Wat lul je nou, gaf een belachelijk mooie pass waaruit Huntelaar de 1-1 kon scoren.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:07 schreef Oranos het volgende:
Waarom wordt Kuyt nog steeds opgeroepen?:')
Mag hopen dat we toch wel minstens 10 betere aanvallers dan hem hebben.
Waar heb je dat gedaan?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:55 schreef Helpmefok het volgende:
Plus er staat geld op de wedstrijd, 150 euro.
JAAAAAAAA 1-2 daar komen men centen
Geld gezet op "over 2.5". Nu ook nog even het NL elftal zien winnen dan wordt het helemaal leuk.quote:
Één goede pass maakt je nog geen goede voetballerquote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:08 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Wat lul je nou, gaf een belachelijk mooie pass waaruit Huntelaar de 1-1 kon scoren..
Mensen die niet snappen.
Met die logica kunnen we iedereen wel opstellen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:08 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Wat lul je nou, gaf een belachelijk mooie pass waaruit Huntelaar de 1-1 kon scoren..
Mensen die niet snappen.
Op welke site?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Geld gezet op "over 2.5". Nu ook nog even het NL elftal zien winnen dan wordt het helemaal leuk.
Wat voor fouten heeft Kuijt dan tot nu toe gemaakt? Hij wordt betaald om assists of goals te maken, en dat doet hij nog steeds frequent bij het NL elftal.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:10 schreef Oranos het volgende:
[..]
Één goede pass maakt je nog geen goede voetballer
Hetzelfde geldt trouwens voor Boulahrouz...
mwah in het Feyenoord topic altijd prima kerl.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:20 schreef Helpmefok het volgende:
Ik ben zo blij dat die inZanity hier niet meer post![]()
Wat een kotsvent![]()
![]()
Zolang hij niet lult over het vernietigen van Israël en Amerika, het eten van vlees is moord, kinderarbeid is goed en Turkije is Allahs thuisland....quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:27 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
mwah in het Feyenoord topic altijd prima kerl.
Neequote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:07 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jij hebt mij liever in t blauw toch?
Neequote:
Neequote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:07 schreef Oranos het volgende:
Waarom wordt Kuyt nog steeds opgeroepen?:')
Mag hopen dat we toch wel minstens 10 betere aanvallers dan hem hebben.
I know met Willems op back verdien je het ook niet.,quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:43 schreef Helpmefok het volgende:
Heel het NL-elftal is faaal Mikey. Wordt nooit wat dit jaar. Gelukkig maar zijn we snel van die gekte af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |