Meld je ziek g.quote:Op donderdag 24 mei 2012 20:59 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
poortugaal? parkade?...
Ik moet dit weekend ook waarschijnlijk werken ik zie het wel
dmquote:
alleen als ik geil been (zijn ze lekker stijf alles) anders zijn het van die ranzige uitgelebberdequote:
Oh een tent?quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:00 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Nee penny's ofzo? puddy's, punny's. Zoiets.
Ik ben niet zwakquote:
Mijn tepels laat ik niet aan iedereen zien, alleen aan speciale mensen. Zo van die mensen die bij mij slapen enzo. En mensen die met mij op het strand, op vakantie of op het zwembad zijn.quote:
Ik heb hem niet eens meer. Het is beter dat die foto nooit meer gezien wordt.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:00 schreef Trollscience het volgende:
[..]
dm
[..]
alleen als ik geil been (zijn ze lekker stijf alles) anders zijn het van die ranzige uitgelebberde
Paddys?quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:00 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Nee penny's ofzo? puddy's, punny's. Zoiets.
Wanneer gaan wij naar het strand danquote:Op donderdag 24 mei 2012 21:01 schreef Typisch het volgende:
[..]
Mijn tepels laat ik niet aan iedereen zien, alleen aan speciale mensen. Zo van die mensen die bij mij slapen enzo. En mensen die met mij op het strand, op vakantie of op het zwembad zijn.
Op FOK! zit geen van die mensen, denk/hoop ik. Derhalve is uw voorstel verworpen.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:01 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik heb hem niet eens meer. Het is beter dat die foto nooit meer gezien wordt.
Het strand is kut. Al dat zand.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:01 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Wanneer gaan wij naar het strand dan
quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het strand is kut. Al dat zand.En ik zie dat Snuf hier is dus ik durf geen ja te zeggen. Spartanen zijn gek!
Ik zag het. Ik weet wel waar dat is denk ik. We kunnen wel effe langsgaan denk ik.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:03 schreef Dromenvangertje het volgende:
Snuf ga even spytoolen, heloef vroeg ons
Tofquote:Op donderdag 24 mei 2012 21:03 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Ik zie het. Ik weet wel waar dat is denk ik. We kunnen wel effe langsgaan denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |