Brood met kersenjam en kaas.. Hm..quote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:38 schreef Madame_Paon het volgende:
Volkoren brood met kersenjam.
En later een maaltijdsalade met ei en bacon. Lekker makkelijk.
quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:29 schreef Kees.van.Loon het volgende:
Geen idee wat ik moet eten. Eigenlijk heb ik geen zin om te eten (beetje depresseive dag gehad). Ik heb nog een halve ananas in de koelkast staan. Mischien wat vanille-ijs met frambozen blenderen.
Yummy!!! Geen regen dan bij jou? Hier welquote:
Kersenjam én kaas?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:30 schreef Kees.van.Loon het volgende:
[..]
Brood met kersenjam en kaas.. Hm..
Boh!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:07 schreef FutureFairytale het volgende:
Toetjestijd! Slagroomijs, aardbeien, suiker, slagroom en chocoladesaus
Nee, maar ik vind kaas en jam een walgelijke combinatie.quote:
Ah oke dat kan natuurlijk. Nooit geproefd ook? Vroeger was er namelijk een reclame van cheeser (?) of zo waar het gepromoot werd om een pita broodje kaas met jam te nuttigen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:42 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Nee, maar ik vind kaas en jam een walgelijke combinatie.
cheezers, die waren keilekkerquote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:17 schreef TN-FR het volgende:
[..]
Ah oke dat kan natuurlijk. Nooit geproefd ook? Vroeger was er namelijk een reclame van cheeser (?) of zo waar het gepromoot werd om een pita broodje kaas met jam te nuttigen.
Prima weertje.Geen druppel gezien of gehoord.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:23 schreef Sweetheart1988 het volgende:
[..]
Yummy!!! Geen regen dan bij jou? Hier wel
Telt oude kaas op een rozijnenbol ook?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:21 schreef motorbloempje het volgende:
Kaas met zoetigheideen fijne chutney bij een goed oude kaas, of schimmelkaas, nom
Ik ga zo een HJ Karakter nuttigen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |