wanneer niet?quote:
HAHA GARPIG DEZE GARPquote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:34 schreef pimmetje2010 het volgende:
[..]
Ik ben te lui om daar antwoord op te geven
graag :$quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:41 schreef Unfckingtitled het volgende:
IF YOU'VE GOT EYES, LOOK AT ME NOW, BITCH
Ik kijk al naar je.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:41 schreef Unfckingtitled het volgende:
IF YOU'VE GOT EYES, LOOK AT ME NOW, BITCH
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:44 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik kijk al naar je.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.![]()
Volgens mij is Chris Brown wel goed in bedOf course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.![]()
wie heeft bazeneten gemaakt? nou? zeg het maar jongens, zeg het maar
Over 2 jaar woont iedereen in cobanland.![]()
Klopt.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:45 schreef Unfckingtitled het volgende:
Volgens mij is heloef wel goed in bedC'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Ik ben heel slecht bezig vandaag.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
ikquote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:49 schreef coban het volgende:
wie heeft bazeneten gemaakt? nou? zeg het maar jongens, zeg het maar![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:49 schreef coban het volgende:
wie heeft bazeneten gemaakt? nou? zeg het maar jongens, zeg het maarquote:![]()
Hij is trouwens vast goed in SM, hij durft te meppen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:45 schreef Unfckingtitled het volgende:
Volgens mij is Chris Brown wel goed in bedC'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
Gelukkig wel.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:53 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Jij krijgt voldoende nachtrust ja.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.![]()
quote:quote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:53 schreef pimmetje2010 het volgende:
[..]
Ja zo voelt het wel
Eerst ging alles perfect, ik kon na 23 lessen op maar het CBR denk daar anders over
Deze keer deed ik alles goed behalve 2 discutabele dingen. Een glasbak stond voor het stoplicht, dus ik wachtte even kijken of er er nog voor kon, toen zei ze dat ik dat meteen al moest doen omdat die glasbakwagen toch niet vooruit zou rijden.
En tweede ding was dat ik op de snelweg anders moest invoegen, er kwamen zegmaar 2 banen samen, omdat er niks achter mij zat dacht ik dan voeg ik meteen in maar daar dacht zij anders over, zij wilde dat ik rechts aanhield en dus trok aan mijn stuur zodat ik die kant op ging. Even later was de situatie nog precies hetzelfde dus zeg ik tegen haar dat dat dus gewoon gekund had en daarmee ging ze akkoord. Maakt ze er later toch weer een punt vanquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:55 schreef pimmetje2010 het volgende:
En ik keek ook teveel door de zijkant van mijn raam, de vorige zei juist dat ik dat meer moest doen
Nu vroeg ze wat verwacht je daar te zien? Ik zeg ja dode hoek kijken of er nog wat aankomt gewoon volgens protocol dus, zei ze dat je daar alleen gras ziet en dat dat dus nergens voor nodig isquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:55 schreef pimmetje2010 het volgende:
[..]
Ja tweede keer al
Haar mening staat ook gewoon recht tegenover mijn mening, mening van mij rij instructeur en de mening van mijn vorige rijexaminator. Die vond dat ik daar in moest halen, dat deed ik deze keer en dan is het nog niet goedquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:57 schreef pimmetje2010 het volgende:
Ik wist echt gewoon zeker dat ik geslaagd was, want die twee dingen waren de enige die anders gekund hadden. Opdrachten gewoon prima uitgevoerd, in de stad geen problemen ofzo en dan gaat ze alsnog over die twee dingen zeurenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:59 schreef pimmetje2010 het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Zij zei dat ik beter die tijd kon besteden aan in de achteruitkijkspiegel te kijken want er komt toch niks van rechts terwijl er nog een vluchtstrook naast was.![]()
Zeker de hele nacht aan het fappen.quote:C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: