En nu?quote:
Ik ben in de trein, maar neem van je aan dat het zeer pijnlijk is voor Emre.quote:
Precies, meer concurrentie op de private vliegtuigen-markt.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:46 schreef waht het volgende:
Gebrek aan marktwerking.
Er moet een nieuwe golf van liberalisering en privatisering komen.
Gaat voorlopig niet gebeuren.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:46 schreef waht het volgende:
Gebrek aan marktwerking.
Er moet een nieuwe golf van liberalisering en privatisering komen.
Gezien de ontwikkelingen in Griekenland is het op z'n minst fascistisch.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:46 schreef Monolith het volgende:
Is deze TT zo langzamerhand niet notewaardig?
Als Joden een vliegtuig kunnen betalen met een vlag erachter, moet het ons ook lukken.quote:
Communisme moet gewoon dood, etc. etc.quote:
Daarom moeten we geen PvdA stemmen.quote:
DE-POLSC-IS-FOUT!quote:Op maandag 7 mei 2012 17:48 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Als Joden een vliegtuig kunnen betalen met een vlag erachter, moet het ons ook lukken.
Ik zou trots zijn met zo'n vliegtuigje boven m'n dak.quote:
Rot op.quote:
Er wonen meer Ajaxfans in Leiden dan in Amsterdam.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:52 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geen warm welkom voor Rotterdammers.
Rotterdam is gewoon een soort Urk.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:52 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geen warm welkom voor Rotterdammers.
Hé je kan ook te ver gaan hè reserve-Duitser.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Rotterdam is gewoon een soort Urk.
Vol criminaliteit, weinig Nederlands aan en allemaal inteelt.
Daarom juist, we hebben het al eens platgegooid, dat moet onze sentimenten wel weergeven denk ik.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:54 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Hé je kan ook te ver gaan hè reserve-Duitser.
Aha, dus over dertig jaar willen ze wel weer!quote:Maar hoe het ook wendt of keert, samenwerken met de PVV zit er, als het aan de CDA-jongeren ligt, voorlopig niet meer in.
''We willen een partij nooit uitsluiten, maar het is lastig samenwerken met een onbetrouwbare partner. Ik zie dat dus de eerste paar kabinetsperiodes nog niet gebeuren. Misschien over een jaar of 30 of zo, als de PVV bijvoorbeeld leden krijgt die inspraak hebben, dan wordt het een ander verhaal - als de partij er dan nog is."
Ik heb nou eenmaal niets in Rotterdam te zoeken, daarom is het competitievervalsing.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:52 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Geen warm welkom voor Rotterdammers.
Net Twente.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Rotterdam is gewoon een soort Urk.
Vol criminaliteit, weinig Nederlands aan en allemaal inteelt en afhankelijk van de kust.
Zoveel kustlijn hier ook inderdaad.quote:
Ze vergeten alleen dat dan 90% van de CDA'ers overleden is.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:55 schreef waht het volgende:
[..]
Aha, dus over dertig jaar willen ze wel weer!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |