Goeie, ik denk dat er wel een topic loopt in FTR over series in het algemeen. Maar als het ietsjes na 1980 is, is ook geen ramp hoorquote:
V was toch met dat lekkere wijf in string en grote borsten ?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:39 schreef WRH het volgende:
vond de remake van V aanzienlijk minder dan het origineel.
origineel zijn inmiddels de special effects natuurlijk vreselijk gedateerd, maar in de remake leek het na een paar afleveringen wel of ze maar 2 studio settings / decors hadden, vond het erg saai telkens diezelfde kletsscenes op dezelfde locaties, gebeurde eigenlijk niets.
Nee zo'n mooie vrouw. In doorschijnend strak pak met een raar oog.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 18:04 schreef WRH het volgende:
weet je zeker dat je niet Weird Science (de film) bedoeld
The man with the thousand facesquote:
Dit was Diana uit Vquote:Op dinsdag 15 mei 2012 18:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee zo'n mooie vrouw. In doorschijnend strak pak met een raar oog.
Weird science is toch met Kelly leBrock de vrouw van dinges ?
Je was niet anders gewend en het verhaal was misschien wel zo spannend dat je niet WILDE zien hoe slecht de special effects warenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 10:06 schreef WRH het volgende:
Kelly LeBrock, ook niet verkeerd trouwens![]()
(hoe oud is die inmiddels eigenlijk?)
Jaah, Karina, DE scene van V, met Diana!
als je nu die special effects ziet snap je echt niet hoe het mogelijk is dat we er massaal intrapten, maar vooral die scene van de geboorte van dat enge ding zat de hele familie aan de buis gekluisterd en vonden we het allemaal zo vreselijk echt en eng, snap niet dat we dat toen vonden, de slechte nep druipt er vanaf. (wel leuk natuurlijk)
Speelde ze niet ook mee in een of andere videoclip? Of ben ik in de war met een ander.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:11 schreef tong80 het volgende:
Lekker wijf Kelly leBrock maar kon niet acteren
Nee, zoiets kan ik me ook herinneren. Vast een heel slecht nummer, want ik heb het volledig verdrongen (of het is verwarring omdat ze in de film Woman in Red speelde, die natuurlijk herinnert aan Lady in Red - dat ik een van de ergste nummers aller tijden vind).quote:Op dinsdag 22 mei 2012 18:28 schreef Karina het volgende:
Speelde ze niet ook mee in een of andere videoclip? Of ben ik in de war met een ander.
quote:
Misschien ben ik daarmee in de war inderdaad. Ik kan niet zo snel vinden of ze inderdaad in een videoclip heeft gespeeld.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 18:38 schreef Wild_Overstekend het volgende:
[..]
Nee, zoiets kan ik me ook herinneren. Vast een heel slecht nummer, want ik heb het volledig verdrongen (of het is verwarring omdat ze in de film Woman in Red speelde, die natuurlijk herinnert aan Lady in Red - dat ik een van de ergste nummers aller tijden vind).
Het was toendertijd natuurlijk wel een brok, maar ik zou mijn marmotje toch echt niet in haar buurt laten..quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:11 schreef tong80 het volgende:
Lekker wijf Kelly leBrock maar kon niet acteren
Was geen remake hoor, daar leek het eerst wel op maar in seizoen 2 werd het duidelijk dat het de serie een vervolg wasquote:Op dinsdag 15 mei 2012 08:34 schreef rennecke het volgende:
ik keek naar deze serie
was in de jaren tachtig op tv
zijn maar 2 seizoen geweest (helaas)
[ afbeelding ]
ze hebben een remake gemaakt in 2009 en deze duurde helaas ook maar 2 seizoenen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |