Florin aldus Alice.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:03 schreef Triggershot het volgende:
MSNK, wat is ondertussen jouw Roemeense naam?
Thnx!quote:
Gelukkig. Als het ook warm zou zijn zou je een infectie gehad hebben ( bacterie ), enige manier zou dan een antibioticum zijn. Waarschijnlijk is het een spierkrampje ofzo. Niks om je zorgen over te maken. Op het moment dat het warmer dan normaal is wel.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:53 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Pijn bij het slikken. Het is niet warm nee.
Ik trakteer op de meet op iets kleins. Kom je?quote:Op woensdag 25 april 2012 04:57 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Van harte gefeliciteerd met dit memorabel moment. Ik neem aan dat je trakteert vandaag?
Gast, alsjeblieft.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:16 schreef SpikedPsych het volgende:
[..]
Gelukkig. Als het ook warm zou zijn zou je een infectie gehad hebben ( bacterie ), enige manier zou dan een antibioticum zijn. Waarschijnlijk is het een spierkrampje ofzo. Niks om je zorgen over te maken. Op het moment dat het warmer dan normaal is wel.
quote:Op woensdag 25 april 2012 11:16 schreef SpikedPsych het volgende:
[..]
Gelukkig. Als het ook warm zou zijn zou je een infectie gehad hebben ( bacterie ), enige manier zou dan een antibioticum zijn. Waarschijnlijk is het een spierkrampje ofzo. Niks om je zorgen over te maken. Op het moment dat het warmer dan normaal is wel.
Ten eerste is er een tweedeling tussen de kleuren. Rood en zwart worden als 'gekleurd' gezien. Indien de steen die geopend wordt op het begin rood of zwart is, is er een 'gekleurd' spel. Geel en blauw zijn de kleuren die bij een 'ongekleurd' spel horen.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:36 schreef Che_ het volgende:
zarGon, hoe werkt de puntentelling eigenlijk bij okey
quote:
quote:Op woensdag 25 april 2012 11:56 schreef SpikedPsych het volgende:
Gunaydin ( nls accent uitspreken ) iedereen !
Je hebt 4 kleuren: zwart, rood, blauw, geel of groen.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:36 schreef Che_ het volgende:
zarGon, hoe werkt de puntentelling eigenlijk bij okey
Ja, je bent 12 minuten te laat.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:10 schreef zarGon het volgende:
[..]
Je hebt 4 kleuren: zwart, rood, blauw, geel of groen.
Deze vier kleuren worden onderverdeeld in 2 groepen: met kleur (renkli) en zonder kleur (renksiz).
Zwart en rood zijn renkli, blauw en geel/groen zijn renksiz.
Renkli is dubbel zoveel waard als renksiz, mits afgesproken is dat er een onderscheiding gemaakt wordt tussen de kleuren. Geen onderscheiding = alle kleuren gelijkwaardig.
De kleur van de steen in het midden bepaald of die speelronde renkli of renksiz is.
Mits renkli: 4 punten wanneer je eindigt, 8 punten wanneer je eindigt met okey.
Mits renksiz: 2 punten wanneer je eindigt, 4 punten wanneer je eindigt met okey.
En dan heb je ook nog gösterge en çifte gitmek, maar dat leg ik wel uit wanneer ik achter mijn laptop zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |