Dat weet ik, maar in het geposte plaatje staat duidelijk 2 keer precies dezelfde tijd. Hoe verklaar je dat dan?quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, dat gebeurt als berichten snel achter elkaar komen.
Toen had de vraagsteller het over de kleuren, hè.quote:
Je zegt eerst duidelijk dat het een plaatje is van de berichtenapp en daarna zeg je dat het niet de berichtenapp isquote:Op donderdag 10 mei 2012 17:34 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Toen had de vraagsteller het over de kleuren, hè.
Nee, ik zei dat die kleuren automatisch zo komen in de berichtenapp.quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:36 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Je zegt eerst duidelijk dat het een plaatje is van de berichtenapp en daarna zeg je dat het niet de berichtenapp is.
Dan zeg je in feite dus gewoon dat het de berichtenapp isquote:Op donderdag 10 mei 2012 17:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, ik zei dat die kleuren automatisch zo komen in de berichtenapp.
Neen, want ik had het over de kleuren, zijnde groen en de andere.quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:39 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Dan zeg je in feite dus gewoon dat het de berichtenapp is
De lokale AH had ook een eenvoudig modelletje van een tientje hier. Die heb ik vandaag gehaald. Past primaquote:Op donderdag 10 mei 2012 15:21 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
http://goo.gl/K61Hs
Ik heb deze al bijna twee jaar in gebruik. Topkwaliteit voor nog geen 20 euro. En je kunt ook nog een pasje in het hoesje zelf stoppen. Handig.
Nee hoor, is nergens meer voor nodigquote:Op donderdag 10 mei 2012 17:45 schreef Lienekien het volgende:
Je gaat dit echt doen, hè. Zeiken over elke komma die je kunt bedenken. Nou, kom maar op.
Ik zou (persoonlijk) eigenlijk liever willen weten hoe je de tijd bij elk bericht krijgt, dat is iets wat ik wel een beetje mis in de iOS Berichten app. Ik hoop dan ook dat Apple dit een keer meeneemt in een iOS updatequote:Op donderdag 10 mei 2012 18:06 schreef Dennisweb het volgende:
Ik wou ook geen discussie ontlokken, ik wou en wil nog steeds graag weten hoe het kan dat de tinten anders zijn.
Dat dacht ik al. Iemand een suggestie hoe dat thema heet? Misschien leest iemand het nu die hem heel toevallig ook heeft.quote:Op donderdag 10 mei 2012 18:26 schreef Zaibatsu01 het volgende:
[..]
Dat is een thema hoor. Genoeg te vinden op iFans, Macthemes. Jailbreak only.
Ik heb geen idee maar ik gebruik nu "Edge Binding SMS" theme. Ziet er mooi uit naar mijn mening.quote:Op donderdag 10 mei 2012 18:27 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
Dat dacht ik al. Iemand een suggestie hoe dat thema heet? Misschien leest iemand het nu die hem heel toevallig ook heeft.
Ben eens benieuwd. Kwam bij mij ook zojuist binnen.quote:Op donderdag 10 mei 2012 20:45 schreef Tourniquet het volgende:
Het lijkt erop dat Vodafone een provider-update aan het pushen is die Persoonlijke Hotspot activeert. Ik ging net naar Algemeen / Info en kreeg een provider-update. Na installatie was Persoonlijke Hotspot actief! Ik typ dit nu op mijn iPad getetherd via m'n iPhone.![]()
Godverdomme man, ik heb gisteren zo'n abonnement afgesloten! ¤15 voor niksquote:Op donderdag 10 mei 2012 20:45 schreef Tourniquet het volgende:
Het lijkt erop dat Vodafone een provider-update aan het pushen is die Persoonlijke Hotspot activeert. Ik ging net naar Algemeen / Info en kreeg een provider-update. Na installatie was Persoonlijke Hotspot actief! Ik typ dit nu op mijn iPad getetherd via m'n iPhone.![]()
dit is bite sms..quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:07 schreef Dennisweb het volgende:
Bij de iPad heb je van die hoesjes die je erom kan maken, en dat je hem dan ook uit kan klappen, om er vervolgens een driehoek van te maken waar de iPad dan op leunt.
Bestaan die dingen eigenlijk ook voor de iPhone?
Vraag 2:
Weet iemand hoe ze deze kleuren voor elkaar gekregen hebben? [ afbeelding ]
Kun je je niet beroepen op de wettelijke week bedenktijd ofzo?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 00:33 schreef Merkie het volgende:
[..]
Godverdomme man, ik heb gisteren zo'n abonnement afgesloten! ¤15 voor niks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |