Op het kaartje staan er maar 5 per kant ingetekend.quote:
Niet op iPhonequote:Op dinsdag 19 juni 2012 21:58 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[ afbeelding ]
Via de app is ook de kaart beschikbaar gekomen
Moet je even de app-data refreshen. Als je in de app zit, ga je naar settings/opties. Daar vind je ergens een optie om alle data opnieuw te downloaden.quote:
Thanks!quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:44 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Moet je even de app-data refreshen. Als je in de app zit, ga je naar settings/opties. Daar vind je ergens een optie om alle data opnieuw te downloaden.
Bij mij doet tie het nog niet.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:44 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Moet je even de app-data refreshen. Als je in de app zit, ga je naar settings/opties. Daar vind je ergens een optie om alle data opnieuw te downloaden.
Bij mij deed hij het ook niet na een refresh, heb de app eraf gegooid en opnieuw erop gezet. Nu doet hij het wel.quote:
Jeuh.quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:02 schreef mieknok het volgende:
[..]
Bij mij deed hij het ook niet na een refresh, heb de app eraf gegooid en opnieuw erop gezet. Nu doet hij het wel.
Doe dat lekker ergens andersquote:
Geef snel die sites door als we daar allemaal kijken bepalen die het weer voor ons.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 11:37 schreef bloodymary1 het volgende:
Jaja, zie al verschillende weersites waarop het na woensdag 25 en meer wordt!
De opa van Giel?quote:Op vrijdag 22 juni 2012 11:57 schreef Roberto_BOZ het volgende:
De opa van Giel gaf al aan dat het na woensdag mooi weer wordt of broeierig. Maandag meer informatie!
Met hele slechte "grappen" inderdaad die hij alleen zelf leuk vindt.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 12:22 schreef bloodymary1 het volgende:
Beelen, die doet het weer op radio 3. Op een heel irritante manier.
Als je de tijd hebt, zou ik sowieso wat eerder gaan.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 18:19 schreef ebke het volgende:
Wordt mijn eerste keer Werchter.![]()
Heb een Xl-ticket voor de camping. Is het voor een leuk plaatsje aan te raden om vroeg aanwezig te zijn die woendag 16:00 uur, ivm drukte. Of valt dat altijd wel mee??
Bij lowlands bijvoorbeeld kan het bijna geen modder meer worden omdat er zoveel asfalt ligt.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 10:37 schreef bloodymary1 het volgende:
Op een of andere manier worden die Engelse festivals altijd meteen een modderpoel als het eens regent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |