Iemand merkte hier al terecht op dat zijn stem veranderd is in vergelijking met seizoen 1.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:16 schreef maurisioo het volgende:
In seizoen 1 zou ik Petyr Baelish kiezen, maar dit seizoen vind ik hem niet veel aan.
In The Wire zet hij ook een geweldige rol neer als kandidaat burgemeester Carcetti.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:19 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Maar die acteur is wel echt top. Hoe hij acteerde met zin ogen toen hij Arya rond zag lopen, echt top.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:34 schreef Zeroku het volgende:
[..]
In The Wire zet hij ook een geweldige rol neer als kandidaat burgemeester Carcetti.
Met beide eensquote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:35 schreef Zeroku het volgende:
Maar, tot nu toe Daenerys voor de looks, Arya en Tyrion voor het verhaal.
Ow, die serie trok ik niet. Ik zag wel dat het een goede serie was, maar het was te langzaam en te realistisch voor mij.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:34 schreef Zeroku het volgende:
[..]
In The Wire zet hij ook een geweldige rol neer als kandidaat burgemeester Carcetti.
Hele sterke serie, wel een minder einde imo, dat ging weer iets te snel. Verder wel heel realistisch inderdaad, toenmalige burgemeester had zelfs protest gemaakt omdat mensen een totaal verkeerd beeld kregen van Baltimore.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:39 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ow, die serie trok ik niet. Ik zag wel dat het een goede serie was, maar het was te langzaam en te realistisch voor mij.Geen draken, tsss.
Terwijl het juist een aardig realistisch beeld schetst volgens mij.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:43 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Hele sterke serie, wel een minder einde imo, dat ging weer iets te snel. Verder wel heel realistisch inderdaad, toenmalige burgemeester had zelfs protest gemaakt omdat mensen een totaal verkeerd beeld kregen van Baltimore.
Rond die tijd zeker, hoe het nu is weet ik nietquote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:46 schreef arucard het volgende:
[..]
Terwijl het juist een aardig realistisch beeld schetst volgens mij.
Erg mee eensquote:Op dinsdag 8 mei 2012 21:28 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh nu met Renly dood moet er eigenlijk wel een andere homo opstaan voor de broodnodige homoseksscene's. En als dat Jon moet zijn,so
be
it
.
...................... iehlquote:Op dinsdag 8 mei 2012 21:32 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Volgens mij is de Spice King best wel van de natte klets.
Theon vind ik een stomme verhaallijn. Niet echt geloofwaardig om mensen uit je naaste omgeving op zo'n manier te verraden, zelfs niet voor middeleeuws-achtige begrippen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:40 schreef Bellatrix het volgende:
Jon en Jaime omdat gheyl, Sansa en Theon omdat interessante ontwikkeling.
heb je het tegen mij?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 23:21 schreef Saavedra het volgende:
Heb je de afleveringen wel een beetje bekeken..?
ja, altijd spanning met hem.. van de schrijvers moeten de kijkers hem 'haten' volgens mij..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:57 schreef truedestiny het volgende:
Ik vind hem geen eens irritant. Ik vind scènes met hem altijd leuk omdat die zo goed acteert.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:15 schreef benx het volgende:
Even dit bumpen:
Omdat ik hier steeds over een favoriet personage lees wil ik wel eens kijken wat deze poll laat zien.
Poll: Je favoriete GoT personage?Ik mis The HoundSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier![]()
Dat is "The Old Way".quote:Op dinsdag 8 mei 2012 23:20 schreef Klauz het volgende:
[..]
Theon vind ik een stomme verhaallijn. Niet echt geloofwaardig om mensen uit je naaste omgeving op zo'n manier te verraden, zelfs niet voor middeleeuws-achtige begrippen.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 22:15 schreef benx het volgende:
Even dit bumpen:
Omdat ik hier steeds over een favoriet personage lees wil ik wel eens kijken wat deze poll laat zien.
Poll: Je favoriete GoT personage?Eerder al gestemd op Arya maar dat is meer omdat ik het haar verhaallijn het leukste vind. Iedereen uit de lijst is wel een baas(je) toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Bedankt!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 23:50 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Dat is "The Old Way".
En omdat te kunnen begrijpen moet je echt een stukje achtergrond van de Greyjoys kennen. In de serie is het kort aangestipt, maar het boek gaat dieper in detail.
"The inhabitants of these harsh isles are known as Ironmen in the rest of Westeros, Ironborn amongst themselves. The Ironmen are men of the sea, and their naval supremacy was once unmatched, their dark legacy of raids and pillage of the hinterlands of the western and southern regions granting them, to this day, a fearsome reputation as the "terror of the seas".
They are considered independent, fierce and sometimes cruel. They live in harsh land and they hold no love for the mainland and their soft green ways."
"The Old Way embodies the remembered values of a culture based on raiding. A man's worth was judged primarily on his skill as a raider, as evidenced in the disdain jewelry and ornament bought with coin. Men on the Iron Islands wear no tokens unless they have "paid the iron price," i.e. won by combat and taken from the corpses of they have slain."
Theon Greyjoy leeft in twee werelden, aan de ene kant is hij natuurlijk een Ironborn en bovendien de rechtmatige troonopvolger. Hij wil er álles aan doen om zijn vader aan te tonen dat hij een echte Greyjoy is die leeft volgens "The Old Way".
Maar aan de andere kant is Theon praktisch opgegroeid in Winterfell onder de vleugel van Eddard Stark. Hij is met de normen en waarden grootgebracht zoals die gebruikelijk zijn op het vasteland van Westeros, waar hij waarschijnlijk zelf ook in geloofd, maar wat veracht wordt op de Iron Islands ('soft green ways').
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |