Vraag en aanbod.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:01 schreef Ziba het volgende:
[..]
Ja. Ik. Waarom zou je als je gestudeerd hebt en je hebt een goed diploma, in godsnaam gaan werken onder je niveau?
Hoe verklaar je dan dat ze sinds hun ontstaan veel vaker meestemmen met CDA en VVD dan met SP en PvdA?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:49 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
nja het ligt er denk ik aan hoe je links en recht exact definieert. hitler was imo ook links nationalistisch.
pvv is wel iets aparts zo pro joods anti moslim, maar heel veel standpunten zijn prima te matchen met pvda en vooral de sp.
Volgens betyar is iedereen zo die een hoger diploma heeft dan MBO spijker slaan niveau 2 beroepsbegleidende leerweg.quote:
Socialist zijn is Henkig.quote:
''Ik heb IBO gedaan, ik eis da jullie me benoemen tot ambassadeur!''quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:01 schreef Ziba het volgende:
[..]
Ja. Ik. Waarom zou je als je gestudeerd hebt en je hebt een goed diploma, in godsnaam gaan werken onder je niveau?
Deze vormloze massa gaat in zijn onderbroekje de afwas doen. Hoppa!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:00 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Zelfspot is een deugd, waarde Erik.
Overigens ook een zeldzaamheid, tegenwoordig.
Alsjeblieft zeg.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:01 schreef betyar het volgende:
[..]
Probeer mijn leven eerst maar eens te evenaren.
TMI.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:02 schreef eriksd het volgende:
[..]
Deze vormloze massa gaat in zijn onderbroekje de afwas doen. Hoppa!
Bij voorkeur achter erik.quote:
Het wordt kantje boord. Zonder bonus zouden PASOK en ND nooit genoeg zetels voor een meerderheid hebben, en er bestaat nog altijd de kans op een entente op links om ND de eerste plaats te ontzeggen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:54 schreef remlof het volgende:
Maar ik heb trouwens alle vertrouwen in de uitslag van de volgende verkiezingen, volgens de Griekse peilingen gaat het de goeie kant op, de extremen verliezen steun.
Werkschuw tuig.quote:
Geen idee. Jij lijkt me wel het type iemand die liever thuis blijft teren op de staat dan als benzinepompmedewerker aan de gang gaat.quote:
Die 50-zetelbonus voor de grootste partij is inderdaad bizarquote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:03 schreef Reya het volgende:
[..]
Het wordt kantje boord. Zonder bonus zouden PASOK en ND nooit genoeg zetels voor een meerderheid hebben, en er bestaat nog altijd de kans op een entente op links om ND de eerste plaats te ontzeggen.
Waarom studeer je überhaupt? Met dat mooie gezichtje kom je vast wel ergens binnen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:01 schreef Ziba het volgende:
[..]
Ja. Ik. Waarom zou je als je gestudeerd hebt en je hebt een goed diploma, in godsnaam gaan werken onder je niveau?
Ik heb couscous met spinazie, feta, half-zongedroogde tomaten en groente balletjes gemaakt. Aangezien vriendin vegetarisch is. Idem geen mosselsaus!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:01 schreef TitusPullo het volgende:
Ik eet Lay's Thai Sweet Chili, voorlopig zonder mosselsaus.
Die bestaat niet zonder reden: deze is juist ingevoerd om stabiele regeringen te bevorderen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Die 50-zetelbonus voor de grootste partij is inderdaad bizar
Dit was niet hun eerste onmogelijke verkiezingsuitslag, het is verklaarbaarquote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Die 50-zetelbonus voor de grootste partij is inderdaad bizar
Hoe weet jij dat? Ze verkeert altijd op hetzelfde niveau, we weten dus niet goed waartoe ze in staat is.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:03 schreef Picchia het volgende:
In dit topic is Ziba wel erg goed in posten onder haar niveau.
Kan niet wachten om op de volgende meet weer op je bovenarm te kwijlen. Ngngnggggggggg!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:03 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Werkschuw tuig.
Een diploma halen kan elke autistische pipo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |