Very truequote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:22 schreef MsMelkboer het volgende:
[..]
En sommige mannen staat werkelijk álles goed. Zelfs afgesleten broeken en truien
Ja. Sexy!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:24 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Very true![]()
En dan haar in de war, zo'n driedagenbaardje...
Niet zo goed, maar wel goed in verliezen en daar tegen kunnenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:24 schreef MsMelkboer het volgende:
Hoe goed ben je in het spel? Wanna play a game? Online?
Of alleen die afgesleten broek en een schop in z'n handen, heel stoer een gat gravend en allemaal vegen aarde op z'n bovenlichaamquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:29 schreef MsMelkboer het volgende:
Ik ga bijna berekenen hoe lang je al ''droog'' staat
Vast niet zo lang als sommige hierquote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:29 schreef MsMelkboer het volgende:
Ik ga bijna berekenen hoe lang je al ''droog'' staat
Sommigen zijn gewoon niet te evenarenquote:
Ja, heb besloten vanaf nu geen sex meer te hebben tot een evt huwelijk.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:34 schreef MsMelkboer het volgende:
[..]
Begin je traditioneler te worden, Turk?
Ditquote:
KMA gewoon. Ik geloof er NIKS van.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ja, heb besloten vanaf nu geen sex meer te hebben tot een evt huwelijk.
Oké wie heb je ten huwelijk gevraagdquote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ja, heb besloten vanaf nu geen sex meer te hebben tot een evt huwelijk.
En met een Hallmark kaartje.quote:
Waarom ? Zie je me aan voor manwhore ?quote:
Niemand, maar ik sta al te lang droog dus doe ik alsof kuisheid een bewuste keuze isquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:43 schreef Weissman het volgende:
[..]
Niemand, maar ik sta al te lang droog dus doe ik alsof kuisheid een bewuste keuze is
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ja, heb besloten vanaf nu geen sex meer te hebben tot een evt huwelijk.
Heel romantischquote:
Ik herkende het... Maar er komt een dag...quote:Op dinsdag 8 mei 2012 19:43 schreef Weissman het volgende:
[..]
Niemand, maar ik sta al te lang droog dus doe ik alsof kuisheid een bewuste keuze is
Weissman drinkt ook geen bier, dus wat dat betreft heb je al iets gemeenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 23:10 schreef sylvesterrr het volgende:
* 26-jarige nep-Utrechter meldt zich.
Geboren en getogen in Nijmegen, sinds anderhalve maand woonachtig in de Gemeente Utrecht (echte Utrechters vinden Leidsche Rijn niet bij Utrecht horen). Werkzaam als data-analyst bij een bedrijf in Amsterdam met meerdere vestigingen in Nederland, onder andere in Nijmegen waar ik nog regelmatig te vinden ben. Verder volg ik sinds september 2011 een deeltijdopleiding in Arnhem (HAN) - ik ben iedere donderdag in Arnhem.
In mijn vrije tijd (voor zover ik die heb naast mijn full-time job en deeltijdstudie) ga ik graag naar de bioscoop of kijk ik tv (films & series). Uitgaan heb ik eigenlijk nooit echt leuk gevonden: het is niks aan als je als enige van het groepje niet drinkt (bier
- of vloek ik nu?). Waarschijnlijk heb ik nooit de juiste mensen ontmoet - anders was ik vast niet de enige niet-drinker (of ik zou nu geen niet-drinker zijn).
Bij mooi weer ga ik wel graag naar een terrasje om peperdure frisdrank (
) te consumeren.
Sinds eind vorig jaar doe ik aan hardlopen, maar stress op het werk en blessures hebben wat roet in het eten gegooid; ik begin het weer langzaam op te bouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |