Ja ik snap het.. Zo heb je het gevoel echt ergens naartoe te kunnen werken.quote:Op maandag 18 juni 2012 22:07 schreef DevilsAndDust het volgende:
Het is gemakkelijker om op dat soort praktische, duidelijk te overziene punten te wachten dan op het gevoel van mijn vriend dat hij ook wil. Op het krijgen van een vadt contract heb ik tenminste nog enige invloed.
Does this make any sense?
Ja.quote:Op maandag 18 juni 2012 22:10 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Ja ik snap het.. Zo heb je het gevoel echt ergens naartoe te kunnen werken.
Je vriend wil dus nog een paar jaar wachten?
Dat is ook maar net hoe je in elkaar zit.quote:Op maandag 18 juni 2012 22:50 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
En naast een eigen kamer voor Olivier missen wij dus juist een extra ruimte om te kunnen hobbyen/studeren/gamen/computeren. Het alles in de woonkamer moeten doen als kind op bed ligt geeft best wel eens conflicten qua geluid, ruimte etc
Klopt, dat scheelt behoorlijk natuurlijk. Maar je zei "een extra ruimte" en die hebben wij ook niet en missen we niet. Ja, we zitten wat meer op elkaars lip en moeten wat rekening met elkaar houden, maar het gaat bij ons prima. B werkt ook veel thuis en doet dat gewoon aan het kookeiland. RR doe ik ook aan de eettafel en daar ligt dan ook op de hoek een stapeltje. We zijn wat inventiever geworden met opbergruimte en zijn nog zoekende naar wat oplossingen op dat gebied.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:17 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Miss wij hebben vooral ruimte gebrek wat een probleem op levert.
Jullie hebben dan toch net weer meer vierkante meters.
Ik blijf me daarover verbazen.. HOE??quote:Op dinsdag 19 juni 2012 15:58 schreef oeke het volgende:
Zelfs een peuter en een baby gaan gemakkelijk op 47 m2 hier. En geen kamers, gewoon 1 ruimte.
Maar inderdaad, het moet je wel liggen.
Ehh compleet onacceptabel natuurlijkquote:Op dinsdag 19 juni 2012 16:57 schreef Flodder450 het volgende:
Beste mensen!
Naar aanleiding van het lezen van dit topic:
'Ik spoelde de pil door het toilet'
Zou ik graag willen weten wat jullie daar van vinden
Haha Sorbo, niet alleen vroeger hoor! In het grootste deel van de wereld gaat dat nog steeds zo. Maar goed dat zal wel een geitenwollensok opmerking zijn van mij.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:01 schreef Sorbootje het volgende:
VROEGER Tico, toen sliepen ze met zijn 35en op een kamertje van 2 m2 en dan moesten ze nog 45 km lopen naar school ook!
Serieus, je vriend gaat staan kijken hoe jij je pil inneemt? Lekkere blijk van vertrouwen dan..quote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:37 schreef Risu het volgende:
Ik heb dat artikel toevallig vanmorgen ook gelezen. Ik stond er nogal van te kijken.
Mijn vriend kijkt elke dag of ik mijn pil wel neem. Die is bang dat er anders al te vroeg een kind van komt. Hij wil namelijk wel graag, maar nu nog niet. Zelfs nu ik een atibioticakuur moest, heeft hij een condoom erbij gepakt, terwijl hij die dingen maar niks vindt. En heb hem ook wel verteld, dat het niet nodig was, maar hij stond erop. Ik zou het mezelf nooit vergeven als ik hem dit aan zou doen. Maar aan de andere kant, ik hoef natuurlijk niet op een ooit te wachten. 'Oktober ofzo' is dan toch wel wat specifieker. En ik ben nog lang geen 35.
Dat wilde ik ook zeggen...quote:Op dinsdag 19 juni 2012 17:43 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Serieus, je vriend gaat staan kijken hoe jij je pil inneemt? Lekkere blijk van vertrouwen dan..
Ik denk echt dat het afhangt van wat je wensen zijn. Ik heb inderdaad een atelier voor mijn werk.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 20:01 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Oeks jij hebt wel je atelier waar je werkt/hobby't hè?![]()
Waar het mij eigenlijk vooral om ging is dat als je heel graag wilt je de situatie wellicht wat rooskleuriger ziet dan dat hij in de praktijk uitvalt.
Het kan geen kwaad om eens te analyseren of beiden karakters dat gaan trekken in zo'n kleine ruimte met veel zooi (want baby OMG![]()
).
Gezien de huidige huizenmarkt bevindt je je anders straks wellicht een behoorlijke tijd in een toch ongemakkelijke situatie.
Ik reageerde bijvoorbeeld op Nolita die een kantoor gaan maken. Staat daar enkel een bureau en computer in of heel veel werkspullen. Rijen met mappen etc omdat je structureel veel thuis werkt. Waar ga je dat laten als je van je kantoor een babykamer maakt? Structureel thuiswerken gaat dan niet meer waarschijnlijk.
Wij hebben er heel bewust voor gekozen om tijdens de zwangerschap het appartementje niet te koop te zetten.
Nu heb ik daar achteraf best een beetje spijt van en wij schipperen best wel met de ruimte. Geen kinderkamer om overtollig speelgoed af en toe eens heen te bonjouren. Geen kookeiland om nog aan te werken, maar enkel een halve eettafel waar soms tegelijk gewerkt en geknutseld wil worden. Na een vermoeide werkdag kan dat soms best een uitdaging zijn om gezellig te doen samen zeg ik heel eerlijk
Dat is (nog) niet bewezen trouwens, dat autisme genetisch isquote:Op donderdag 5 juli 2012 22:53 schreef StampertjeX het volgende:
Ik heb ook PDD-NOS met 50 % kans dat ik dat ook door ga geven aan mijn kind(eren), ben ook best wel bang voor de toekomst wat ik een post terug al zei van kan ik dat straks allemaal wel en wat nou als hij/zij het ook heeft en ik wil ze het eigenlijk niet aandoen. Ik heb het zelf behoorlijk moeilijk gehad en heb het eindelijk na jaren vechten sinds een halfjaar alles op de rit, ik heb werk nu ga mischien nog weer een opleiding doen. Dingen gaan bij mij niet vanzelfsprekend en dat is lastig. We zullen zien de tijd zal het leren.
Wat is dat met die mannen? Hier hetzelfde! "Wanneer jij wilt schat."quote:Op maandag 9 juli 2012 12:02 schreef PureEvil het volgende:
Zullen we..
Ik; Nee sorry, ik ben aan de pil
Rammel...
Je mag m wel ff lenenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
Doe mij zo'n kerel! De mijne kwam er laatst mee dat 'ie eigenlijk wel eerst wil trouwen nog.
Kom maar door met dat aanzoek, dan.
Dat kan ik me voorstellen! Maar je was al meer afgevallen, ofniet?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:44 schreef Tally het volgende:
Ik rammel echt de pan uit. En het is niet omdat manlief niet wil, maar ik moet 4 kilo afvallen om weer te mogen beginnen met hormonen.
En dat lijkt weinig (is het ook) maar als je iets heel graag wilduurt het toch veeeeeeel te lang.
De grens is er voor jezelf. Hoe zwaarder je bent voor de zwangerschap hoe moeilijker je lichaam het krijgt als je zwanger bent. En dat snap ik ook best.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:48 schreef Bubbles90. het volgende:
[..]
Dat kan ik me voorstellen! Maar je was al meer afgevallen, ofniet?
ik wist niet eens dat daar zo'n grens voor was..
Ik vertrouw erop dat de mijne dat te zijner tijd ook wel doet.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:47 schreef PureEvil het volgende:
[..]
Je mag m wel ff lenen![]()
Hij maakt wel prachtige kinders
Strakkere buikspieren kunnen alleen maar van pas komen tijdens en na de zwangerschap dus nu trainen is een goed ideequote:Op dinsdag 10 juli 2012 20:46 schreef Risu het volgende:
Let wel op dat je dan straks niet ineens terugschiet. (ja tenzij je zwanger bent, dan schijn je aan te komen)
Ik zou eigenlijk wel graag mijn puddingbuikje kwijt willen voor ik zwanger word. Of zou dat slecht zijn voor je buikspieren... Om dan te trainen en daarna snel zwanger (mits het lukt)?
Ik zou graag ietsjes platter willen, dan zie je denk ik ook wat sneller dat je zwanger bent, alhoewel je dat waarschijnlijk toch snel zat ziet.
Nou ja iig toch nog wel graag zo'n 5 kilo eraf voor de kerstperiode. Dat zou fijn zijn.
Je mag de mijne?quote:
Joh als N. maar klaar is met die studie als kind zich aandient. Zwangerschap duurt nog 9 maanden. Zeg dat maar tegen hem.quote:
Da's al meegerekend. Uiteraard.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 21:51 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Joh als N. maar klaar is met die studie als kind zich aandient. Zwangerschap duurt nog 9 maanden. Zeg dat maar tegen hem.
Tja, wat zou ik dat graag willen, maar een opleiding en daarna een baan hebben is toch wel handig voordat we aan kinderen beginnen. Met alleen het salaris van vriendlief komen we niet zover...quote:Op dinsdag 10 juli 2012 22:04 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Studie is toch helemaal nergens voor nodig. Ik zeg: kappen met die opleiding, kinderen maken!
Toen was het 2,5, maar da's ook twee en leek toen korter.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 22:04 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ow![]()
Ik dacht dat het maanden geleden al twee jaar nog was namelijk
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 23:06 schreef mignonne het volgende:
ik tijdbom-rammel gezellig met je mee -spring
kan wel zo'n afstreepkalender gaan maken voor mezelf geloof k
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |