Hoe zouden EU-lidstaten het vinden als Rusland voor de Syrische kust een aantal kernonderzeeërs zou stationeren, of troepen zou mobiliseren aan de grens met Polen? Zelfde principe.quote:
quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:31 schreef ikhebgelijk het volgende:
Ik ben tegenwoordig eerder bang van de VS dan van Rusland!
Waar herken ik die taal toch van?quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Spierballentaal! Welkom terug President Poetin![]()
Rusland kan toch gewoon meedoen met het raketschild?
En dan daarna verontwaardigd zijn als je kind boos is.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 01:56 schreef Leandra het volgende:
Preventief geweld?
Is dat zoiets als je kind een schop onder z'n kont geven voor hij z'n zusje schopt?
Het liefst in combinatie met de woorden "Niet schoppen!"
Dan ben je ongeloofelijk dom...Rusland is tich keer erger als de VS in hun nationale en internationale politiek.. je leeft in een tijd waar mensen gefixeerd zijn op de VS te bashen. Maar als je enig sinds verdiept in de realiteit van de wereld dan is de VS kut maar lang niet zo kut als de rest van ons..we zijn zo gebrainwashed dat we daadwerkelijk geloven dat wij in europa of nog belachelijker in rusland zoals jij oppert een haartje beter zijn in de internationale politiek...wij hebben natuurlijk geen olie en handel nodig zoals de VS...o wacht eens even.....dombo'squote:Op donderdag 3 mei 2012 16:31 schreef ikhebgelijk het volgende:
Ik ben tegenwoordig eerder bang van de VS dan van Rusland!
Wie denkt dat minister Anatoly Serdyukov dit echt gezegd heeft?quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Spierballentaal! Welkom terug President Poetin![]()
Rusland kan toch gewoon meedoen met het raketschild?
Daar zit echt bleeding-egde technologie achter, dat delen met de Russen is iets waar de VS terecht niet echt om staat te juichen..quote:Op donderdag 3 mei 2012 16:08 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Spierballentaal! Welkom terug President Poetin![]()
Rusland kan toch gewoon meedoen met het raketschild?
Daar gaat het helemaal niet om. De VS zijn niet uit op samenwerking met Rusland, maar willen een wig drijven tussen Europa en Rusland.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 08:50 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Daar zit echt bleeding-egde technologie achter, dat delen met de Russen is iets waar de VS terecht niet echt om staat te juichen..
Het plaatsen van een verdedigingswapen is een daad van agressie? En als dat zo is, waarom hebben wij de Russen wel een soortgelijk systeem laten opstellen?quote:Op donderdag 3 mei 2012 23:47 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Belachelijk gelul. Het gaat niet om de proporties, het gaat om het feit dat deze zet (het plaatsen van het raketschild) een daad van agressie is jegens Rusland.
Daar is Amerika toch al een hele tijd terug mee begonnen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:21 schreef 1-0-8 het volgende:
Sja, 'retro' is in de mode, dus Poetin zal wellicht gedacht hebben dat een revival van de Koude Oorlog daar wel bij past.
Waar baseer jij op dat het om een verdedigingswapen gaat?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:20 schreef Snapcount2 het volgende:
[..]
Het plaatsen van een verdedigingswapen is een daad van agressie? En als dat zo is, waarom hebben wij de Russen wel een soortgelijk systeem laten opstellen?
Enorme legerbases? Waar komen die ineens vandaan in dit verhaal? Volgens mij is het plan nu al behoorlijk bijgesteld, en worden het SM-3 raketten, deels aan boord van Amerikaanse marineschepen in de Zwarte zee, in plaats van op het land. Iets wat de Russen overigens ~2 jaar geleden nog toejuichten. En pikant detail is helemaal dat de Russen zelf, al sinds de jaren 80, ABM sites hebben, met precies hetzelfde doel. Sommige zelfs met raketten die een kernkop (kunnen) gebruiken. En die radars staan ook niet al te ver van de grenzen met NATO landen af.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:17 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Daar gaat het helemaal niet om. De VS zijn niet uit op samenwerking met Rusland, maar willen een wig drijven tussen Europa en Rusland.
En dat raketschild gaat ook als dekmantel dienen voor een serie enorme legerbases aan de grens met Rusland.
Ik denk dat de Russen eens om tafel moeten met de vrienden van Chávez. Leuke mogelijkheid om een raketschild aan te leggen.
het is een systeem om ballistische raketten uit de lucht te schieten, het systeem kan dat niet doen zonder dat er een ballistische raket is afgevuurd.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:52 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Waar baseer jij op dat het om een verdedigingswapen gaat?
Tegen zogenaamde rogue-states die bezig zijn met het ontwikkelen van lange-afstandsraketten, waarvan het risico is dat deze in de handen zouden kunnen komen van mensen of organisaties waarvan je kan verwachten dat deze niet altijd rationeel zullen handelen.quote:Waarom dient er een verdedigingslinie aangelegd te worden in Oost-Europa?
Nee, die hebben het systeem in Rusland opgesteld. Net zoals de NAVO het systeem in NAVO-lidstaten op wil stellen.quote:Waar hebben de Russen een soortgelijk wapen laten opstellen? Toch niet in Mexico, of Canada?
Plus het feit dat al hun SAM systemen, zoals de S-300 en S-400 systemen een intrinsieke ABM functie hebben, oa door de raketten die een bereik van ~400 km hebben, wat tegen de regels van het oude ABM verdrag aan schurkt. Ter vergelijking, de Patriots van de NATO doen max 160km.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:57 schreef Snapcount2 het volgende:
Nee, die hebben het systeem in Rusland opgesteld. Net zoals de NAVO het systeem in NAVO-lidstaten op wil stellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |