Dieptepunt die 6-4 nederlaag bij Utrecht.quote:
Enige keer dat ik wat aan de aggresieve kant werd was de 4-2 tegen Fey. Tering hé.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dieptepunt die 6-4 nederlaag bij Utrecht.
Toen was ik gebanned van FOK, Ik weet nog dat ik genoeg aan gort heb geslagen uit frustratie
Toen was ik niet met woede bezig. Ik was al naar de begraafplaats gelopen om het kampioenschap te begraven.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:15 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Enige keer dat ik wat aan de aggresieve kant werd was de 4-2 tegen Fey. Tering hé.
http://www.ajaxlife.nl/nieuws/detail/11080quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dieptepunt die 6-4 nederlaag bij Utrecht.
Toen was ik gebanned van FOK, Ik weet nog dat ik genoeg aan gort heb geslagen uit frustratie
Leuk toch.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:21 schreef JamFlava het volgende:
Andere clubs zijn vaak meer bezig met Ajax dan met de eigen club.. kijk naar Twente, die successupporters juichen omdat Feyenoord scoort.. zelf vallen ze naar beneden.![]()
Van mij mogen ze 6e blijven.. psv daar een plaatsje boven
PSV hoop ik op 6. Verschrikkelijke club.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:21 schreef JamFlava het volgende:
Andere clubs zijn vaak meer bezig met Ajax dan met de eigen club.. kijk naar Twente, die successupporters juichen omdat Feyenoord scoort.. zelf vallen ze naar beneden.![]()
Van mij mogen ze 6e blijven.. psv daar een plaatsje boven
Hier mag je geen conclussies uit trekke!111quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:27 schreef Ajacied422 het volgende:
Competitieresultaten van de laatste vijf edities AJA-VVV:
2010-2011 Ajax - VVV-Venlo 1-0 (20-02-2011)
2009-2010 Ajax - VVV-Venlo 7-0 (11-04-2010)
2007-2008 Ajax - VVV-Venlo 6-1 (30-09-2007)
1993-1994 Ajax - VVV-Venlo 2-0 (03-10-1993)
1991-1992 Ajax - VVV-Venlo 3-1 (26-04-1992)
Stiekem doe ik het gewoonquote:Op woensdag 2 mei 2012 11:31 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Hier mag je geen conclussies uit trekke!111
1 Ajaxquote:Op woensdag 2 mei 2012 11:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
PSV hoop ik op 6. Verschrikkelijke club.
Daaronder maakt het me niet heel veel uit.
Rotterdam en Alkmaar knap seizoen dus die gun ik het nog wel.
Ook niet dat VVV dit seizoen uit 14x keer verloor en maar één keer gelijk (nota bene tegen de Graafschap) speelde?quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:31 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Hier mag je geen conclussies uit trekke!111
ze wonnen met 1-4 van GRAquote:Op woensdag 2 mei 2012 11:33 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ook niet dat VVV dit seizoen uit 14x keer verloor en maar één keer gelijk (nota bene tegen de Graafschap) speelde?
Kan ik goed mee leven.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:33 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
1 Ajax
2 Feyenoord
3 AZ
4 Heerenveen
5 Twente
6 PSV
Dit hoop ik dan
Ook wel fijn, Feyenoord gaat zich nooit voor de CL plaatsen dus kom maar met de centjes.
Kut, we moeten ons vanavond zorgen maken.quote:
Ik zie een dalende trend.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:27 schreef Ajacied422 het volgende:
Competitieresultaten van de laatste vijf edities AJA-VVV:
2010-2011 Ajax - VVV-Venlo 1-0 (20-02-2011)
2009-2010 Ajax - VVV-Venlo 7-0 (11-04-2010)
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:33 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
1 Ajax
2 Feyenoord
3 AZ
4 Heerenveen
5 Twente
6 PSV
Dit hoop ik dan
Ook wel fijn, Feyenoord gaat zich nooit voor de CL plaatsen dus kom maar met de centjes.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:52 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Ik vind het trouwens wel mooi dat Feyenoord010 het beter doet. Er gaat niks boven een mooie strijd tussen Ajax en Feyenoord 010 die uiteindelijk gewonnen wordt door Ajax. Ik hoop dat ze nu weer standaard bovenin mee gaan draaien.
Hetzelfde geldt voor Narsingh. Het maakt hem niet uit of ie naar psv of ajax gaat aangezien dat zijn einddoel niet is.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:50 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Als voetballer zie ik liever Elia komen, maar die jongen gaat na 1 leuke actie in de wolken lopen en hoopt gelijk weer op een transfer naar het buitenland. Dus uiteindelijk zou Narsingh beter zijn, denk ik.
Hij heeft in totaal 4 wedstrijden gespeeld dit seizoen voor Juvequote:Op woensdag 2 mei 2012 11:56 schreef Vjenne12345 het volgende:
Elia is denk ik ook een stuk duurder dan Narsingh...
Ja, maar die jongen blijft meer met twee voeten op de grond staan. Die Elia kocht bij HSV gelijk allemaal Ferrari's etc.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:52 schreef denial86 het volgende:
[..]
Hetzelfde geldt voor Narsingh. Het maakt hem niet uit of ie naar psv of ajax gaat aangezien dat zijn einddoel niet is.
Doe is niet zo kinderachtig. Dat sommige Feijenoorders 'Ajax' of 'Amsterdam' niet uit hun bek kunnen krijgen hoeft niet te betekenen dat wij ons ook verlagen tot dat niveau.quote:
Met zo'n kneuzeninstelling kan je beter naar een ander forum. Hier kunnen supporters van alle clubs gewoon met elkaar omgaan.quote:
Tja, daar zijn het zwakzinnige arbeiders voor héquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:05 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Doe is niet zo kinderachtig. Dat sommige Feijenoorders 'Ajax' of 'Amsterdam' niet uit hun bek kunnen krijgen hoeft niet te betekenen dat wij ons ook verlagen tot dat niveau.
Na Ajax gewoon de mooiste club van Nederland.
Mooi toch, buitenlandse clubs betalen meer voor Ajacieden en Elia heeft heus nog wel wat potentie dus die kan je dan na 1 seizoen WIEDER DURCHVERKAUFEN!!!quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:50 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Als voetballer zie ik liever Elia komen, maar die jongen gaat na 1 leuke actie in de wolken lopen en hoopt gelijk weer op een transfer naar het buitenland. Dus uiteindelijk zou Narsingh beter zijn, denk ik.
Hij heeft in 4 wedstrijden in totaal 95 minuten gemaakt.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:59 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Hij heeft in totaal 4 wedstrijden gespeeld dit seizoen voor JuveWaarvan één keer de volle 90 minuten.
Ja leuk op die manier kan je geen team opbouwenquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:09 schreef MCH het volgende:
[..]
Mooi toch, buitenlandse clubs betalen meer voor Ajacieden en Elia heeft heus nog wel wat potentie dus die kan je dan na 1 seizoen WIEDER DURCHVERKAUFEN!!!
Dan bel je Ger Senden of Jean-Paul de Jong maar op of die misschien nog weer wat jaartjes willen komen spelen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:13 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja leuk op die manier kan je geen team opbouwen
Oh ik hoorde ze dat van het weekend op Sport1 zeggen, toen hij 20 minuten in mocht vallen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:09 schreef MCH het volgende:
[..]
Hij heeft in 4 wedstrijden in totaal 95 minuten gemaakt.
quote:Maarten Stekelenburg komt in de rust van Ajax - VVV-Venlo afscheid nemen van het Ajaxpubliek. Hopelijk is het tegen die tijd al feest omdat Ajax op voorsprong staat. Dat maakt het afscheid van Stekelenburg alleen maar mooier. Wat ook bijdraagt aan een mooie ereronde van de keeper is dat de Ajaxfans tijdens de rust op het vak blijven. Kortom, wacht even met een broodje kroket halen totdat u naar 'Steek' hebt gezwaaid! Dan maken we er met z'n allen een mooi afscheid en vervolgens een prachtige avond van!
quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:07 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Met zo'n kneuzeninstelling kan je beter naar een ander forum. Hier kunnen supporters van alle clubs gewoon met elkaar omgaan.
Jongens, dat heet humor, grapje een geintje, maar blijkbaar wordt Amsterdamse humor hier niet begrepenquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:05 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Doe is niet zo kinderachtig. Dat sommige Feijenoorders 'Ajax' of 'Amsterdam' niet uit hun bek kunnen krijgen hoeft niet te betekenen dat wij ons ook verlagen tot dat niveau.
Na Ajax gewoon de mooiste club van Nederland.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
PSV hoop ik op 6. Verschrikkelijke club.
Daaronder maakt het me niet heel veel uit.
Rotterdam en Alkmaar knap seizoen dus die gun ik het nog wel.
De Steek doet toch een rondje. Kan ie meteen bier en broodjes kroket uitdelen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:36 schreef Leonos het volgende:
Maar ik wil een broodje kroket in de rustEn een biertje!
Wat!? Jeroentje doet dat toch?quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:50 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
De Steek doet toch een rondje. Kan ie meteen bier en broodjes kroket uitdelen.
Die eet ze zelf opquote:
quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:38 schreef Kremers het volgende:
[..]Alles wat uit het zuiden komt is klote
Het oosten is oko een beetje de weg kwijt.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:35 schreef TwenteFC het volgende:
Echt door zulke schijt joden als hier op fok had ik gewoon gehoopt dat die belg dat muntje gewoon vol in zijn oog had gekregen.
Twente 6 en PSV 5 hoop ik, de rest boeit mij niet zoveel.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:38 schreef Kremers het volgende:
[..]Alles wat uit het zuiden komt is klote
Nee dat heet juist geen humor hebben en heeft al helemaal niets te maken met Amsterdamse humorquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:36 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
[..]
Jongens, dat heet humor, grapje een geintje, maar blijkbaar wordt Amsterdamse humor hier niet begrepen
Geboren en getogen Amserdammer hier, en jij dan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:02 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Nee dat heet juist geen humor hebben en heeft al helemaal niets te maken met Amsterdamse humor
oh en: CAMPIJODEN!!!
Gast je kan nu wel stoer gaan doen en haten op "010" neemt niet weg dat het geen humor was, je quote een post en veranderd alles in 010. Dat is zielig.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:20 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Geboren en getogen Amserdammer hier, en jij dan?
Je geeft geen antwoord op mijn vraag ouwe, waar kom je vandaan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:28 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Gast je kan nu wel stoer gaan doen en haten op "010" neemt niet weg dat het geen humor was, je quote een post en veranderd alles in 010. Dat is zielig.
Ook in Amsterdam wonen debiele en zwakbegaafde
kijk in mn profiel.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:34 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Je geeft geen antwoord op mijn vraag ouwe, waar kom je vandaan?
Valt al weer mee, en jij kan dat zielig vinden, das je goed recht, maar ik vind het wel grappig, dus jammer voor jou.quote:
En daar ben je zo trots op dat je N-H invult bij je woonplaats?!quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:20 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Geboren en getogen Amserdammer hier, en jij dan?
Onnodig vooral. Hier op Fok gaan (dankzij de SC vooral) Ajax en Feijenoord fans bijzonder goed met elkaar om. Dus beetje pesten is leuk maar zoiets vond ik onnodig.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:41 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Valt al weer mee, en jij kan dat zielig vinden, das je goed recht, maar ik vind het wel grappig, dus jammer voor jou.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:44 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
En daar ben je zo trots op dat je N-H invult bij je woonplaats?!
Amsterdamse humor zit wel iets anders in elkaar. Vaak is dat een grap ten koste van iets of iemand, maar het is tenminste een grap. Hier was daar geen sprake van.
Het is makken of kakken?quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:47 schreef Luco het volgende:
Of een grap met branie. Altijd iets of iemand te kakken zetten. Het enige Amsterdamse in jouw post is dat je jezelf te maken zet.
FYI, geboren en getogen Amsterdammer hier.
Heb hemquote:Op woensdag 2 mei 2012 13:48 schreef BobW het volgende:
Heeft iemand nog een plaatje van de stand van na Utrecht-Ajax?
Neequote:Op woensdag 2 mei 2012 13:56 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Jan Vertonghen naar Tottenham voor 12 miljoen euro, aldus deze zeer betrouwbare bron.
http://www.givemefootball(...)x-defender---reports
By Pete South December 01, 2011quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:56 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Jan Vertonghen naar Tottenham voor 12 miljoen euro, aldus deze zeer betrouwbare bron.
http://www.givemefootball(...)x-defender---reports
Ik vind Tottenham een net niet club, maar we gaan het zienquote:Op woensdag 2 mei 2012 13:56 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Jan Vertonghen naar Tottenham voor 12 miljoen euro, aldus deze zeer betrouwbare bron.
http://www.givemefootball(...)x-defender---reports
quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:59 schreef Adames het volgende:
[..]
By Pete South December 01, 2011
mooi man
quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:59 schreef Adames het volgende:
[..]
By Pete South December 01, 2011
mooi man
Dit is geen Amsterdamse humor maar Havenslavenhumorquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:36 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
[..]
Jongens, dat heet humor, grapje een geintje, maar blijkbaar wordt Amsterdamse humor hier niet begrepen
Siem is eigelijk de ideale 12e manquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:03 schreef Bieks het volgende:
waarom is er zoveel haat op siem de jong trouwens? zodra de boy terugkwam van zijn blessure begonnen we opeens aan deze winning streak. En toen hij er uit lag toen wonnen we bijna niks..
Niet haten op Pete South a.u.b. Die man is een insider; de deal is al een halfjaar rond.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:59 schreef Adames het volgende:
[..]
By Pete South December 01, 2011
mooi man
quote:
Inderdaad overal goed maar nergens het bestquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:05 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Siem is eigelijk de ideale 12e man
wat mij betreft altijd basisspeler, maarja ik ben ook wel stiekum fan van hem. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens willen zien met eriksen in een vrije rol op rechtsbuiten. Valt het ook wat minder zwaar voor de rest van het team als hij zich weer eens geroepen voelt om een wedstrijd uitsluitend met de hak te passen..quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:05 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Siem is eigelijk de ideale 12e man
wat te doen met anita of janssen danquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:07 schreef Bieks het volgende:
[..]
wat mij betreft altijd basisspeler, maarja ik ben ook wel stiekum fan van hem. Ik zou het bijvoorbeeld wel eens willen zien met eriksen in een vrije rol op rechtsbuiten. Valt het ook wat minder zwaar voor de rest van het team als hij zich weer eens geroepen voelt om een wedstrijd uitsluitend met de hak te passen..
We gaan het zien..quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:06 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Niet haten op Pete South a.u.b. Die man is een insider; de deal is al een halfjaar rond.
[..]
Als er vermeende interesse is en was van Inter, Barca en Arsenal dan is Tottenham inderdaad wat minder. Hopelijk gaat het hem dan wel beter af dan Steek bij zijn droomclub.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:08 schreef stevenmac26 het volgende:
Spurs is een mooie club maar toch geen droomclub
ik was dus niet duidelijk, my badquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:08 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
wat te doen met anita of janssen dan
Jan gun ik het wel veel meer ja op 1 of andere manierquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:09 schreef Adames het volgende:
[..]
Als er vermeende interesse is en was van Inter, Barca en Arsenal dan is Tottenham inderdaad wat minder. Hopelijk gaat het hem dan wel beter af dan Steek bij zijn droomclub.
Wat te doen met goalbein, boerrigter, sulejmani en eventueel narsingh of elia dan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:10 schreef Bieks het volgende:
[..]
ik was dus niet duidelijk, my bad
wat ik bedoelde was dat we of 4-3-3 gaan spelen en dat eriksen dan rechtsbuiten staat, middenveld dus siem vurnon theo, of bijvoorbeeld 3-4-3 met de punt naar voren waarbij siem op 10 staat. Hij maakt toch de slimste loopacties van onze middenvelders, en eriksen moet je eigenlijk vrijuit laten voetballen. Kan beter op linkshalf combinerend met opkomende backs dan op 10. Hij kan ook echt voor geen meter schieten..
Ik eerlijk gezegd Stekelenburg. Vertonghen is toch ook vaak genoeg beschuldigd van weinig inzet. Dat had ik bij Stekelenburg niet. Al is een keeper natuurlijk ook een hele andere positie.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:11 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Jan gun ik het wel veel meer ja op 1 of andere manier
Nee, sinds dat Cruijf de rechtszaak heeft gewonnnen begonnen we aan de winning streak!quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:03 schreef Bieks het volgende:
begonnen we opeens aan deze winning streak.
Ga nou niet van die lastige vragen stellen!quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:12 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wat te doen met goalbein, boerrigter, sulejmani en eventueel narsingh of elia dan?
Sulejmani verkopen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:12 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wat te doen met goalbein, boerrigter, sulejmani en eventueel narsingh of elia dan?
Werkt niet, Siem de Jong vind ik ook een geweldige speler. Een betere versie van Toivonen eigenlijk. Alleen past dat toch niet lekker in het systeem van Ajax. Natuurlijk is het heerlijk om Siem bij Ajax te hebben, maar ergens hoop ik dat hij juist weg gaat deze zomer. Zou voor hem veel beter zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:10 schreef Bieks het volgende:
[..]
ik was dus niet duidelijk, my bad
wat ik bedoelde was dat we of 4-3-3 gaan spelen en dat eriksen dan rechtsbuiten staat, middenveld dus siem vurnon theo, of bijvoorbeeld 3-4-3 met de punt naar voren waarbij siem op 10 staat. Hij maakt toch de slimste loopacties van onze middenvelders, en eriksen moet je eigenlijk vrijuit laten voetballen. Kan beter op linkshalf combinerend met opkomende backs dan op 10. Hij kan ook echt voor geen meter schieten..
de eerste twee gewoon in de basis, uiteraard.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:12 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wat te doen met goalbein, boerrigter, sulejmani en eventueel narsingh of elia dan?
Anti-Havenslavenhumor dan he.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:02 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dit is geen Amsterdamse humor maar Havenslavenhumor
Geboren en getogen oud-west
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |