Kaffer.quote:
Het is elke keer herhaling daar.. dawg die komt lopen zeiken over tcquote:
dawg moet gewoon een keertje neuken ipv op fok te zitten, misschien is ie dan wat minder zuurquote:Op zondag 27 mei 2012 20:48 schreef Joysa het volgende:
[..]
Het is elke keer herhaling daar.. dawg die komt lopen zeiken over tc
Is ze lekker?quote:Op zondag 27 mei 2012 20:49 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
dawg moet gewoon een keertje neuken ipv op fok te zitten, misschien is ie dan wat minder zuur
Het was al na 16:00 alleen maar herhalen.quote:Op zondag 27 mei 2012 20:48 schreef Joysa het volgende:
[..]
Het is elke keer herhaling daar.. dawg die komt lopen zeiken over tc
is het een wijf?quote:
Zijn enige houd vast voor een discussie waarschijnlijk.quote:Op zondag 27 mei 2012 20:48 schreef Joysa het volgende:
[..]
Het is elke keer herhaling daar.. dawg die komt lopen zeiken over tc
tis een ventquote:
Jaquote:Op zondag 27 mei 2012 20:46 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
ik moest lachen toen ik vanmiddag wakker werd en dat wa berichtje van hennes zag, kater was meteen weg
Deze man heeft serieuze issuesquote:Op zondag 27 mei 2012 20:49 schreef kree het volgende:
Ok niet dat het eigenlijk boeiend is voor hier, maar ik wordt wel gebanned gelijk van TC alleen omdat ik zeg hoe ik erover denk.
Kan geen kwaad denk zo'n rust momentje, ga allemaal maar eens nadenken over hoe je mensen moet behandelen (heej .rar).
Te triest voor woorden allemaal.
Hoop trouwens wel dat het topic gewoon weer open gaat, maargoed.
Je kunt het ook leuk houden en grappen maken over iemand allemaal best, maar hou het leuk dan gewoon en ga niet schelden of iemand met een groepje de grond in trappen.
Na 16:00 een paar maanden geleden bedoel je? inderdaad..quote:Op zondag 27 mei 2012 20:49 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Het was al na 16:00 alleen maar herhalen.
Laten we het over eilanden hebben.quote:
Oh, ik ken verder die hele user niet en alles wat vooraf gegaan is, he. Heb hier en daar wel wat gelezen, maar verderquote:Op zondag 27 mei 2012 20:50 schreef Joysa het volgende:
[..]
Na 16:00 een paar maanden geleden bedoel je? inderdaad..
Heeft ie net aangepast, ik zie het nog als man in feedback topic. Wil je weten of hij lekker is?quote:
Een eigen paradijsje, waar niemand je lastig valt, geen verplichtingen etcquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |