Ja en we zijn joden, lekker boeiendquote:
Op het gevaar af dat ik huillie/lafaard/pessimist/doemdenker ben... Ik heb geen goede ervaringen met Feyenoord en Europese voorrondes, en ik heb het kaartje van Gent-Feyenoord en een nooit gedragen geel europees uitshirt to prove itquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:09 schreef ursel het volgende:
[..]
Dan horen we hem toch in de volgende ronde.
Daar zijn wij havenslaven geen minuut mee bezig. Sowieso geen tijd voor omdat we anders met dat karige loon de SCC niet kunnen betalen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:12 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ja en we zijn joden, lekker boeiend
Met de schaal in de handenquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:13 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Daar zijn wij havenslaven geen minuut mee bezig. Sowieso geen tijd voor omdat we anders met dat karige loon de SCC niet kunnen betalen.
Denken dat je Feyenoorder bent zonder uitkeringquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:13 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Daar zijn wij havenslaven geen minuut mee bezig. Sowieso geen tijd voor omdat we anders met dat karige loon de SCC niet kunnen betalen.
Niemand trapt op de teentjes van Cisse.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:08 schreef Tauchmeister het volgende:
Oh wat waren ze toen toch op hun teentjes getrapt, lekker hypocriet jongens
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:14 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Denken dat je Feyenoorder bent zonder uitkering
Tot 2x aan toequote:
Nee nee, is een lening die ze echt nog gaan terugbetalen hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:15 schreef DonRaja het volgende:
[..]Feyenoorders krijgen geen uitkering, dat is iets voor PSV-ers alleen noemen ze het dan subsidie.
Wat is er precies hypocriet?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:08 schreef Tauchmeister het volgende:
Oh wat waren ze toen toch op hun teentjes getrapt, lekker hypocriet jongens
Dat wij lachen om De Tenendans op een PSVshirt en niet om het filmpje van Vertonghen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:18 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat is er precies hypocriet?Volgens mij mis ik iets...
Dat is een foto. Weten wij veel in welke 'beweging' die foto is gemaakt? Voor hetzelfde geldt stapt hij er per ongeluk op en wil hij net dat shirt oprapen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:18 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat wij lachen om De Tenendans op een PSVshirt en niet om het filmpje van Vertonghen.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:20 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat is een foto. Weten wij veel in welke 'beweging' die foto is gemaakt? Voor hetzelfde geldt stapt hij er per ongeluk op en wil hij net dat shirt oprapen.
Een beetje hetzelfde verhaal als met Dirk, als ze écht willen moeten ze gewoon fors inleveren en anders menen ze er beide niet heel veel van.quote:Drenthe wil graag terug naar Feyenoord
Royston Drenthe wil komend seizoen terugkeren bij Feyenoord. De 25-jarige Rotterdammer vertelde dat dinsdag exclusief tegenover RTV Rijnmond. 'Ik wil weer doen wat ik leuk vind en dat is voetballen, bovendien is Rotterdam mijn stad', aldus Drenthe.
Drenthe is komende zomer transfervrij en wil het liefst terug naar zijn oude liefde. 'Feyenoord heeft mij nog niet gebeld, maar natuurlijk zou ik dat niet erg vinden. Misschien bel ik ze zelf wel op', aldus Drenthe.
De multifunctionele speler koos vijf jaar geleden voor een avontuur bij Real Madrid. Ondanks dat hij kampioen werd met de Spaanse grootmacht kwam hij nooit uit de verf bij Madrid. De club verhuurde hem onder meer aan Hercules Alicante en Everton. Bij de Engelse club kwam hij onlangs in botsing met zijn trainer en werd uit de selectie gezet.
Verder zei Drenthe, die aanwezig was bij de presentatie van het magazine 'Helden', dat hij verwacht nooit meer voor het Nederlands Elftal uit te komen. 'Ik ben wie ik ben. Als dat nu niet goed is weet ik niet waardoor dat in de toekomst zou veranderen', aldus de Rotterdammer.
denk dat hij met zijn verhaal wel aangeeft dat hij serieus is..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:21 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Een beetje hetzelfde verhaal als met Dirk, als ze écht willen moeten ze gewoon fors inleveren en anders menen ze er beide niet heel veel van.
Als dit waar is dan vreet ik m'n schoen op. Ik ben echt fan van Drenthe man...ik weet niet wat 't is maar ik hou van dat mannetje.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:21 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Een beetje hetzelfde verhaal als met Dirk, als ze écht willen moeten ze gewoon fors inleveren en anders menen ze er beide niet heel veel van.
Allemaal alweer op waarschijnlijkquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:23 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
denk dat hij met zijn verhaal wel aangeeft dat hij serieus is..
hij is immers al redelijk binnen na 5 jaar madrileens salaris
Dat lukt alleen een Van Geel.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:26 schreef kapiteintje het volgende:
Waarom starten we geen petitie voor Royston. In mijn ogen heb je aan zo'n Drenthe veel meer dan aan een uitgebluste Kuyt. Drenthe kan nog 3 jaar van waarde zijn en dan alsnog z'n toptransfer maken. Hebben we er gvd 2 keer aan verdiend! Moet je je voorstellen. Dezelfde speler 2x voor 12 miljoen verkopen.
Ja als Blokland en Co slim zijn maken ze een constructie voor Drenthe en wordt hij na 2 jaar verkocht voor 5 miljoen of meer. Het is nog een jonge speler.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:26 schreef kapiteintje het volgende:
Waarom starten we geen petitie voor Royston. In mijn ogen heb je aan zo'n Drenthe veel meer dan aan een uitgebluste Kuyt. Drenthe kan nog 3 jaar van waarde zijn en dan alsnog z'n toptransfer maken. Hebben we er gvd 2 keer aan verdiend! Moet je je voorstellen. Dezelfde speler 2x voor 12 miljoen verkopen.
Kan je er een heel team aan psychologen op loslaten.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:29 schreef Paul-89 het volgende:
Mocht hij komen lijkt het me ook beter als Guidetti wegblijft.
Manu, Guidetti en Drenthe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |