quote:Op maandag 21 mei 2012 14:26 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ok mannen, het team tot nu toe:
Satecl
Euribob
o.us
Cara (+1)
Knutdeijsbeer (?)
Helpmefok (?)
Kapiteintje (?)
DonRaja (+1)
Aan de spelers, PM mij even een kort verhaaltje over jezelf dan neem ik dat mee voor in het programmaboekje. Mocht er nog iemand interesse hebben om mee te doen, laat het even weten. Mocht ik een aanmelding over het hoofd hebben gezien, dan hoor ik het ook graag.
Ik vraag me af op wat voor termijn dit gerealiseerd kan worden.quote:Gudde en Van Geel besluiten seizoen bij FBC
Ruim tweehonderd leden van de Feyenoord Business Club hebben maandagavond tijdens het laatste Happy Hour van het seizoen aandachtig geluisterd naar algemeen directeur Eric Gudde en technisch directeur Martin van Geel, die werden geïnterviewd door Edward van Cuilenborg. De twee directieleden beantwoordden daarnaast ook vragen vanuit de zaal, waarbij het met name ging over het succesvolle afgelopen seizoen, maar ook over de toekomst van Feyenoord. ‘Het is ongelofelijk wat succes losmaakt bij deze club’, zei Van Geel.
De technisch directeur gaf toe dat de omvang van het feest na het behalen van de tweede plaats hem lichtelijk had verbaasd. ‘Supporters op viaducten langs de snelweg, ruim 30.000 fans in het stadion en zelfs tranen bij Pim Blokland, ik had er niet bij stilgestaan dat het zoveel zou losmaken.’ Van Geel kon wel een aantal oorzaken bedenken voor de uitbundige wijze waarop het succes werd gevierd. ‘Deze club zit gewoon heel diep bij veel mensen. Daarnaast speelt natuurlijk mee dat we van heel ver zijn gekomen en dat we vooral met eigen jeugdspelers boven verwachting hebben gepresteerd. Om die reden gunde heel Nederland Feyenoord dit succes. En hoewel de tweede plaats geen tastbare prijs is, is het feit dat de mensen weer trots zijn op deze club misschien wel de grootste prijs.’
Nu Feyenoord zich na het succesvolle afgelopen seizoen heeft gekwalificeerd voor de voorronde van de Champions League, zijn veel ogen gericht op volgend seizoen. Op de vraag of en hoe Feyenoord zich gaat versterken, wees Van Geel op de vier spelers die volgend seizoen sowieso het Feyenoord-shirt zullen dragen. ‘Met Daryl Janmaat, Ruud Vormer, John Goossens en Mitchell Te Vrede hebben we al vier Nederlandse jongens aangetrokken die heel goed bij Feyenoord passen. Zij maken ons ook in de breedte sterker, wat we hard nodig zullen hebben gezien het extra aantal wedstrijden wat het spelen van Europees voetbal met zich meebrengt. Daarnaast zullen in ieder geval de jeugdspelers Anass Achahbar, Tonny Vilhena en Terence Kongolo aansluiten bij de A-selectie.’
Eén van de belangrijkste middelen om de financiële situatie van de club verder te verbeteren, is de komst van een nieuw stadion. Gudde onderstreepte nog eens het belang daarvan. ‘Onze begroting moet de grootste van Nederland worden. Alle business modellen van het nieuwe stadion zijn daar ook op berekend’, vertelde Gudde, die aangaf vertrouwen te hebben in de komst van een nieuw stadion. ‘Voor de gemeente is een nieuw stadion ook een aanjager voor de plannen die zij hebben met Rotterdam-Zuid. De plannen die we hebben voor een nieuwe trainingsaccommodatie lopen parallel aan de beslissing over een nieuw stadion. De locatie is natuurlijk een belangrijk punt, maar het is niet zo dat er met verbouwing of nieuwbouw slechts twee opties zijn. Daar zijn ook weer verschillende varianten op mogelijk.’
Voordat de leden van de Business Club overgingen op het diner ter afsluiting van het seizoen, kwam één van de leden vanuit de zaal nog met een laatste vraag. Hij vroeg algemeen directeur Eric Gudde bezorgd naar de maatregelen die Feyenoord gaat nemen om misdragingen van supporters bij Europese duels, zoals in het verleden, te voorkomen. ‘Onze supporters hebben ons dit seizoen fantastisch gesteund, zowel bij thuis- als uitwedstrijden hebben zich geen noemenswaardige incidenten voorgedaan’, complimenteerde Gudde de fans. ‘Dat neemt niet weg dat we bij de UEFA nog steeds onder een vergrootglas liggen. Incidenten zoals in Nancy kunnen we ons absoluut niet meer veroorloven, ik hoop dat de supporters zich dat ook realiseren. We zullen hen dan ook zeker oproepen om Feyenoord op positieve wijze te blijven steunen en de club geen schade toe te brengen.’
Doe zoals in de goede oude tijden, Champions League en groeiende sponsorcontracten alvast begroten.quote:Op maandag 21 mei 2012 23:45 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik vraag me af op wat voor termijn dit gerealiseerd kan worden.
Deed Munsterman ook toen Twente bijna failliet was, niks mis mee.quote:Op maandag 21 mei 2012 23:57 schreef Caland het volgende:
Gudde moet niet zo hoog van de toren blazen.
Vrouwen mogen zeker niet meedoenquote:
van mij mag je komen kijkenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 01:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Vrouwen mogen zeker niet meedoen
Altijd zo jammerVolgens mij doet me broer ook mee met dat toernooi
oh krijg nou -quote:
Ja kom sowieso wel denk ik, broer supporten. Maar avond ervoor stappen. Dus geen idee hoe brak ik benquote:
Komt vanzelf wel goed. We moeten zelf ook een leegte opvullen.quote:Op maandag 21 mei 2012 23:51 schreef Merkie het volgende:
Vroeger. Vroeger opende ik deze topics vol nieuwsgierigheid. Wat hadden mijn makkers nu toch weer te melden over de Guidetti's en Clasie's van deze wereld. Maar dat is verleden tijd sinds het seizoen voorbij is, de topics doen me weinig meer. Wat een leegte.
quote:Op dinsdag 22 mei 2012 08:07 schreef Typisch het volgende:
Waar zijn de Blauwe Stokstaarten dan? Die waren veel baziger.
Ik denk niet dat hij dat kan belopen, als ik dat zo in kan schatten.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 08:47 schreef Slobeend het volgende:
Volgens Guidetti zijn er in Europa weinig spelers technisch beter dan Achahbar. En als Guidetti het zegt is dat zo. Zou Anass niet op 10 kunnen volgend jaar?
twitter:MegaFeyenoord twitterde op dinsdag 22-05-2012 om 09:37:24#Achabar, #Kongolo en #Vilhena zullen vanaf het begin van het nieuwe seizoen behoren tot de #Feyenoord selectie. reageer retweet
twitter:MegaFeyenoord twitterde op dinsdag 22-05-2012 om 09:39:35Ook #Manu en #Steenvoorden zullen waarschijnlijk aansluiten bij de selectie. reageer retweet
twitter:MegaFeyenoord twitterde op dinsdag 22-05-2012 om 09:39:53#Kuyt, #Kalou, #Drenthe; Martin van Geel vindt het een goed teken dat oud- spelers (ooit) weer terug willen keren naar #Feyenoord. reageer retweet
In elke linie dus weer één sowieso.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 09:44 schreef Happel het volgende:
twitter:MegaFeyenoord twitterde op dinsdag 22-05-2012 om 09:37:24#Achabar, #Kongolo en #Vilhena zullen vanaf het begin van het nieuwe seizoen behoren tot de #Feyenoord selectie. reageer retweet
quote:In Europa zijn er weinig beter dan Achahbar
De zoektocht van Feyenoord naar een nieuwe spits leverde nog geen tastbaar resultaat op. Met Anass Achahbar (18) heeft de club wel al de aanvalsleider van de toekomst in huis. De Hagenaar strijdt met Oranje onder 19 jaar nog voor een EK-ticket.
Als John Guidetti de naam Anass Achahbar hoort, schiet hij enthousiast overeind. 'Toen hij aansloot bij de selectie, zag je de oudere spelers denken: 'zo, die jongen kan wel iets'. Komend seizoen is hij een jaar wijzer en vooral een jaar sterker. Hij heeft alles in huis om ver te komen. Technisch zullen er in Europa weinig beter zijn dan Anass', aldus de Zweedse Feyenoorder in AD Sportwereld.
Nu Guidetti terugkeert naar Manchester City en Dirk kuyt een contractvoorstel uit de Kuip naast zich heeft neergelegd, blijven er vooralsnog weinig aanvallende wapens over. Guyon Fernandez, Mitchell Te Vrede en Anass Achahbar vormen het trio centrumspitsen.
Begin deze maand vond Achahbar zichzelf terug op het dak van een spelersbus die stapvoets richting de Kuip moest rijden. De laatste meters van de terugreis uit Heerenveen, waar een ticket voor de Champions League was veiliggesteld, werd het de 18-jarige Hagenaar pas echt duidelijk hoe groot Feyenoord in Nederland is.
'Al die dolblije mensen, ik vond het indrukwekkend', zegt hij. 'Er klommen spelers op het dak van de bus en ik besloot hetzelfde te doen. Toen ik daar die mensenmenigte zag, dacht ik maar één ding: 'wat nou als ik hier zou zitten als belangrijke speler van Feyenoord? Zoals Jordy Clasie, John Guidetti of Ron Vlaar. Zou het dan nog mooier zijn?'
Mag het hopen. Zou er sowieso twee of drie verhuren aan een club. Worden ze alleen maar beter van.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:00 schreef Caland het volgende:
Je zit straks met Van Steenvoorden, Vlaar, Schenkeveld, Kongolo, Ramsteijn, De Vrij en Indi die centraal in de verdediging uit de voeten kunnen. Zullen er toch wel wat van verhuurd worden?
Kongolo zou ik aan Zwolle verhuren.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:02 schreef Muto het volgende:
Ik denk dat veel jonge spelers naar Excelsior gaan. Bijvoorbeel Steenvoorden, Huijgevoort etc.
Van mij hoeven die niet naar Excelsior, als ze ook maar een beetje body hebben gewoon verhuren aan een RKC of Willem 2. Worden ze hard van.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:02 schreef Muto het volgende:
Ik denk dat veel jonge spelers naar Excelsior gaan. Bijvoorbeel Steenvoorden, Huijgevoort etc.
quote:
Iemand nog een korreltje zout?quote:"Geloof mij, Cabral is één van de meest getalenteerde voetballers die ik ooit heb gezien."
quote:Op dinsdag 22 mei 2012 10:49 schreef wietze92 het volgende:
Ik ben ongeveer de 10.000ste die er om vraagt maar heeft iemand dat Guidetti gifje voor me?
ik ben het gifje kwijt (die met haters gonna hate)
gr gr
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter:MegaFeyenoord twitterde op dinsdag 22-05-2012 om 11:38:26Van #Geel zegt een creatieve manier te hebben om de (eventuele) komst van #Immers te regelen. Hij doelt niet op de Vrienden van #Feyenoord. reageer retweet
Bakkal en Guidetti waren ook creatieve oplossingenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:53 schreef Lastpost het volgende:
Immers kan prima renderen bij Feyenoord, echter denk ik dat er goedkopere én betere oplossingen zijn.
Feyenoord en creatieve oplossingen, beetje ongelukkige combinatie de afgelopen jaren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |