Zou seizoen 3 Cersei-flashbacks gaan bevatten naar Maggy The Frog?quote:Op maandag 21 mei 2012 19:49 schreef VeX- het volgende:
Ik vond het opvallend hoe vijandig de Lannisters en dan met name Cersei en Tyrion tegen elkaar zijn. Is het nou echt nodig om onderling nog op die manier ruzie te gaan maken terwijl Stannis voor de deur staat om iedereen levend te verbranden?![]()
Dat was een vrij geforceerd momentje om wat achtergrond in dat karakter te krijgen. We moesten dus te weten komen dat ze van edel bloed is, maar een gouden hart heeft en op één of andere manier problemen had met slavernij.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 09:18 schreef Angelof9 het volgende:
Ik viel echt bijna in slaap bij dat zeikverhaal van haar en d'r verdronken broertje. Ik begreep echt het nut er niet van in.
quote:By threatening to select Jaqen himself as her third choice, Arya ultimately forced him to help free the Northmen imprisoned at Harrenhal.
Once his debt was filled, Jaqen prepared to take his leave, but first gave Arya an old iron coin and instructed her to give it to any man of Braavos saying the words "valar morghulis" should she ever need more help. Then he announced that "Jaqen H'ghar" must die, and passed a hand over his face. His entire face magically reshaped into that of a hook-nosed man with a gold tooth.
aaahquote:Op dinsdag 22 mei 2012 09:39 schreef MAHL het volgende:
De laatste aflevering heet 'Valar Morghulis', dus ik denk dat we Jaqen nog wel een keer tegenkomen
Daar heb je eigenlijk best een goed punt! Maar wat gebeurde er eigenlijk met Jeyne? Robb liet haar achter in Riverrun toen hij naar de Red Wedding ging toch? En daarna hoor je nooit meer iets over haar.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:43 schreef Tweek het volgende:
Zelfde geldt voor het introduceren van Talisa, door het ontbreken van pov hoofdstukken van Robb blijft zijn karakter een beetje onderbelicht in de boeken en de wijze waarop hij ineens getrouwd is past eigenlijk niet bij het berekende en strategische inzicht wat hij op het slagveld toont. Daarnaast is jeyne westerling in de boeken maar een naive meisje wat ook niet past bij Robb. Door nu een sterk karakter zijn liefdesinteresse te maken kan je beide karakters uitdiepen en sterker maken, waardoor het uiteindelijke lot van de karakters des te meer impact heeft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Plaatje doet het nietquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef Gwywen het volgende:
Het zou me anders niks verbazen als hij een Targaryen-bastaard blijkt te zijn.
Was Aerion (de oudere broer van Aegon/Egg) niet voor een paar jaar naar Lys verbannen na dat gedoe op Ashford Meadow?
Wat me blijft bezighouden is: waarom maakt een gecastreerde ex-straatjongen van de overkant van de zee-engte zich zo druk om "the realm" - Westeros dus?
Wat anders:
Deze man
[ afbeelding ]
is in beeld voor seizoen 3.
Wat denken jullie, zou hij Oberyn Martell worden?
Hij lijkt wel op mij in de zomer. Alleen heb ik meer krullend haar. * DMs afwacht*quote:Op woensdag 23 mei 2012 14:29 schreef Angelof9 het volgende:
Bovenstaande foto is niet representatief, hier is ie veel mooier:
[ afbeelding ]
Aerion is al een jaar of zeventig dood he. Nee, het idee dat Varys een Targaryen is.. Zijn geen sterke argumenten voor.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef Gwywen het volgende:
Het zou me anders niks verbazen als hij een Targaryen-bastaard blijkt te zijn.
Was Aerion (de oudere broer van Aegon/Egg) niet voor een paar jaar naar Lys verbannen na dat gedoe op Ashford Meadow?
Wat me blijft bezighouden is: waarom maakt een gecastreerde ex-straatjongen van de overkant van de zee-engte zich zo druk om "the realm" - Westeros dus?
Wat anders:
Deze man
[ afbeelding ]
is in beeld voor seizoen 3.
Wat denken jullie, zou hij Oberyn Martell worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |