Meer heb je ook niet nodig.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:36 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Precies, ik heb maar 3 echt goede vriendinnen.
quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:35 schreef Typisch het volgende:
[..]
Verschil is volgens mij een beetje dit:
Je hebt iets aan wat echt niet kan volegns je 'vrienden/vriendinnen'
Situatie meisjes:
Niks zeggen, schijnheilig lopen doen dat het er leuk uitziet of niets er over zeggen. Totdat ze even naar de WC is, dan gaat het los.
Bij mannen (althans bij ons) zou het gewoon recht voor zijn raap zijn;
''WTF heb jij nou aan gast, wat was jij denkende?''
quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:36 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zo heet dat op onze school, kan ik ook niet helpen.
Is toch genoeg?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:36 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Precies, ik heb maar 3 echt goede vriendinnen.
Had liever VWO gedaan hoor, dus zo stoer is dat niet.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:36 schreef Smoofie het volgende:
[..]. Vinden ze zichzelf stoer dat ze dat niet zijn ?
Ik opzich ook wel. Maar juist in dat studentenbestaan kan ik mij echt totaal niet vinden. Ga wel eens naar wat van die gang/huisfeestjes. Opzich vermaak ik me altijd prima, maar zo'n 80% van die gasten hebben zo'n verschrikkelijke air over zichzelf terwijl dat helemaal niet terecht is meestalquote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Goed, ik ben op m'n 10e verhuisd en op m'n 18e naar Tilburg. Ik heb juist niks meer met mensen van mijn basisschool, maar meer met de mensen die ik de laatste jaren heb leren kennen. Ik maak ook supersnel vrienden om een of andere reden.
ik val geloof ik in herhaling. mannen en vrouwen kunnen geen vrienden zijn.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:33 schreef Dromenvangertje het volgende:
Sowieso maken jongens sneller en beter vrienden dan meisjes vind ik. Bij meisjes is het allemaal zo achterbaks en niet gemeend.
Ook een reden waarom ik beter kan om gaan met jongens
Hehe ja.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:35 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ken maar weinig meiden in m'n omgeving die echt een aantal goede vriendinnen hebben...en dan heb ik het toch al over 5 normale, leuke meiden.
Want?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:38 schreef Cara het volgende:
[..]
ik val geloof ik in herhaling. mannen en vrouwen kunnen geen vrienden zijn.
Oneens. In de derde heb ik een 'relatie' voor hoever je dat zo kunt noemen met een meisje gehad, ging uiteindelijk niet helemaal goed. Daarvoor had ze met een maatje van me, waar ze een paar maanden nadat het uit was met ons weer mee ging. Die zijn nu echt al jaren samen en ik ben van hun allebei echt hele goede vrienden.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:38 schreef Cara het volgende:
[..]
ik val geloof ik in herhaling. mannen en vrouwen kunnen geen vrienden zijn.
quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:38 schreef Cara het volgende:
[..]
ik val geloof ik in herhaling. mannen en vrouwen kunnen geen vrienden zijn.
Zelfde hier, 12 kinderen in de straat, altijd voetballen en alles.. toen was ik nog sociaalquote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Maargoed, ik ben ook opgegroeid in een hele hechte wijk. Iets wat ze nu een kansenwijk zullen noemen ofzo. Vanaf je 7/8e tot m'n 18e zie je elkaar dan dagelijks of meerdere keren per week. Dat schept ook wel een band natuurlijjk.
The usual stand up comedy grap: Vrouwen hebben vrienden en minnaars, mannen hebben vrouwen die ze wél en vrouwen die ze nog niet geneukt hebben.quote:
En mannen willen altijd wel neuken, ook al ben je maar vrienden, als zij zegt ik heb zin, duik je erop.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:40 schreef DonRaja het volgende:
[..]
The ususal stand up comedy grap: Vrouwen hebben vrienden en minnaars, mannen hebben vrouwen die ze wél en vrouwen die ze nog niet geneukt hebben.
Je hebt vrienden en vrienden. Je echte vrienden zijn eigenlijk nooit op meer dan 1 hand te tellen.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:41 schreef Typisch het volgende:
Het gekke is eigenlijk dat ik heel sociaal ben, maar niet snel iemand als vriend zie/behandel.
Tip: Zeg dat niet hard op, zeg niet tegen mensen in hun gezicht dat je ze als kennis ziet ipv vriend.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:41 schreef Typisch het volgende:
Het gekke is eigenlijk dat ik heel sociaal ben, maar niet snel iemand als vriend zie/behandel.
Dat heb ik echt bij elke vriendin!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:41 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
En mannen willen altijd wel neuken, ook al ben je maar vrienden, als zij zegt ik heb zin, duik je erop.
Niet als ze niet mooi is.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:42 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Dat heb ik echt bij elke vriendin!
Deur staat bij mij altijd open.
quote:
quote:
Omdat er altijd minstens 1 is met bijbedoelingen. Tuurlijk kunnen ze vrienden zijn nadát er wat is gebeurd. Maar een man is niet zomaar vrienden met een meisje.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:39 schreef Typisch het volgende:
[..]
Oneens. In de derde heb ik een 'relatie' voor hoever je dat zo kunt noemen met een meisje gehad, ging uiteindelijk niet helemaal goed. Daarvoor had ze met een maatje van me, waar ze een paar maanden nadat het uit was met ons weer mee ging. Die zijn nu echt al jaren samen en ik ben van hun allebei echt hele goede vrienden.
Ik kom niet verder dan 2... en dat zijn nog mijn broers ook. De anderen zie ik als goede kennissen.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Je hebt vrienden en vrienden. Je echte vrienden zijn eigenlijk nooit op meer dan 1 hand te tellen.
Nog beetje gelukt het opstaan vanmorgen of wat?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:42 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Dat heb ik echt bij elke vriendin!
Deur staat bij mij altijd open.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |