19:06 schreef borisz het volgende:
GSMC Rafael Nadal, winnaar Roland Garros 2011
![]()
75 76(3) 57 61
Navratilova en Billie Jean King in het damesdubbel.quote:
Ik denk niet dat het ooit zijn jaar wordt. Het is zo'n net-niet speler.quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:46 schreef tja77 het volgende:
ik had verwacht dat dit Murray zijn jaar zou worden....
quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:47 schreef TheArt het volgende:
Joh je meent het RoelfsHoezo zou die servicebeweging nou niet willen. Zou je daar toevallig, maar dan ook een heel klein beetje toevallig de kracht voor een groot deel vanuit je rug moeten halen????
Was vorig jaar ook op RG< was ie geblesseerd en speelde hij ineens megaaanvallendquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:48 schreef TheGeneral het volgende:
Mirray is ineens veel leuker om naar te kijken.
Kan hij niet vaker geblesseerd spelen!
quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:52 schreef Angelof9 het volgende:
Iets in zijn onderrug. Misschien is ie ongesteld?
jaquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:53 schreef CoolStoryBro het volgende:
Is Murray weer aan z'n rug geblesseerd ofzo? Kan niet kijken
Onderrugblessure idd.quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:53 schreef CoolStoryBro het volgende:
Is Murray weer aan z'n rug geblesseerd ofzo? Kan niet kijken
quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:55 schreef Angelof9 het volgende:
Moet ie niet eens een punt tegen krijgen voor hinderance?
Natuurlijk. Ze moeten het Nadal altijd zo makkelijk mogelijk maken.quote:
Het is echt weer te triest....alhoewel Murray toch niet ging winnen van rafa...De enige spelers die uberhaupt van Nadal kunnen winnen zitten allemaal aan de andere kant van het schemaquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:56 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ze moeten het Nadal altijd zo makkelijk mogelijk maken.
Isnerquote:Op donderdag 31 mei 2012 12:04 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het is echt weer te triest....alhoewel Murray toch niet ging winnen van rafa...De enige spelers die uberhaupt van Nadal kunnen winnen zitten allemaal aan de andere kant van het schema
Soderling doet niet meequote:Op donderdag 31 mei 2012 12:04 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het is echt weer te triest....alhoewel Murray toch niet ging winnen van rafa...De enige spelers die uberhaupt van Nadal kunnen winnen zitten allemaal aan de andere kant van het schema
Met zijn alleen naar het baanwielrennen dusquote:Op donderdag 31 mei 2012 12:00 schreef luckass het volgende:
Roelfs. Murray heeft weinig druk tijdens de OS, want de Britten focussen op sporten waar ze goed in zijn
Mag de organisatie zelf de plaatsingslijst bepalen of zijn hier regels aan verbonden?quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:04 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het is echt weer te triest....alhoewel Murray toch niet ging winnen van rafa...De enige spelers die uberhaupt van Nadal kunnen winnen zitten allemaal aan de andere kant van het schema
Loting, alleen de nummer 1 en 2 zijn bekend waar ze komen, de rest wordt geloot.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:06 schreef Felagund het volgende:
[..]
Mag de organisatie zelf de plaatsingslijst bepalen of zijn hier regels aan verbonden?
Met de seeds op relatief bepaalde plaatsen.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:07 schreef Salamando het volgende:
[..]
Loting, alleen de nummer 1 en 2 zijn bekend waar ze komen, de rest wordt geloot.
En Cavendishquote:Op donderdag 31 mei 2012 12:06 schreef Salamando het volgende:
[..]
Met zijn alleen naar het baanwielrennen dus.
quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:49 schreef Angelof9 het volgende:
Zal je zien dat Murray straks weer gewoon goed gaat spelen. Echt zo'n Murray actie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |