schoenmaker hou je bij je leest zou ik zeggenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 23:59 schreef Civilian het volgende:
Ahold wil sowieso meer non-food items gaan verkopen, ook in hun supermarkten.
mijn vermoedenquote:Op zondag 13 mei 2012 00:00 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Omdat ze daar een dikke penis van krijgen om alle bedrijven op te kopen.
ik geloof echt niet dat dit gaat gebeuren. Bol en Ahold, dat is net zo iets als Een auto en een wasmachine. Heeft lekker veel met elkaar te maken.quote:Maar de echte test begint nu pas. Ahold zal moeten laten zien dat er nog rek zit in de prestaties van Bol.com en dat de kruisbestuiving tussen deze nieuwe poot van het Ahold-concern met de bestaande internetactiviteiten waarde gaat creëren. Pas dan hebben beleggers er wat aan.
Dan ben je dus al maanden niet in het TTK subforum geweest. In dit topic Slechte tijden voor boekenwinkelsquote:Op zaterdag 12 mei 2012 23:56 schreef Outlined het volgende:
Ahold neemt Bol.com over, oud nieuws, echter ik ben tot nu toe nog geen kritische noot tegen gekomen. Belangrijkste vraag: waarom zou Ahold Bol over moeten nemen? Ik zie niet in waarom die 2 bij elkaar passen.
Belangrijkste antwoord: waar bemoei je je mee?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 23:56 schreef Outlined het volgende:
Ahold neemt Bol.com over, oud nieuws, echter ik ben tot nu toe nog geen kritische noot tegen gekomen. Belangrijkste vraag: waarom zou Ahold Bol over moeten nemen? Ik zie niet in waarom die 2 bij elkaar passen.
Bemoeien is iets anders dan je iets afvragen.quote:Op zondag 13 mei 2012 00:39 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Belangrijkste antwoord: waar bemoei je je mee?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |