Er zit geen tonijn op de tonnoquote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:57 schreef borisz het volgende:
Bestellen we via justeat. Had korting binnen via die puzzahunt actie.
Broertje heeft een pizza pepperoni besteld. Zit er geen salami op de pizza!. Bellen we zegt die gozer zeggen we: ''er zit geen salami op de pizza''. De pizzaboer: ''Ja omdat we veel klachten hebben gehad over de scherpe salami hebben we er geen salami meer op''
Nou ja het is goedgekomen maar zo'n slechte smoes heb ik nog nooit gehad.
Wij twee keer bij twee verschillende eetgelegenheden. Beide keren een enorme desillusiequote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:18 schreef kaasplankje het volgende:
Wij hebben 1x eten besteld via thuisbezorgd.nl. We waren laat thuis en moe en geen zin en zulks, dus dachten we een schotel kebab oid te bestellen. Het was werkelijk het slechtste wat ik in tijden gegeten heb; het was koud, het vlees was verschrompeld en de salade was ook niks maar dat is altijd zo.
Brr, echt vullisbakwaardig.
Wat lief van je.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 19:25 schreef LieLie het volgende:
Nog even eenvoor golfer vandaag.
Wij gaan zo even naar de herdenkng en dan naar vrienden. Morgen vroeg op pad!
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 18:57 schreef borisz het volgende:
Bestellen we via justeat. Had korting binnen via die puzzahunt actie.
Broertje heeft een pizza pepperoni besteld. Zit er geen salami op de pizza!. Bellen we zegt die gozer zeggen we: ''er zit geen salami op de pizza''. De pizzaboer: ''Ja omdat we veel klachten hebben gehad over de scherpe salami hebben we er geen salami meer op''
Nou ja het is goedgekomen maar zo'n slechte smoes heb ik nog nooit gehad.
Ja tuurlijk is het in een (Italiaans) restaurant beter! Ik heb het nu over de Amerikaanse afhaalketens.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:32 schreef Pietverdriet het volgende:
Geef mij maar een echte italiaan, helaas zijn ze zeldzaam geworden.
Van de week in Elten de beste pizza in jaren gegeten, Sugo heet het.
quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:45 schreef Pietverdriet het volgende:
Toch wel scharrelkinderen, en geen plofkids?
En die hebben waardeloze pizza.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:54 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ja tuurlijk is het in een (Italiaans) restaurant beter! Ik heb het nu over de Amerikaanse afhaalketens.
Plofkids zijn een probleem, eten eten eten en bewegen nauwelijks.quote:[..]
Ligt eraan hoe je criteria is. Van de Amerikaanse pizza's vind ik Domino's erg smakelijk hoorquote:
Nou nou doe eens aardigquote:[..]
Plofkids zijn een probleem, eten eten eten en bewegen nauwelijks.
Jeez, je hebt niet door dat ik grappen maak over de plofkip hype?quote:
Ja tuurlijk wel, ik zit je ook maar ff te plagenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 21:04 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Jeez, je hebt niet door dat ik grappen maak over de plofkip hype?
Ja, die jaarlijkse traditie van samen met mijn (ex)vrouwen naar Hannie gaan houden we in stand.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 23:18 schreef Bluezz het volgende:
We hebben na de 2 min. en de bloemetjes leggen bij Hannie Schaft nog even zitten na- en bijkletsen hier thuis met een kop koffie met ex van g die hier om de hoek woont en die altijd met ons meegaat.
Ik moet steeds maar denken aan dat programma over o.a. de moeder van Maurice d Hond gisteren op tv.. dat er joodse vrouwen voor onvruchtbaarheids experimenten werden gebruikt... echt zo walgelijkIk krijg het maar niet goed uit mijn hoofd, hoe kan je als gynaecoloog daaraan meewerken
Walgelijk inderdaad maar ze werden daarna vast ook wel vermoord, net als de vele miljoenen anderen, en dat is natuurlijk nķg ergerquote:Op vrijdag 4 mei 2012 23:18 schreef Bluezz het volgende:
We hebben na de 2 min. en de bloemetjes leggen bij Hannie Schaft nog even zitten na- en bijkletsen hier thuis met een kop koffie met ex van g die hier om de hoek woont en die altijd met ons meegaat.
Ik moet steeds maar denken aan dat programma over o.a. de moeder van Maurice d Hond gisteren op tv.. dat er joodse vrouwen voor onvruchtbaarheids experimenten werden gebruikt... echt zo walgelijkIk krijg het maar niet goed uit mijn hoofd, hoe kan je als gynaecoloog daaraan meewerken
http://www.hannieschaft.nl/quote:Op vrijdag 4 mei 2012 23:34 schreef FutureFairytale het volgende:
Ik heb volgens mij gemist wie Hannie Schaft is?
Ik ga zo met mijn neefje en zusje naar de binnenstad om een optocht van jeeps te bekijken. En hij neemt zijn camera mee om filmpjes en foto's te makenquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:28 schreef Isabeau het volgende:
Goedemorgen!
Straks lekker naar de markt in het zonnetjeGaan jullie nog wat 5-mei'erigs doen?
Ik ga een voetbalfinale kijken. Ik weet niet welke finale, maar Liverpool moet winnen anders heb ik een sacherijnige vent.
Heb je nog meer leuke feitjes waarmee ik hem van zijn stoel kan laten vallen van verbazing?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:31 schreef borisz het volgende:
Niet zomaar een finale. Het is de finale van de oudste voetbalcompetitie van de wereld. The Cupfinal
. Ofwel de finale van de FAcup. Jaargang #131.
Een naam verzinnen die louter uit woorden bestaat die zo erg niet bij iemand passen is niet helder en al helemaal niet eerlijkquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:20 schreef borisz het volgende:
Man man man Jack de Vries zit in team Bleker.
Bleker heet op den twittert @EerlijkHelder
Er zullen vanmiddag wel weer veel feitjes voorbij komenquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Heb je nog meer leuke feitjes waarmee ik hem van zijn stoel kan laten vallen van verbazing?
Nee nee, ik moet er mee aankomen zodat hij onder de indruk isquote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:47 schreef borisz het volgende:
Er zullen vanmiddag wel weer veel feitjes voorbij komen.
jij werkt echt heel veel he, de laatste tijd?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:33 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik ga zo met mijn neefje en zusje naar de binnenstad om een optocht van jeeps te bekijken. En hij neemt zijn camera mee om filmpjes en foto's te makenwerd me net aan de telefoon door hem persoonlijk verzekerd
![]()
En vanavond ga ik weer verder spelen met SQL ServerIk heb een mooi iets gebouwd om XML op te halen bij een webservice van een leverancier. Ik krijg alleen XML terug met een verkeerde encoding
Hoogst irritant
Of ik ga naar de bios
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee nee, ik moet er mee aankomen zodat hij onder de indruk is
Heeft de oudste jullie aangestoken?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 10:57 schreef freecell het volgende:
Hier wrs ook niet echt iets 5 mei'erigs. Vanmiddag hebben wij het hier kinderloos en als het dit weer blijft, pruts ik lekker in de tuin.
Of ik slaap,want Tara en ik zijn beiden eigenlijk al een paar dagen ziek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |