mijn plaatje werkt niet ofzoquote:Op donderdag 31 mei 2012 11:16 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja maar...
alle politievrouwtjes zijn kort en dik
quote:
quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:16 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja maar...
alle politievrouwtjes zijn kort en dik
Ja. en het volume mag ook wel weer eens omhoog.quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:24 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Cyanide en Happiness mogen onderhand wel eens een creatieve pauze inlassen. Het lijkt echt nergens meer op de afgelopen tien maanden ofzo
WTF dude. Die beschrijving.quote:Op donderdag 31 mei 2012 11:54 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Meh, is een forumtopicje zonder vids. Wel met een omschrijving.
Normaal durf ik aparte filmpjes nog wel op te zoeken, maar na het lezen van de beschrijving van deze durf ik niet.
Nu weet ik zeker dat ik hem niet hoef te zien.quote:gister gezien ja :' )
wel apart. Dat lichaam leek net van rubber met dat snijden.
Eerst onthoofden dan ontleden, het lijk in de reet neuken en dan stukje kont afsnijden en opeten.
gaan geruchten dat het nep is, maar je weet maar nooit..
Nah.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:25 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Achterover gooien?
Kun je het dan niet beter opdrinken?
Wat is er dan?quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:35 schreef Ame_thyst het volgende:
Meh zo ff naar pa in ziekenhuis. Niet mijn favoriete locatie
Bepaalde concentratie van iets in zijn bloed was 50x hoger dan normaal. Dus ze denken iets mis in zijn lever of galblaas. Tenminste dat was gisteren het verhaal. Misschien dat ze wat meer weten vandaag.quote:
quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:53 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Wel, ik wens beterschap
Ik ook, het ziekenhuis sucks. Ik heb vrijdag ook een operatie, kats geen zin in maar hé.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:53 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Wel, ik wens beterschap
Beterschap.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:40 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Bepaalde concentratie van iets in zijn bloed was 50x hoger dan normaal. Dus ze denken iets mis in zijn lever of galblaas. Tenminste dat was gisteren het verhaal. Misschien dat ze wat meer weten vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |