Omdat het resultaat toch al vast staat: instemmen met het verdragquote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:38 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Wat een lege kamer voor zo'n belangrijk debat
Ik kijk dan ook vooral om om Wilders te kunnen lachenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:42 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Wat een onzinvoorstel van Wilders dan inderdaad.
Die is nog niet terug, Ouwehand doet dit debat.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:49 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Even wachten tot 20 uur dan maar.
Benieuwd wat mijn idool Marianne Thieme gaat zeggen.![]()
Dat zal hij ws. hopen maar reglementair mag hij dit doen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:47 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Hij hoopt inderdaad op een "van uitstel komt afstel"-scenario denk ik inderdaad.![]()
Enorm onbeschoft dit.
Thieme is wel weer aan het werk geloof ik, in ieder geval zag ik foto's vanuit haar werkkamer op het Binnenhof op haar twitterfeed.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:50 schreef remlof het volgende:
[..]
Die is nog niet terug, Ouwehand doet dit debat.
http://www.nu.nl/politiek(...)debat-noodfonds.htmlquote:PVV-leider Geert Wilders heeft dinsdag aan het begin van het Tweede Kamerdebat over het Europese noodfonds ESM opnieuw voorgesteld om het Kamerdebat uit te stellen, tot na het kort geding dat hij er volgende week tegen voert.
Hij wil dat de Kamer net als vorige week weer hoofdelijk gaat stemmen over zijn voorstel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |