Komt later pas.quote:Op donderdag 26 april 2012 20:52 schreef Asphias het volgende:
kan er trouwens al geinterumpeerd worden? of gaat iedereen gewoon zn verhaaltje afronden?
tja... ik betaal teveel belasting voor scheefleners en faalbankiers.... duizenden euro's per jaar....quote:Op donderdag 26 april 2012 20:50 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik moet betalen. 70 Euro per maand van m'n loon ingehouden zodat de VUTers lekker voor hun 65ste geen flikker meer hoeven te doen.
In een weekje al z'n speerpunten naar de klotequote:Op donderdag 26 april 2012 20:51 schreef MrBadGuy het volgende:
Nou Geert, als je afgelopen weekend had ingestemd dan waren die extra uitgaven voor/minder bezuinigen op zonnepanelen, kunst, cultuur en ontwikkelingshulp er nu niet geweest. Eigen schuld, dit hebben we aan jou te danken
Nope, mag pas later.quote:Op donderdag 26 april 2012 20:52 schreef Asphias het volgende:
kan er trouwens al geinterumpeerd worden? of gaat iedereen gewoon zn verhaaltje afronden?
maximaal 3% moslim ? akkoord !quote:Op donderdag 26 april 2012 20:53 schreef roelofjan het volgende:
We hebben zelf beslist dat Europa die 3% afdwingt flapdrol.
Gekke Geert heeft zich daar in het verleden zelf ook hard voor gemaakt, maar ja, dat komt nu niet zo lekker uit hèquote:Op donderdag 26 april 2012 20:53 schreef roelofjan het volgende:
We hebben zelf beslist dat Europa die 3% afdwingt flapdrol.
Als ik FC Kunduz was, was ik echt hierna het podium opgesprongen en dat gedaan.quote:Op donderdag 26 april 2012 20:50 schreef HuffTheTalbot het volgende:
FC Kunduz. Leuk hoor.![]()
Geert, u mad?
quote:
CDA'ers vonden hem te saai voor lijstrekkerschap et voila, meteen een speech vol met grapjes.quote:
Hopen dat hij de doodssteek kan leveren jaquote:Op donderdag 26 april 2012 20:55 schreef 99.999 het volgende:
Buma moet het maar doen voor het CDA inderdaad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |